ACER_09_SWIFT5 ACER_09_SWIFT5 ACER_09_SWIFT5 Advertisement

Western Digital posilňuje hernú komunitu rýchlymi SSD diskami s výkonom NVMe

Tlačové správy
0

Počítačové hry nás stále viac vťahujú do svojej reality vďaka bohatšiemu a intenzívnejšiemu vizuálnemu obsahu. Hráči počítačových hier sú postavení pred rozhodnutie, aké technológie zvoliť, aby maximalizovali svoj zážitok z hrania hier.

Spoločnosť Western Digital Corporation (NASDAQ: WDC) predstavila vysoko výkonný SSD disk Western Digital® Black 3D NVMe™, ktorý je postavený na vlastnej architektúre a ovládačoch. Tento disk posúva výkon pri hraní hier na novú úroveň, zároveň znižuje spotrebu energie a predlžuje životnosť počítačov určených na hranie hier.  Nový Black urýchľuje prácu s dátami pri náročných aplikáciách pre stolné počítače a umožňuje používateľom rýchlo k dátam pristupovať a využívať ich, prehrávať hudobný obsah, aj hrať počítačové hry, ale taktiež pracovať s video záznamami vo vysokom rozlíšení.

S rastúcimi požiadavkami na bohatý digitálny obsah musia súčasné počítače dokázať rýchlo spúšťať náročné aplikácie a sprostredkovávať zážitky, ktoré prináša prepracovaná grafika a videá v rozlíšení 4K/Ultra HD. Pre rýchle a bezproblémové prenášanie obrovského množstva dát spoločnosť Western Digital predstavuje novú produktovú radu SSD diskov a napomáha prekonať nedostatky doterajších technológií ukladania dát. Nový disk formátu M.2. prináša novú architektúru NVMe, aj nové ovládače, ktoré navyše optimálne integrujú technológiu 3D NAND od spoločnosti Western Digital. Nová vertikálne integrovaná platforma bola navrhnutá od základov a so špeciálnou architektúrou tak, aby napomáhala maximalizovať výkon SSD diskov s rozhraním NVMe. Disky ponúkajú vylepšené riadenie spotreby energie, mimoriadnu odolnosť a výdrž pre rastúcu škálu aplikácií, ktoré využijú prednosti rozhrania NVMe.

„Dnešné aplikácie počítačových hier neustále vyžadujú vyšší výkon PC. Pevné disky Western Digital Black SSD prinášajú novú architektúru aj ovládače a pre dosiahnutie nových úrovní výkonu integrujú našu technológiu 3D NAND do rozhrania NVMe. Či už ide o nové herné vybavenie, alebo počítačovú stanicu na spracovávanie videa, naše inovatívne disky NVMe posilnia mnoho existujúcich, ale aj budúcich úložísk, ktoré sa tak stanú ideálnym prostredím na uchovávanie dát,“ hovorí Mark Grace, viceprezident pre Devices Business Unit spoločnosti Western Digital.

Western Digital Black 3D NVMe SSD je určený na posilnenie herných systémov
Mimoriadna rýchlosť sekvenčného čítania (až 3 400 MB/s  pri modeloch s kapacitami 1 TB a 500 GB) a výkon zápisu (2 800 MB/s pri modeloch s kapacitou 1 TB) v kombinácii s kapacitou až 1 TB predurčuje tieto nové disky byť ideálnym riešením na zvýšenie zážitkov pri hraní počítačových hier. Navyše tieto disky s hodnotou IOP až 500 000 (1TB model) zabezpečujú extrémnu priepustnosť dát, ktorá je ideálnou pre aplikácie typu „multi-thread“ a pre prostredie náročné na multitaskingové operácie.

Na disky je poskytovaná päťročná záruka s deklarovanou odolnosťou 600 TBW (pri 1TB modely). Disky Western Digital Black 3D NVMe SSD budú dostupné v predajniach sietí koncom apríla 2018 v kapacitách 250 GB (119,99 USD), 500 GB (229,99 USD) a 1 TB (449,99 USD)

Zobrazit Galériu

The Press Release&Magazine Factory

Všetky autorove články
Western Digital SSD disk

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať