Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Vytvor si vlastný internetový projekt za 3 mesiace!

0
Fenomén startupov sa dostal z Ameriky aj ku nám na Slovensko. Veď kto by si nevšimol aplikácie ako Google, či Facebook, ktoré mnohí z nás využívajú prakticky denne.

Aj tieto firmy kedysi začínali na internátoch vysokých škôl alebo ako sa hovorí priamo v garáži. Dobrý nápad, chuť niečo zmeniť, odhodlanie spojené s nadšením a nakoniec potrebné zručnosti na realizáciu sú základom každej začínajúcej inovatívnej firmy.

Ale ako ten dobrý nápad zrealizovať? Častokrát majú nápady na internetové projekty práve ľudia, ktorí nemajú technické pozadie, nevedia programovať. V takomto prípade je potrebné vytvoriť kvalitný tím, čo môže trvať aj roky a nie vždy sa podarí presvedčiť ľudí, aby sa venovali práve vášmu nápadu. Ešte môžeme dať produkt vytvoriť dodávateľovi, ktorý si rád za každú zmenu účtuje a postupne tak limituje vývoj aplikácie.

O tretej možnosti ako zrealizovať vlastné nápady na internete by som vám rád povedal trochu detailnejšie. Je ňou 3-mesačný vzdelávací program Learn2Code zameraný na tvorbu webových aplikácií.

Program je jedinečný na trhu, pretože oproti 1-2 dňovým školeniam ponúka dostatok priestoru, aby si účastník programu technológiu vyskúšal aj na praktických príkladoch. Oproti univerzitnému štúdiu, ktoré je podstatne komplexnejšie a zamerané viac na teoretické hľadisko vývoja softwaru je program Webdevelopment špecializovaný na najmodernejšie technológie z oblasti tvorby webových stránok.

Celý program je rozdelený do 3 modulov. V 1. moduli je vysvetlené od základov ako fungujú internetové stránka, server a základne technológie každej webstránky ako HTML, CSS a Javascript. Už po dvoch týždňoch si každý vytvorí statickú webstránku, naučíte sa ako spracovať design do HTML/CSS, základy optimalizácie pre vyhľadávače (SEO) a Copywritingu.

Druhý modul je zameraný na programovanie v jazyku Ruby, ktorý sa stal populárny vďaka svojej jednoduchosti a produktivite. Naučíte základy a princípy objektovo orientovaného programovania a postupne začnete využívať framework Ruby on Rails. Celá výučba je postavená na tvorbe jednoduchých príkladov, na ktorých sa učíte princípy tvorby dynamických stránok.

V poslednej časti kurzu budete môcť pospájať všetky vedomosti do vlastného projektu, s ktorého vývojom vám budú pomáhať naši mentori. Naučíte sa pracovať v tíme, základy projektového manažmentu (SCRUM) a prejdete si všetkými fázami vývoja projektu. Najlepšie aplikácie budú na konci vyhodnotené a ocenené.

Vďaka Learn2Code sa naučíte od základov tvoriť webové stránky a dynamické aplikácie. Zistíte ako funguje technológia a budete ju vedieť využiť v praxi. Či už chcete zrealizovať vlastná internetový projekt, inovovať a rozšíriť svoje existujúce podnikanie alebo sa ďalej venovať vývoju webstránok je Learn2Code správna voľba.

V prípade, že vás zaujal tento program, máte možnosť sa prihlásiť na Learn2Code: Tvorba webových aplikácií, ktorý začína 11.3.2013 v Bratislave. Je to už len na tebe, ak chceš byť za vodou, poď na Learn2Code.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať