Vianočná ponuka Telekomu

Telekomunikácie
0

Jeden z komerčných atribútov Vianoc sú aj akciové ponuky mobilných operátorov. Ako prvý ich novinárom predstavil Telekom. Kampaň sa začne už 21. októbra. O tom, aké sú Vianoce pre marketing mobilných operátorov dôležité, svedčí skutočnosť, že reklama sa začína pripravovať od júna. Tento rok je motívom kampane rodina, mobily a dáta, užitočné inovácie a, samozrejme, nesmú chýbať ani darčeky, konkrétne plyšový Ťuki alebo power banka.

Slováci obľubujú akciové herné konzoly, smartfóny a tablety sa dobré ceny. Tento rok sú v ponuke tablety s predinštalovaným prostredím pre seniorov aj deti. Tablet je k dispozícii aj k pevnej linke. V takomto prípade zákazníci ocenia službu Paralelné zvonenie, ktorá umožní prijať hovor z pevnej linky na tablete. Tablet pre seniorov má upravenú ponuku najčastejšie používaných funkcií formou dlaždíc

telekom vianoce4.JPG

Tablet pre seniorov má upravenú ponuku najčastejšie používaných funkcií formou dlaždíc

Detský tablet s predinštalovanou aplikáciou KIDOZ poskytuje bezpečné prostredie pre deti, obsah primeraný veku dieťaťa v angličtine aj slovenčine, plnú rodičovskú kontrolu a časovač, ako dlho sa dieťa môže hrať s tabletom.

telekom vianoce5.JPG

Tablet pre deti má integrované bezpečné prostredie pre deti KIDOZ

Ďalšia alternatíva je herná konzola Xbox 360 s Kinectom a tromi hrami. Telekom stavil na staršiu verziu konzoly nielen pre cenu, ale aj preto, že na rozdiel od Xbox One je okamžite pripravená na hranie bez nutnosti aktualizácie softvéru.

Populárna ponuka Magenta 1 bude doplnená o tzv. Malú Magentu, cloud a služby pod značkou Pojdeto.

Telekom Vianoce2.JPG

Vianočná Magenta

Ako benefity k Malej Magente sa ponúkajú balíček Ochrana a pomoc, obsahujúci ESET Family a službu PojdeTo Premium, dátová zdieľaná SIM karta + modem a 1 GB dát navyše či bonus na hardvér. Služba Magenta cloud s mottom „Všetky zážitky na jednom mieste" poskytuje úložný priestor 5 GB na používateľa, 20 GB na Magenta rodinu (4 × 5 GB). Predinštalované zložky Rodina sú pripravené na okamžité zdieľanie a zálohovanie dát. Cloudová služba umožňuje aj jednoduché editovanie obrázkov a videa. K dispozícii budú Magenta Cloud App pre IoS a Android. Magenta cloud môžu využívať aj existujúci zákazníci.

telekom vianoce 3.JPG

Benefity k Malej Magente

Veľmi populárna je aj ponuka dvoch zariadení za cenu jedného.

V balíku Happy M za 49 € sú smartfóny LG G4C + LG Leon. V balíku Happy L za 39 € je tablet Huawei TI 8 a telefón Huawei Y5 + 4 GB SIM. Kupóny s bonusom 100 € alebo 50 €, ak si zákazník kúpi len telefón bez služby.

telelom Vianoce 6.JPG

Ponuka 2 za cenu jedného

Ponuka Zdieľané dáta v praxi znamená, že člen rodiny rozdeľuje objem dát priamo v aplikácii Telekomu pre 4 členov rodiny, balíček môže byť jednorazový alebo s automatickou obnovou. Prvých 5000 zákazníkov môže darovať balíček neobmedzených SMS, a ak takýto balíček nemá, získa ho zároveň aj on sám.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať