Western Digital mení prácu s mobilnými zariadeniami vďaka novým riešeniam

Tlačové správy
0

Digitálny obsah na mobilných zariadeniach rastie a mobilné aplikácie sú oveľa prepracovanejšie. Spoločnosť Western Digital Corporation (NASDAQ: WDC) s ohľadom na túto skutočnosť mení prácu s mobilnými zariadeniami a prináša nové mobilné riešenia. Používatelia teraz môžu lepšie ukladať vytvorený digitálny obsah, pracovať s ním a zdielať ho na svojich mobilných zariadeniach. Spoločnosť Western Digital na veľtrhu Mobile World Congress prvýkrát ukázala svetovo najrýchlejšiu microSD pamäťovú kartu UHS-I  SanDisk Extreme® UHS-I microSDXCTM 400 GB1. Navyše predstavila budúcnosť pamäťových kariet podporujúcich PCIe. Tieto karty sú navrhnuté tak, aby poskytovali výkon nevyhnutný pre očakávanú vlnu nových aplikácií náročných na objem dát.

Nová pamäťová karta SanDisk Extreme UHS-I microSD 400 GB je navrhnutá tak, aby pomáhala používateľom prenášať digitálny obsah vo vysokej kvalite a to doposiaľ nevídanou rýchlosťou. S výkonom 160 MB/s* je táto nová karta rýchlejšia o viac než 50 % oproti existujúcej karte SanDisk Extreme UHS-I microSD. Táto bezprecedentná rýchlosť je dosiahnutá ďalším využitím vlastnej technológie spoločnosti Western Digital. Karta patrí do triedy A2, preto spúšťa a nahráva aplikácie doslova bleskovou rýchlosťou.

„Požívatelia očakávajú lepšiu prácu s mobilnými zariadeniami. A my preto posúvame limity inovácií, prinášame vlastné technológie, ako je 3D NAND, a produkty, ktoré používateľom umožnia ukladať a prehrávať na ich zariadeniach bohatší digitálny obsah. Naše odborné znalosti v oblasti pamätí flash a pamäťových kariet microSD nám umožňujú dosahovať výkony, ktoré nemajú obdoby. Prielom rýchlosti microSD karty je dôkazom, že je spoločnosť Western Digital pripravená poskytovať pokročilé riešenia, ktoré vytvárajú ideálny priestor pre dáta,” hovorí Jim Welsh, viceprezident a generálny manažér pre zákaznícke riešenia spoločnosti Western Digital.

Western Digital taktiež predstavil novú platformu pre budúce pamäťové SD karty, ktoré podporujú zbernicu PCIe. Spoločnosť očakáva, že si nároky nadchádzajúcej generácie mobilných zariadení vynútia novú platformu s technológiou PCIe, ktorá poskytne možnosť načítať dáta rýchlejšie, než to umožňuje súčasná platforma. Technológia PCIe prechádza celým portfóliom produktov Western Digital, najnovšie je predstavená pri pamäťových kartách SD, kde už preukázala zrýchlenie výkonu. Rýchlosť a výkon je potrebný pre digitálny obsah s vysokým rozlíšením pri aplikáciách ako sú videá super-slow-motion, fotografie RAW zhotovené v režime sekvenčnej fotografie, alebo na zaznamenávanie a prehrávanie videa v rozlíšení 8K. Platforma PCIe bola tradične vyhradená pre nasadenie v vysoko výkonných dátových centrách, kde poskytuje v prípade generácie 3.0 rýchlosť až 985 MB/s.2

Požívatelia môžu objavovať nové svety v aplikáciách virtuálnej reality, alebo zaznamenávať video v rozlíšení 4K na svojich telefónoch, alebo dronoch. Vždy sa ale môžu spoľahnúť na to, že im Western Digital poskytne ešte odolnejšie mobilné pamäťové média, ktoré im priblížia prémiový digitálny obsah na obľúbených mobilných zariadeniach.

Pre maximálne využitie dát ponúka Western Digital vo svojom odvetví najširšie portfólio produktov a riešení, ktoré napomáhajú ľuďom uložiť, uchovávať a transformovať osobný digitálny obsah. Viac informácií nájdete na webových stránkach WD a SanDisk.

The Press Release&Magazine Factory

Všetky autorove články
mobilne aplikacie Western Digital digitalny obsah vysoka kvalita

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať