WhiteSmoke používa umelú inteligenciu na opravu hrúbok, preklepov aj chýbajúcej interpunkcie

Technológie
0

Keď celý deň píšete e-maily a správy, ľahko môžete urobiť preklep. Správa s chybami však môže vyvolať u prijímateľa rozpaky. WhiteSmoke je aplikácia, ktorá používa inteligentné algoritmy na vyhľadanie vašich menších (aj väčších) chýb pri písaní. Funguje na všetkých hlavných platformách.

Najpoužívanejšie textové programy Microsoft Word a Google Docs síce upozornia na problémy pri písaní, ale tieto aplikácie nie sú dostatočne inteligentné na pochopenie skutočného významu každej vety. Preto neraz prehliadnu chyby a robia nepotrebné návrhy. Naproti tomu WhiteSmoke využíva na zisťovanie chýb technológiu umelej inteligencie a nájde pravopisné chyby, gramatické problémy a chybnú interpunkciu až v 50 jazykoch. Môže ponúknuť i štylistické návrhy a dokonca aj skontrolovať, či nejde o plagiátorstvo, čo môže byť užitočné najmä pre študentov.

WhiteSmoke je k dispozícii ako samostatná aplikácia pre počítače so systémom Windows a Mac a ako doplnok do prehliadača. Predplatné Premium obsahuje celoživotné bezplatné aktualizácie.

Predplatné Premium, ktoré bežne stojí 399,95 dolára, teraz obchod PopSci ponúka v rámci špeciálnej zľavy len za 61 dolárov.

Zdroj: popsci.com

redakcia

Všetky autorove články
WhiteSmoke Oprava pravopis preklep

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať