Vytvorte si vlastné Timeline video

0

Facebook v rámci propagácie nového dizajnu profilov Timeline predstavil jednoduchý nástroj, pomocou ktorého si môžete vytvoriť sumarizujúce video.

timelinevideo_12.JPG

Aplikácia Timeline Movie Maker je veľmi jednoduchá a intuitívna. Pred vytvorením videa si s ňou používateľ musí prepojiť svoj facebookový profil a o všetko ostatné sa automaticky postará aplikácia. Po kliknutí na možnosť Make Your Movie použije aplikácia vaše uložené videá, fotografie a statusy na vytvorenie výsledného videa.

Jednotlivé položky sú zoradené chronologicky, používateľ si však môže jednotlivé fotografie alebo videá upraviť podľa seba a bez ohľadu na chronológiu. V tomto smere je však aplikácia nedokonalá - jednotlivé položky môžete meniť za iné, ale nemáte možnosť priameho alebo rýchleho výberu. Aplikácia automaticky zvolí nasledujúcu fotografiu z daného albumu, resp. prejde na fotografie z iného albumu - rýchly výber žiadaného albumu, žiaľ, chýba a pri veľkom počte fotografií si tak poriadne „zaklikáte".

Výsledné video môžete zdieľať s vašimi priateľmi. Facebook sa snaží aplikáciu propagovať bez ohľadu na používateľský komfort a možnosť uploadu videa na YouTube chýba. Namiesto toho sa na vašom Facebooku uloží odkaz, ale na to, aby si vaši priatelia video pozreli, musia si najskôr prepojiť facebookový účet s aplikáciou.

Zdroj: digitizor.com

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať