SAMSUNG_0920_W SAMSUNG_0920_W SAMSUNG_0920_W Advertisement

Video: Anthénea - autonómny plávajúci luxusný hotel

2

Anthénea je ekologický, luxusný plávajúci ostrov, ktorý si môžete buď kúpiť ako druhý dom, alebo prenajať ako hotelový apartmán. Toto futuristické kupolovité plavidlo navrhli francúzski dizajnéri, inžinieri a námorní architekti.

Je vybavené solárnymi panelmi, strešným jedálenským priestorom s odklápateľnou strechou, 360° podvodnou vyhliadkovou časťou a automatizovanou inteligentnou domácnosťou. Nechýba ani systém na úpravu vody.

Spodná časť je kompletne zariadená. Nájdete tu veľkú okrúhlu posteľ, zakrivenú pohovku a veľkú vaňu. Anthénea sa pohybuje pomalým plachtením, čo znamená, že nemá žiadne kormidlové zariadenie alebo motor. 

Modul poskytuje pohľad na krásy sveta pod vodou a možnosť dostať sa preč od všetkého. Solárne panely sú k dispozícii v dvoch verziách ponúkajúcich trojdňovú alebo šesťdňovú autonómiu.

Zdroj: laughingsquid.com.

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články
hotel

2 komentáre

rdr reakcia na: Video: Anthénea - autonómny plávajúci luxusný hotel

17.8.2020 07:08
tycovina...
Reagovať

. reakcia na: Video: Anthénea - autonómny plávajúci luxusný hotel

15.8.2020 21:08
Pekny interier, ale ta jedna izba je asi tak na 1-2 noci vyskusania. Musi tam byt riadna nuda. Zvonka je to skareda plechovica, ktora spati prirodu. Autor tej plechovice by sa mal zamysliet a nevyrabat taky "smog".
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať