Image
4.9.2017 0 Comments

WhatsApp pripravuje samostatnú aplikáciu pre firmy

Aplikácia WhatsApp na odosielanie správ, ktorú vlastní Facebook, začala verifikovať firemné účty a pripravuje samostatnú verziu pre firmy, ktorá bude môcť komunikovať so zákazníkmi.

Na stránke s podporou, nazvanej Verified Business Accounts, WhatsApp vysvetľuje, že bude zobrazovať zelené zaškrtnutie vedľa používateľov, ktoré potvrdí, že telefónne číslo spojené s ich účtom patrí do firmy.

Podľa kódovej analýzy spoločnosti WABetaInfo, webovej stránky, ktorá v minulosti spoľahlivo odhalila prichádzajúce funkcie aplikácie WhatsApp, sa chystá samostatná aplikácia pre firmy. Zdá sa, že zatiaľ funguje iba na telefónoch s Androidom.

Nevedno, či je táto aplikácia už dostupná pre niektorých obchodných partnerov na testovanie. Analýza kódu naznačuje, že firmy budú môcť využívať novú aplikáciu na odosielanie automatizovaných správ o zákazníckej podpore, ako to môžu robiť v službe Facebook Messenger.

Hovorca spoločnosti WhatsApp odmietol komentovať plány firmy v tomto smere. Spoločnosť takisto naznačila, že uvažuje o spustení peer-to-peer platieb v Indii, čo je jej najväčší trh.

Zdroj: Businessinsider

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Samsung prináša očakávaný rad Galaxy S20 a skladaciu novinku Galaxy Z Flip aj na náš trh

20.02.2020 01:48

Spoločnosť Samsung pred niekoľkými dňami celosvetovo predstavila novú modelovú radu svojej vlajkovej lode Galaxy S20 a zaujímavú novinku so skladacím displejom Galaxy Z Flip. My sme si ich dnes po prv ...

Produkty 1

ISE 2020: Samsung v znamení 8K a jedinečného The Wall

19.02.2020 02:00

Spoločnosť Samsung je verejnosti známa viac zo spotrebnej oblasti ako jeden z najvýznamnejších výrobcov smartfónov a televízorov. Divízia profesionálnych displejov však nepochybne patrí k veľmi význam ...

Produkty

ISE 2020: Epson predstavuje riešenia pre zážitkové nakupovanie či zábavu

18.02.2020 22:11

Spoločnosť EPSON tento rok na veľtrhu ISE predstavila celý rad nových AV riešení pre obchod, vzdelávanie a maloobchod. Medzi novými produktami sme mohli vidieť špičkový laserový projektor so svietivos ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

itSMF 2020

Najnovšie videá