Video: Takto by mohol vyzerať iPhone 12 Pro

0

Hoci Apple predstaví  svoje nové smartfóny až v septembri, nové video nám predstavuje uniknutý dizajn iPhonu 12 Pro. Tvrdé jadro fanúšikov spoločnosti Apple a ďalší technickí nadšenci, ktorí vždy chcú mať najnovšie a najlepšie vybavenie, nie sú veľmi spokojní s tým, ako sa mení dizajn iPhonov. Spoločnosť vydávala každý druhý rok prepracovaný model iPhonu a medzi tým nový model, ktorý zabaľuje nové špecifikácie a funkcie do dizajnu predchádzajúcej verzie.

Začiatkom roka 2014 však Apple predĺžil svoj cyklus na tri roky namiesto dvoch. Našťastie v roku 2020 by sa fanúšikovia mali dočkať úplne prepracovaného dizajnu iPhonu. Analytik  Ming-Chi Kuo zo spoločnosti TF International Securities tvrdí, že nová séria iPhone 12 bude moderným prehodnotením dizajnu iPhonu 5, ktorý bol veľmi obľúbený. Namiesto zaoblených hrán používaných v posledných 6 rokoch bude mať nový model po obvode ploché kovové hrany. Modely vyššej kategórie budú využívať zlepšený systém fotoaparátov.

Nové video uverejnené na YouTube kanáli ConceptsiPhone nám ponúka pohľad na to, ako by mohol vyzerať nový dizajn iPhone 12 Pro Max. Treba však poznamenať niekoľko dôležitých vecí. Koncept vypúšťa konektor Lightning a úplne sa spolieha na bezdrôtové pripojenie. V skutočnosti asi nie je šanca, že iPhone 12 naozaj príde o port Lightning. Hoci Apple sa s touto myšlienkou pohráva, rozhodne to nebude v roku 2020.

Ďalší veľký problém tohto konceptu iPhone 12 je displej. Dizajnér, ktorý vytvoril toto video, naznačuje, že iPhone 12 Pro Max nebude mať hore výrez. Hoci to vyzerá dobre, nie je isté, že Apple je pripravený na odstránenie výrezu. Správy o tom, či Apple dokázal zmenšiť veľkosť svojich senzorov TrueDepth tak, aby sa zmestili do úzkeho rámu, sú protichodné, takže by sa mohlo stať aj to, že iPhone 12 bude nakoniec bez výrezu. Je to však dosť nepravdepodobné.

Zdroj: bgr.com.

Redakcia

Všetky autorove články
iPhone Apple smartfon telefon dizajn kamera foto displej

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať