Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Video: Smart hodinky Amazfit so zakriveným displejom

0

Amazfit je známy inteligentnými hodinkami T-Rex a Verge, jeho najnovší model však vyzerá trochu netradične. Amazfit X, na ktorý teraz beží kampaň na Indiegogo, má zakrivený displej AMOLED s uhlopriečkou 2,07". Displej a batéria sú ohnuté o 92 ​​stupňov, aby hodinky pohodlnejšie sadli na zápästie. Batéria pritom poskytuje výdrž na 7 dní bežného používania. Hoci zariadenie je úzke a zakrivené, je nabité senzormi a funkciami. Disponuje snímačom BioTracker PPG na meranie srdcovej frekvencie a saturácie krvi kyslíkom.

Senzor GPS a GLONASS je určený na sledovanie polohy počas tréningu. Amazfit  X využíva tzv. Personal Activity Intelligence a 100-bodový systém skóre pri dosahovaní cieľov. Dostupných je 9 rôznych športových režimov, ktoré prichádzajú s prispôsobiteľným sledovaním a koučingom pre každú z aktivít. Hodinky sú vhodné aj na plávanie vďaka vodotesnosti na úrovni 5 ATM.

Zabudované sledovanie spánku je navrhnuté tak, aby vás monitorovalo nepretržite a poskytuje údaje o štyroch fázach spánku. Hodinky ponúkajú aj ukazovatele o vašej úrovni stresu na základe údajov o  frekvencii tepu. Amazfit X je k dispozícii v dvoch farbách – Eclipse Black a New Moon Gold. Prispievatelia ho teraz môžu získať za 136 eur, dodávky by sa mali začať v auguste 2020.

Zdroj: androidcentral.com.

Redakcia

Všetky autorove články
smart Watch hodinky amazfit

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať