Image
29.9.2016 0 Comments

Všetko, čo potrebujete vedieť o novinkách z festivalu MINECON

Radi by sme sa s Vami podelil o novinky ohlásené počas festivalu MINECON vrátane informácií o pripravovaných aktualizáciách pre Minecraft: Windows 10 Edition Beta, Minecraft: Pocket Edition, Minecraft: Gear VR Edition a Minecraft Console Edition.

Vydajte sa preskúmať chrámy schované medzi rozkvitnutými čerešňami a prežite noc na Veľkom múre v balíčku Chinese Mythology Mash-Up pre konzolové verzie hry Minecraft. Túlajte sa po uliciach prastarého veľkého mesta, žasnite nad drakmi usídlenými vysoko v horách, rozjímajte nad budovaním v bájnom kláštore, užívajte si výhľad pri prechádzke po poliach a zistite, ako by vyzerali mobovia v starej Číne. Balíček Chinese Mythology Mash-up prinesie aj 41 kostýmov a 13 nových hudobných skladieb a bude k dispozícii pre Xbox 360, Xbox One a ďalšie konzolové platformy 4. októbra spolu s bezplatnou aktualizáciou, ktorá prinesie očakávané novinky ako nové predmety, bloky, nový generátor terénu a nových mobov.

Pozrite sa na balíček Chinese Mythology Mash-Up v novej upútavke: https://www.youtube.com/watch?v=exCCPFfyiyA

18. októbra vychádza ďalšia veľká aktualizácia pre Minecraft: Windows 10 Edition Beta, Minecraft: Pocket Edition a Minecraft: Gear VR Edition s názvom Boss Update, ktorá po prvýkrát prinesie do týchto verzií súboje s bossmi.

Aktualizácia ďalej prinesie aj prvú verziu Prídavkov (Add-On), ktoré umožňujú experimentovať a upravovať komponenty entít alebo postáv v hre. Jednoduchou úpravou textových súborov môžete pridať malým kuriatkam obrovské explózie alebo nechať dedinčanov pobehovať rýchlosťou svetla.

Už čoskoro bude nový bezdrôtový ovládač Xbox Wireless Controller kompatibilný so všetkými hrami podporujúcimi hranie pomocou ovládača na Samsung Gear VR. Prvou takouto hrou bude Minecraft: Gear VR Edition. Podpora ďalších hier ako Herobound, Spirit Champion, Omega Agent a End Space bude nasledovať v najbližších mesiacoch.1. novembra vychádza plná verzia Minecraft: Education Edition. Pre pedagógov, ktorí by si ju chceli vyskúšať ešte pred jej zakúpením, bude až do 1. novembra k dispozícii bezplatná Early Access verzia.

O ďalších novinkách zo sveta Minecraft sa dočítate na Xbox Wire.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Fond SK-NIC vyhlásil prvé výzvy

17.09.2019 20:58

Spoločnosť SK-NIC spolu s Úradom podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu (ďalej len „ÚPVII“) ukončili proces prípravy a schvaľovania potrebnej dokumentácie k spusteniu Fondu SK-NIC. Otvor ...

Tlačové správy

CZ: AVerMedia uvádza webkameru Live Streamer CAM 313 vhodnú pre influencerov

17.09.2019 20:43

Společnost AVerMedia, přední světový výrobce zařízení pro sdílení herního obsahu, uvádí na trh webkameru pro tvůrce obsahu Live Streamer CAM 313. Webkamera s funkcí plug and play umožňuje zachycení o ...

Tlačové správy

CZ: 5 chýb, ktorým sa vyhnúť pri expanzii e-shopu do Nemecka

17.09.2019 20:23

Německo je pro Českou republiku nejdůležitějším obchodním partnerem. Při expanzi z tuzemského na německý trh je však pro mnoho českých firem vnímanou nástrahou vysoké očekávání zákazníka z této soused ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

AMCHAM 2019

Najnovšie videá

elearn

IT GALA stvorec 2019