Video: Kancelársky stan ako šikovné riešenie na prácu z domu

0

Práca z domu sa môže zdať fajn. Máte tu pohodlie, kolegovia vám nenazerajú ponad plece, ibaže vás tu môžu rozptyľovať tisícky vecí, čo je dosť vážny problém. A z dlhodobého hľadiska vám možno bude chýbať aj pravá kancelárska atmosféra. Existuje však veľmi praktické riešenie, ktoré sa volá 200 Tent001. Je to  stan na ochranu súkromia, ktorý môžete postaviť priamo vo svojej obývačke (alebo akejkoľvek inej miestnosti) a vytvoriť si tak osobný priestor, aby sa vaša práca stala produktívnejšou.

Dodáva sa v tvare platne, ktorú si môžete rozložiť do podoby čiernej textilnej skrine, rozmermi vhodnej pre človeka. Môžete si do nej postaviť malý stôl a stoličku a získať tak priestor, kde sa budete v pokoji venovať svojej práci. Dokonca je dostupný aj mininávod od jeho japonského výrobcu, ako sa dá stan rozložiť a zložiť.

200 Tent001 môžete použiť napríklad aj ako herný priestor, fantázii sa medze nekladú. Rozptyľujúce podnety z okolia sa tak obmedzia na minimum. Čierne steny všade okolo vám pomôžu sústrediť myšlienky na produktívnejšiu prácu. Stan má strešné aj bočné okno, čo umožňuje prenikanie prirodzeného svetla. Prípadne môžete vnútri zavesiť svetlo na háčik. K dispozícii sú aj vrecká, kde môžete umiestniť fľaše vody, aby ste zabránili kolísaniu stanu. Stan 200 Tent001 stojí okolo 8000 japonských jenov, čo je zhruba 68 eur.

Zdroj: boredpanda.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
home smart Office praca biznis pociac notebook

Pridať komentár