Image
19.1.2018 33 Comments

Video: Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George – prvé dojmy

Trendy v dizajne a prívetivej jednoduchosti používateľského rozhrania webových, či mobilných aplikácií určujú globálne IT firmy typu Facebook, či Google a tie v súčasnosti nastavili úroveň a tým aj očakávania bežných používateľov veľmi vysoko. Všetci poznáte a oceňujete používateľský zážitok ich stránok a aplikácií, oceňujete, že v najpopulárnejšom vyhľadávači dokážete nájsť to čo potrebujete aj pri zadaní voľne sformulovanej vyhľadávacej frázy, za samozrejmosť považujete jednoduchý a priamočiary postup nakupovania v e-shopoch typu Amazon.

Nový internetbanking Slovenskej Sporiteľne intenzívne testujeme. Kľúčové funkcie a výhody George vám vo videu názorne predstaví Peter Holík, vedúci oddelenia marketing a rozvoj digitálnych služieb.

Slovenská sporiteľňa chce svojim klientom poskytnúť rovnakú úroveň používateľskej skúsenosti v svojom novom internetbankingu George a povýšiť používanie internetbankingu na zážitok. Cieľom nového internetbankingu je aj poskytnúť klientom klasické služby na novej kvalitatívnej úrovni a postupne im prinášať nové služby.  Postupne sa do George budú integrovať aj moderné analytické služby. V aktuálnej verzii je implementované pokročilé sofistikované vyhľadávanie, ktoré sa však používateľovi navonok javí ako veľmi jednoduché. Z vlastnej skúsenosti viete, že nájsť konkrétnu transakciu nie je vždy ľahké. Skúšate zadávať čoraz zložitejšie vyhľadávacie kritériá a filtre a aj tak sa nie vždy dopracujete k uspokojivému výsledku. Naproti tomu v George, podobne ako vo vyhľadávači Google je len jedno pole na zadávanie vyhľadávania. Stačí zadať sumu transakcie ktorú hľadáte, nemusíte si sumu pamätať presne, stačí ju zadať s toleranciou plus – mínus 10 %. Prípadne môžete zadať meno osoby alebo firmy komu ste peniaze prevádzali, obchod v ktorom ste platili, prípadne nejakú frázu z poznámky, ktorú ste napísali pri zadávaní transakcie. George bez problémom rozumie výrazom typu „minulý týždeň“, „minulý mesiac“, „za posledný rok“ a podobne, takže nemusíte špecifikovať časové obdobie prácnym zadávaním počiatočného a koncového dátumu. Postupne budú pribúdať pokročilejšie analytické funkcie, ktoré budú používateľovi prehľadnou formou zobrazovať ako narába z financiami a ako hospodári.

Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George je v rámci skupiny Erste aktuálne dostupný v Rakúsku, Čechách a na Slovensku a postupne bude sprístupnený vo všetkých siedmych krajinách, v ktorých skupina Erste pôsobí.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Internet

Advertorial: Košický Smart Lab je miesto, kde sa študenti hrajú pre rozvoj internetu vecí

22.01.2019 00:15

Na východe Slovenska otvorili na sklonku minulého roka Smart Innovation Lab,  nový priestor na spoluprácu nielen pre výskumných pracovníkov FEI TUKE, ale najmä pre študentov, ktorí budú mať k dispozíc ...

Internet

Autonómne dodávky budú rozvážať potraviny na zavolanie. Privoláte si ich cez apku v smartfóne

21.01.2019 00:15

Obchodný reťazec Stop & Shop chce v Bostone na jar spustiť prevádzku autonómnych vozidiel s potravinami, ktoré vám umožnia nakúpiť základné potraviny (chlieb, vajcia, ovocie, zelenina a pod.) len ...

Internet

Wikipédii stúpne počet článkov v ďalších jazykoch. Pomôže jej integrovaný Prekladač Google

15.01.2019 00:15

Google pomáha nadácii Wikimedia dosiahnuť cieľ, aby články z Wikipédie boli dostupné vo viacerých jazykoch. Nadácia integrovala Prekladač Google do svojho nástroja na preklad obsahu, ktorý môžu dobrov ...

q

33 Comments

 1. to je za trest? reakcia na: Video: Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George – prvé dojmy
  1.12.2018 01:12
  Hladal som moznost zalozit sporenie na karte sporenia alebo v nastaveniach. Ked som to vzdal, poradili mi na helpdesku..ze to zalozim cez zalozku eshop ! To je logika! Ja si sporenie kupujem v eshope? Navyse sa da zalozit v kazdej kategorii iba jedno sporenie, takze ich nemozete mat viac...slsp mal kedysi jeden z najlepsich i-b, dnes je George jednoznacne najhorsi! Hroza...O ostatnych veciach skoda pisat, neintuitivne, zmatocne, stlacim panel vymazat rozpracovany prikaz a nevymaze sa, no proste des.
  Reagovať
 2. George - totálny nezmysel reakcia na: Video: Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George – prvé dojmy
  20.11.2018 17:11
  Vedenie v SLSP sa buď muselo zblázniť, alebo sú to "Potulní Manageri" ničomu nerozumejú a ani rozumieť nechcú.
  1. Nedá sa s tým pracovať
  2. Nezobrazujú sa parametre transakcii (variabilný, špecifický,konštantný symbol, IBAN, SWIFT poznámky, čísla kreditiek atď.....)
  3. Nedajú sa tlačiť potrebné informácie.
  4. Nedá sa robiť výber a export do textového formátu.
  **** NEDÁ SA S TÝM NIČ ROZUMNÉ ROBIŤ ****
  Zaujímalo by ma prečo súdruhovia ?????
  1. Prečo to musíme používať?
  2. Prečo nesmieme používať starú aplikáciu?
  *** PREČO????***
  Reagovať
 3. George reakcia na: Video: Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George – prvé dojmy
  19.11.2018 04:11
  Jeden veľký paškvil, už mám toho dosť, odchádzam zo sporiteľne
  Reagovať
 4. Nepodarok-George reakcia na: Video: Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George – prvé dojmy
  12.11.2018 20:11
  vážne rozmýšľam na zrušení účtu pre veľkú nepriehľadnosť a dúfam,že sa vráti stará verzia . Jeden veľký nepodarok.
  ,
  Reagovať
 5. Nespokojnosť reakcia na: Video: Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George – prvé dojmy
  25.10.2018 16:10
  Spotrebiteľom nasilu vnútená verzia George Slovenskou sporiteľňou, menej prehľadné účty, filter sa nedá nastaviť za určité obdobie, oproti starej verzii hodnotín negatívne, stará verzia internetbanking bola v SLSP lepšia ako v iných bankách
  Reagovať
 6. nepodarok reakcia na: Video: Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George – prvé dojmy
  12.9.2018 09:09
  Poslednou kvapkou mojej nespokojnosti s SLSP bol george , vnútený nasilu , pomalý , ani preddefinované platby nedokázali preklopiť do novej verzie , po vyše 20 rokoch som zrušil účet v slsp , vlastne ani nie , lebo ešte raz tam budem musieť íst , ani to nedokážu resp. nechcú urobiť naraz . NIkdy viac slsp ani ich otravné telefonáty a sms .
  Reagovať
 7. Fakt paskvil... reakcia na: Video: Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George – prvé dojmy
  18.8.2018 08:08
  Přidávám se k Vám bratři. I u nás je to průšvih. Absolutně nepřehledné, neintuitivní. No kdo tohle vymyslel...
  Reagovať
 8. Kocúrkovo reakcia na: Video: Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George – prvé dojmy
  12.7.2018 22:07
  Nepodarok najvyššieho zrna. Dúfam, že sa bude dať vrátiť k starej IB verzii!!
  Reagovať
 9. Nobelova cena za blbosť reakcia na: Video: Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George – prvé dojmy
  10.7.2018 11:07
  Ak by sa udeľovala doporučujem prihlásiť tento neuveriteľne otravný a nepriehľadný Georges. asi kvôli nemu po 20 rokoch zruším účet v sporiteľni...
  Reagovať
 10. nechápem tvrdohlavosť reakcia na: Video: Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George – prvé dojmy
  29.5.2018 09:05
  Samé negatívne skúsenosti s Georgom a SLSP tvrdošíjne trvá, že starú verziu zastaví v júni a bude len nová verzia Georga. Verím, že zdravý rozum zvíťazí a ponechajú starú verziu IB do vyriešenia mnohých problémov, ktoré sú spomínané v recenziách. So SLSP som bol doteraz spokojný, jej služby boli a sú fajn. Ale s Georgom to naozaj prepálili a otrávili mnoho svojich zákazníkov. Predpokladám, že zákazníkov si vážia a urobia pre nich to čo je potrebné, inak ich stratia.
  Reagovať
 11. Nešikovný George reakcia na: Video: Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George – prvé dojmy
  21.5.2018 14:05
  Podľa mňa je to neprehľadné a chýba tam veľa z toho čo mala stará verzia. Mala som radšej ostať na starej verzii aj keď je pravda že od polovice júla ju ževraj bude mať každý. Škoda, že sa nedá vrátiť na starú verziu a ostať na nej.
  Reagovať
 12. Sikovny??? reakcia na: Video: Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George – prvé dojmy
  19.4.2018 01:04
  To tazko, keď neovlada ani elementarnu matematiku na urovni druhaka ZS... ked urobim prevod, musim celu aplikaciu zavriet a znova sa prihlasit, aby George zaktualizoval stav na ucte. A co je horsie - nielen,ze ten aktualny stav neukaze mne, ale nepozna ho ani sam najsikovnejsi George. Inak si neviem vysvetlit, ze ma po prvom prevode necha urobit dalsi, ktorym ma pusti do debetu - hoci debet povoleny nemam.
  O prehladnosti, intuitivnosti ovladania a dalsich vyssich funkciach je skoda hovorit...
  A ze ma pekne farby? No ma, ale to ho kvalifikuje leda tak na rolu pava v ZOO a nie na moderny internetbanking...
  Reagovať
 13. George? Nespokojnosť. reakcia na: Video: Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George – prvé dojmy
  17.4.2018 12:04
  Mal som tú smolu, že som prešiel na Georga ešte v jeseni. (po kom to má vlastne meno? Stále mi príde na um asociácia s filantropom - ale nie tým naším - spoza oceánu)

  Hneď prvý šok nastal, keď som potreboval vytlačiť transakciu. Márne som hľadal. Údaje o transakcii sa dali akurát zobraziť. Po jedovatom príspevku na kontaktný formulár mi prišlo (7.12.2017), že (uvádzam pôvodný text):
  Vazeny pan XY,
  dakujeme, ze ste sa na nas obratili s Vasou ziadostou o poskytnutie informacii. Tlac a aj export transakcii su planovane ako vylepsenie v prvom kvartali buduceho roka. Momentalne je mozne skopirovat detail alebo zrealizovat PrtScrn danej transakcie, vlozit napriklad do Wordu a nasledne vytlacit .

  ... myslel som, že odpadnem. Pustili do sveta apku, ktorá NEVIE vytlačiť čo chcete. Keď som videl doporučenie použiť PrintScreen, neveril som vlastným očiam, či sa smiať alebo plakať. Oni nevidia aký sa píše rok??? Samozrejme som si neodpustil patričný komentár.
  Toto už chvalabohu ide.

  Druhá perla (podľa mňa) je toto - skúste zistiť, koľko dlžíte na kreditnej karte za minulý mesiac, koľko treba uhradiť.
  Nenájdete to. Po telefonáte na callcentrum sa nič nezmenilo. Nevedeli mi povedať, kde nájdem takéto info v PC verzii nešťastníka Georga. Vraj ale je to možné zistiť iba v mobilnej verzii. Katastrofa. Argumentoval som, že chudák starý, zastaraný IB to vedel, a úžasný jednoklikový super bomba George nemá šancu. Hanba.
  Teda - aby som bol úprimný - aj v nešťastníkovi som nakoniec toto info nepriamo našiel. Ale kde, to im nepoviem.

  Zvykám si, prešiel som na nový iB vedome, ale možno vedome prejdem aj inde :-)
  Zdravím vás.
  Stano
  Reagovať
  • RE: George? Nespokojnosť. Dopĺňam reakcia na: George? Nespokojnosť.
   17.4.2018 12:04
   Ak by niekto mudroval, že mi dlžná suma kreditky príde SMSkou - viem to. Ale napriek tomu sa mi podarilo zaplatiť AKTUÁLNU dlžnú sumu... Ďuro vám inú neukazuje. Presunul som si peniaze, ktoré som mohol v mesiaci minúť inak, na kreditku. Mal som si dávať väčší pozor, moja chyba.
   Reagovať
 14. BETA verzia reakcia na: Video: Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George – prvé dojmy
  10.4.2018 01:04
  len to zhrniem :
  - NEPRECHADZAJTE na novu verziu IB je to beta verzia bez moznosti navratu..
  - takto to dopadne ked sice mate reklamnu kampan do ktorej investujete viacej energie a prostriedkov ako do samotneho produktu
  - chyba kopec funkcii niektore su neprehadne
  - s konkurenciou sa to neda ani porovnat
  - NEMOZNOST vratit sa do povodnej verzie povazujem za neskutocnu chybu ktoru som vlasnte u konkurencie asi ani nevidel.. ( mbank, VUB pouzivam aktivne kazdy den)

  Kazdemu odporucam sltacit tlacitko spatna vazba a riadne im tam nalozit pretoze len tak sa ich management moze dozvediet o tom ako neskutocny FAIL je ten ich novy IB.

  Appka je lepsia ako ta predtym ale stale sa bavime o BETA verzii...

  Reagovať
  • RE: BETA verzia reakcia na: BETA verzia
   8.8.2018 08:08
   bol by som zvedavý kto v tej banke zobral za toho červa koruny
   Reagovať
 15. George je hrozný paskvil reakcia na: Video: Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George – prvé dojmy
  4.4.2018 16:04
  Nevím jak si může někdo dovolit pustit do provozu takovou hrůzu, která neumí ani to co umí původní IB.
  Např.:
  - export obratů v textové formě za zvolené období tak že se z nich dá vytvořit tabulka Excelu
  - výpis jednoho obratu. pokud jsem spustil výpis přes PDF tak to Acrobat Reader neuměl přečíst.
  - přístupový klíč musí mít maximálně 16 znaků, původní IB umí i 20 znaků
  - správa šablon plateb
  a další problémy.
  Reagovať
 16. Nepodarok reakcia na: Video: Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George – prvé dojmy
  8.3.2018 22:03
  Urobil som prevod z uctu do inej banky, nedokazem si vsak vo "fantastickom sikovnom" Georgeovi zobrazit tuto transakciu zobrazit. Pritom v starej verzii som mal hned prehlad o prevode. Urobil som chybu ze som presiel na sikovneho Georgea.
  Reagovať
 17. Velke sklamanie reakcia na: Video: Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George – prvé dojmy
  2.2.2018 18:02
  Ostal som na starej verzii IB verny. Ohladom George len tolko, ze sa Vam konkurencia riadne smeje, ze taky nepodarok pustite von, vidno ze neschopny IT manazment v Slovenskej sporitelni.

  O Georga nemam zaujem vobec !
  Reagovať
 18. SKLAMANIE reakcia na: Video: Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George – prvé dojmy
  24.1.2018 16:01
  Jednym slovom vyjadrenie co pre mna znamenalo spustenie a pouzivanie tohto IB. Sklamanie. Cakal som konecne nieco poriadne. Nieco ako Tatrabanka. No dostal sa mi pred oci iba IB v pre beta beta verzii podla mna. Dokopy nic nedokaze, ani design nie je nic moc. Namiesto funkcii, ktore by som ocenil som tam nasiel zbytocnosti ako zmena farby uctu ci nazvu. Absolutne nepodtstane veci pre mna. Cakal som pekny vyhladeny design, grafy, priradzovanie platieb do kategorii a nasledne analyza financii. To co tam je je chabe zobrazenie platieb, ktore si neviem ani exportovat do csv. Uplne jednoducha funkcionalita, bez ktorej by som nikdy v zivote nespustil IB do produkcie. Nechapem preco spustili masivnu reklamu, ked vsade dostavaju negativne feedbacky na produkt. Sebahodnotenie im nejako chyba. Aj aplikacia na Google Play ma strasne nizke hodnotenie ako riadny odpad. Skoda, ze si takto minuli kopec penazi na presne opacny efekt ako je pozitivna propagacia. Ostava uz iba verit, ze to cim skor vyladia a dodaju zvysnu funkcionalitu, o ktorej dnes tvrdia ze ju planuju dodat.
  Reagovať
 19. George je jedna velka ostuda pre SLSP reakcia na: Video: Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George – prvé dojmy
  23.1.2018 23:01
  Skutocne neviem ako opisat tento nepodareny paskvil, je to nepodareny IB, a s reklamou v TV sa to vobec nezhoduje ani s so sloganom, Nové šikovné bankovanie !!! tak to je len ani nie k smiechu ale k placu !!! nedaju sa upravit sablony ktore sa predtym volali Preddefinovane platby !!! Uz niekolko krat som pisal do slsp a dokonca bankovej ombudsmanke, ale vsetci vas odpalkuju a nie su schopny relevantne odpovedat na vase otazky...
  Velmi lutujem ze som si nainstaloval appku a ta ani neupozornila na to ze zablokuje stary IB...

  Vsetkym ktory este nepresli radim NEROBTE TO, budete moc sklamany, je to ostuda pre najvacsiu banku na Slovensku...

  A ked vidim komentáre ostatných, aspon ako utecha je pre mna ze nie som sam ktory ostal v podstate oklamany, velmi stazili pracu cloveku ktory casto plati faktury atd...

  zaujimave vsak je ze taka Tatrabanka ked prechadzala na novy IB vo Flashi nemala problem paralelne prevadzkovat oba IB stary aj novy...

  Holt niekto to vie a niekto nie, SLSP ma moc sklamala, vypustila neodladeny paskvil a zakazala pre tych co to vyskusaly uz v podstate vysperkovany IB...

  Kazdopadne ten kto toto navrhoval urcite nebol triezvy !!!

  Vazne uvazujem ze zmenim banku minimalene pre firmu, tento ostudny a trapny George sa jednoducho neda pouzivat...
  Reagovať
  • RE: George je jedna velka ostuda pre SLSP reakcia na: George je jedna velka ostuda pre SLSP
   5.3.2018 15:03
   Jednoducho strašné. Pustili nedorobok do ostrej prevádzky! Možno na jednoduché platby to niekomu stačí, ale oproti starej verzii je to obrovský krok späť. A bohužiaľ nie je možnosť sa k nej vrátiť. Radšej som mohol do niečoho smradľavého stúpiť ako kliknúť na aktivovanie George-a :(
  • RE: George je jedna velka ostuda pre SLSP reakcia na: George je jedna velka ostuda pre SLSP
   27.1.2018 22:01
   Presne rovnaké otrasné skusenosti mám aj ja
 20. VELKE SKLAMANIE reakcia na: Video: Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George – prvé dojmy
  20.1.2018 11:01
  Neda sa vlozit variabilny symbol, zmenit vyska sporenia k osobnemu uctu, nada sa prejs na staru verziu
  Reagovať
 21. Pekne farby ale tam to konci reakcia na: Video: Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George – prvé dojmy
  19.1.2018 21:01
  Chyba export dat do xls (txt). Ale hlavne že si ku každej transakcii môžem pripojit 7MB file, asi si tam budem ukladať dôležité dokumenty... budú chránené ako v bankovom trezore.... Na stary internetbanking som nadaval ze je neprehladny ale toto je horsie, nemat viazany ucet na hypoteku tak idem prec, este ze mam inu primarnu banku...
  Reagovať
 22. Variabilný symbol reakcia na: Video: Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George – prvé dojmy
  19.1.2018 20:01
  Nech mi niekto vysvetlí prečo mám polia ako variabilný symbol či špecifický symbol neaktívne...jediné čo viem pri platbe zadať je poznámka... Keby som vedel ako na hovno to celé funguje ostal by som pri starom rozhraní...
  Reagovať
  • RE: Variabilný symbol reakcia na: Variabilný symbol
   29.5.2018 18:05
   Detto
 23. George = katatastrofa reakcia na: Video: Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George – prvé dojmy
  19.1.2018 11:01
  To tej katastrofe musia robiť toľkú reklamu aby aspoň samých seba presvedčili že aky je dokonalý. Ale ich klienti majú svoj názor . A. Tiež už mam Georga plne zuby a je cas na zmenu banky. Všetky komentáre svedčia o tom že je to blbosť a horšej aplikácie niejě. Stačí pozrieť komentáre v AppStore obchod play či Facebook.
  Reagovať
 24. Vytvorte si nazor sami reakcia na: Video: Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George – prvé dojmy
  19.1.2018 10:01
  Pred tym nez prejdete na George si precitajte vsetky komentare k aplikacii - drviva vacsina su negativne. Akonahle prejdete na George, navrat k starej aplikacii uz nie je mozny.. Aplikacia v takomto stave, ktora naraba s peniazmi, by sa nemala publikovat kym nie je uplne dokoncena, aby klienti mali vsetky funkcie dostupne aj v starej verzii. A ked uz - tak umoznit aj spatny prechod - a tato statistika by mala byt pre nich smerodajna aby vedeli v akej kvalite ponukaju sluzby. SLSP uz davno zaspala dobu a snazi sa ju silou mocou dohnat, takymto stylom v tej banke neostane ani jeden klient..
  Reagovať
  • RE: Vytvorte si nazor sami reakcia na: Vytvorte si nazor sami
   10.5.2018 17:05
   No starý vraj čoskoro zrušia a Gerge bude povinný.Je to krok späť, nedá sa napr.založiť termínovaný vklad
  • RE: Vytvorte si nazor sami reakcia na: Vytvorte si nazor sami
   23.1.2018 12:01
   Bodaj by neostal
   A bodaj by sa vrátilo zuno :(
 25. funkcie reakcia na: Video: Nový internetbanking Slovenskej sporiteľne George – prvé dojmy
  19.1.2018 08:01
  Skusal som George GO, tie analyticke funkcie pri vyhladavani su pekne ale chybaju mi tam predsa len rozsahy datum od-do a suma od-do.
  Napr. ked si chcem najist ze kolko som mal odmeny minuly rok a viem ze to bolo viac ako moj mesacny plat, menej ako dvojnasobok a niekedy okolo septembra tak sach-mat, neviem to tam zadat.
  Reagovať

Vyhľadávanie

Najnovšie videáPC forum button