Image
26.3.2018 2 Comments

Vytlačte až 15 000 strán s novou tlačiarňou HP Ink Tank Wireless 415

HP predstavilo nový prírastok do rodiny obľúbených atramentových tlačiarní. Model HP Ink Tank Wireless 415 bol navrhnutý špeciálne pre domácnosti a malé firmy, ktorým vďaka svojmu vysokokapacitnému systému atramentových zásobníkov umožní vytlačiť až 8 000 farebných a 15 000 čiernobielych strán pri minimálnej cene za stranu. Oproti svojmu predchodcovi, modelu HP DeskJet GT 5820, má vyššiu výťažnosť strán a ponúkne aj lepšiu kvalitu tlače.

Hoci je táto tlačiareň cenovo dostupná, neubralo HP nič na jej kvalite. Dokáže tlačiť sýty, tmavý, ostrý text a fotografie bez okrajov odolné proti vyblednutiu, ktoré vydržia až 22krát dlhšie. Malé firmy a start-upy, ktoré potrebujú tlačiť biznis plány, marketingové materiály alebo fotografie v čo najvyššej kvalite priamo vo svojich domácnostiach či kanceláriách, nebudú touto novinkou sklamané. Pri cene 9,90 eura za XL fľaštičku s čiernym atramentom a 8,90 eura za fľaštičky s farebným atramentom môžu používatelia tlačiť jednu čiernobielu stranu už od 0,165 centu a farebnú od 0,5 centu.

"Domácnosti a malé firmy si cenia efektivity a kvality a zároveň neustále pátrajú po nových technológiách, ktoré im umožnia usporiť náklady," hovorí Robert Šárik, produktový manažér pre atramentové tlačiarne z HP Inc., Slovensko a dodáva: "Nová tlačiareň HP Ink Tank wireless 415 zaručuje spoľahlivú tlač vo vysokej kvalite aj pri objeme v rádoch tisícov strán. Jej bezdrôtové pripojenie je navyše ďalší dôvod, prečo by takéto zariadenie nemalo v domácnosti či modernej malej kancelárii chýbať." 

Ďalšou zásadnou výhodou novej tlačiarne pre domácnosti a kancelárie, v ktorých je dôležitá úspora priestoru, sú jej kompaktné rozmery a jednoduché použitie aj údržba bez zbytočného plytvania materiálom a neporiadku. Atramentové zásobníky možno ľahko a bez rozliatia doplniť pomocou originálnych atramentov HP z uzatvárateľných fľaštičiek, a keďže sú priehľadné, používateľ vždy vie, koľko atramentu v tlačiarni ešte zostáva.

Súčasná kancelária, či už je priamo doma, v zdieľanom priestore alebo súčasťou medzinárodnej siete, spolieha na bezdrôtové pripojenie. HP Ink Tank Wireless 415 preto umožňuje jednoduchú tlač a skenovanie priamo z chytrého telefónu alebo tabletu. Stačí si zadarmo stiahnuť aplikáciu HP Smart App. Tá umožňuje aj jednoduchú tlač fotografií zo sociálnych sietí alebo cloudu, skenovania a zdieľania na email alebo cloud prakticky odkiaľkoľvek a tiež objednanie náhradného atramentu stlačením jediného tlačidla.

Viac informácií o novej tlačiarni HP Ink Tank Wireless 415 sa dozviete tu.

Cena a dostupnosť

 • Odporúčaná maloobchodná cena tlačiarne HP Ink Tank Wireless 415 začína na 3 305 € bez DPH a  dostupná je na Slovensku už teraz.
 • HP k tejto tlačiarni ponúka možnosť predĺženia servisu na 3 roky po registrácii produktu na tejto adrese.

 

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Huawei podporuje nadaných študentov prostredníctvom technológií umelej inteligencie

16.01.2020 17:53

Huawei podporuje mladé talenty naprieč celým svetom a neobišiel ani Slovensko. Pre rozvoj nových prelomových technológií ako 5G či umelá inteligencia bude spolupráca s akademickou obcou nevyhnutná aj ...

Tlačové správy

Sound Blaster G3: Konzolové hry dostanú podporu Sound Blaster

16.01.2020 17:45

Spoločnosť Creative Technology dnes oznámila vydanie Sound Blaster G3, prenosného herného USB DAC prevodníka so zosilňovačom, ktorý predstavuje najnovší prírastok revolúcie Sound Blaster, ktorá vznikl ...

Tlačové správy

CZ: NETGEAR predstavil svoje novinky pre rok 2020

16.01.2020 16:13

Společnost NETGEAR, globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy a poskytovatele služeb, představila své novinky pro letošní rok. Učinila tak v rámci 53. ročníku vele ...

2 Comments

 1. trochu to v tom HP prehnali, nie? reakcia na: Vytlačte až 15 000 strán s novou tlačiarňou HP Ink Tank Wireless 415
  27.3.2018 08:03
  cena začína na 3 305 € bez DPH
  Reagovať
  • RE: trochu to v tom HP prehnali, nie? reakcia na: trochu to v tom HP prehnali, nie?
   27.3.2018 16:03
   3 865,00 Kč cca :D
   Reagovať

Vyhľadávanie

Najnovšie videá