Image
4.9.2017 0 Comments

WhatsApp pripravuje samostatnú aplikáciu pre firmy

Aplikácia WhatsApp na odosielanie správ, ktorú vlastní Facebook, začala verifikovať firemné účty a pripravuje samostatnú verziu pre firmy, ktorá bude môcť komunikovať so zákazníkmi.

Na stránke s podporou, nazvanej Verified Business Accounts, WhatsApp vysvetľuje, že bude zobrazovať zelené zaškrtnutie vedľa používateľov, ktoré potvrdí, že telefónne číslo spojené s ich účtom patrí do firmy.

Podľa kódovej analýzy spoločnosti WABetaInfo, webovej stránky, ktorá v minulosti spoľahlivo odhalila prichádzajúce funkcie aplikácie WhatsApp, sa chystá samostatná aplikácia pre firmy. Zdá sa, že zatiaľ funguje iba na telefónoch s Androidom.

Nevedno, či je táto aplikácia už dostupná pre niektorých obchodných partnerov na testovanie. Analýza kódu naznačuje, že firmy budú môcť využívať novú aplikáciu na odosielanie automatizovaných správ o zákazníckej podpore, ako to môžu robiť v službe Facebook Messenger.

Hovorca spoločnosti WhatsApp odmietol komentovať plány firmy v tomto smere. Spoločnosť takisto naznačila, že uvažuje o spustení peer-to-peer platieb v Indii, čo je jej najväčší trh.

Zdroj: Businessinsider

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

IBC 2019: Panasonic predviedol prvú 8K kameru s Organic senzorom na svete aj systém 8K ROI

14.09.2019 00:25

Spoločnosť Panasonic na práve prebiehajúcej výstave IBC 2019 (International Broadcast Conference) v Amsterdame predstavila revolučnú 8K kameru AK-SHB800 s novou technológiou organického senzora a syst ...

Produkty

Nový iPhone 11 a iPhone 11 Pro/Max a ďalšie novinky od Apple

10.09.2019 21:10

Apple na svojej prezentačnej akcii spravidla začína štatistikami predajnosti a ďalších úspechov. Tentokrát však Tim Cook začal rovno prezentáciou noviniek, ktorá ako je u Apple zvykom graduje k najdôl ...

Produkty 1

IFA 2019: Motorola one zoom - do tretice všetko priblížené

08.09.2019 21:00

Parafráza úslovia „do tretice všetko dobré“ sa netýka produktov, ktoré Lenovo predstavilo na veľtrhu IFA ale smarfónov rodiny Motorola one x. Dosiaľ sme mali možnosť zoznámiť sa so šampiónom nočného v ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

AMCHAM 2019

Najnovšie videá

elearn