Vianoce v Orange budú o zdieľaní (video)

Telekomunikácie
0

Vianoce v Orangei budú aj tento rok iné. Budú o zdieľaní, dobrých skutkoch a o pomoci iným. Všetky výhody a prekvapenia, ktoré Orange pre svojich zákazníkov na Vianoce pripravil, budú môcť zdieľať so svojimi blízkymi. Okrem toho, Orange spája Vianoce s dobročinnosťou, kde každý môže prispieť svojím kúskom, podeliť sa a prispieť tak jedným tanierom navyše pre ľudí, ktorí to potrebujú. Za každý paušál, internet, televíziu alebo inú službu, ktorú si do 30. 11. 2015 zákazníci objednajú, prispeje Orange na krajšie Vianoce ľuďom, ktorí sú v núdzi.


Aby sa zákazníci cítili v Orangei dobre a mohli svoje zážitky zdieľať so svojimi blízkymi, Orange im umožňuje vzájomnú bezplatnú komunikáciu. Okrem toho, že si môžu bezplatne volať a posielať správy, navyše si môžu užívať aj pevný internet DSL zadarmo. Stačí, ak spoločná fakturácia skupiny je aspoň 50 eur, zakladateľ skupiny získa možnosť aktivovať si bezplatne pevný internet DSL. Automaticky ho zákazník môže získať zadarmo na 1 rok. Avšak, ak zákazník odporučí svojmu známemu, aby prešiel od iného operátora do Orangeu a podpísal zmluvu na paušál v minimálnej hodnote 10 eur, pevný internet získa zadarmo aj na ďalší rok. Navyše, pevný internet môže zakladateľ skupiny darovať komukoľvek zo svojej skupiny.

Keďže Orange nechce žiadneho svojho zákazníka o túto výhodu ukrátiť, pevný internet zadarmo môže získať aj taký zákazník, ktorý sa na pevný internet už v minulosti zaviazal a stále je vo viazanosti. Ak spĺňa podmienku 50 eurovej fakturácie, aj v takomto prípade mu zľava 7 eur na akýkoľvek pevný internet môže byť uplatnená.

ilustrak_GP_Darujte_Vianoce.png

Atraktívnu zľavu na telefón až do výšky 200 eur získa každý zákazník, ktorý v predvianočnom období prejde do Orangeu na základe odporúčania svojho známeho. Tú získa, ak sa zaviaže na paušál v hodnote 30 € a viac. Dodatočnú zľavu 150 € získava pri paušále s mesačným poplatkom od 20 - 29,99 € a v hodnote až 100 € pri mesačnom paušále od 10 - 19,99 €.

Na Vianoce budú mať zákazníci Orangeu opäť možnosť získať tablet za 1 euro a podeliť sa s ním v rodine. K Mobilnému internetu Klasik dostanú zákazníci od Orangeu elegantný 10-palcový 4G tablet Lenovo TAB2 A10-30, s ktorým môžu na Vianoce urobiť radosť sebe alebo svojmu blízkemu. Navyše, ak si k svojmu mobilnému internetu ešte aktivujú Zdieľaný internet pre blízkeho, môžu získať ďalší tablet Prestigio multipad Wize 3G len za 1euro.

To, že mobilné zariadenia sú pre zákazníkov stále dôležité, potvrdzuje aj fakt, že až 80 % zákazníkov si k svojmu paušálu berie aj dotované zariadenie. Okrem toho, že Orange zatraktívňuje dotáciu pre dvojicu smartfón s tabletom, ktorá je teraz až do výšky 11 násobku mesačného poplatku, navyše nadštandardne zvýhodňuje vybrané telefóny pri paušáloch Kengura a Panter.

K Paušálu Kengura 30 € pripravil Orange pre svojich zákazníkov smartfón Orange Dive len za 1 euro alebo Huawei P8 Lite za 29 eur. Samsung Galaxy A3 môžu teraz zákazníci Orangeu získať za 1 euro s paušálom Panter 40 €, Samsung Galaxy A5 je s týmto paušálom pripravený za 39 eur. Sony Xperia Z3 Compact môžu k paušálu Panter 45 € získať za 49 eur. Smartfón Sony Xperia Z3 je pripravený za 29 eur s paušálom Panter 65 eur a len za 1 euro s paušálom Panter 100 eur.

Za každý paušál alebo službu, ktorú si v Orangei do 30. novembra zákazníci Orangeu vyberú, prispeje Orange sumou 50 centov do grantového programu Darujte Vianoce.

Pridať komentár