Image
21.10.2019 0 Comments

Vianoce 2019 s Telekomom na Easy: nové balíky dát so zľavou aj bonusy za pravidelné dobíjanie

Spoločnosť Telekom oznámila štart Vianočnej kampane pre Easy karty s viacerými novinkami.

Všetci majitelia Easy kariet dostanú benefit:  2x voľný balík dát

V rámci vianočnej kampane Telekom venuje zákazníkom dva razy voľný balík dát ktorý si zákazník bude môcť aktivovať raz v novembri a raz v decembri priamo v aplikácii Telekom. Každý mesiac tak získa 1 GB dát.

Ročné balíky sú opäť v akcii

Aj tento rok Telekom ponúkne predaj ročných balíkov dát. Po novom zákazník zaplatí balíček iba raz a platí mu 360 dní, pričom si môže čerpať dáta ľubovoľne podľa potreby. Ročné balíky dát možno zakúpiť cez aplikáciu aj ako fyzický kupón ktorý môže poslúžiť napríklad ako vianočný darček.

Väčší balík obsahuje 24 GB dát a vo vianočnej akcii bude za 49 €. Menší balík obsahuje 6 GB dát za akciových 19 €

Prichádza aj nový dátový balík

Pre Easy zaradí Telekom do ponuky novinku známu z mesačných programov ÁNO a Happy. Easy zákazníci si budú môcť aktivovať denný balík dát GIGA DEN, kde získajú 1 GB dát za 1,5 €. Balík bude platiť 24 hodín od aktivácie.

Extra kredit pri pravidelnom dobíjaní

Pre zákazníkov ktorý si nastavia pravidelné obnovovanie kreditu (raz za mesiac), získajú bonusový kredit, podľa výšky dobíjaného kreditu , až do 30%.

Zákazníci ktorý si aktivujú pravidelné dobíjanie od 10.11.2019 do 10.12.2019, budú automaticky zaradený do žrebovania o jednu z 10 elektrických kolobežiek.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Podmienky poskytnutia dotácie na Elektromobily sú zverejnené !

19.11.2019 15:27

Ministerstvo hospodárstva včera zverejnilo dlho očakávané podmienky poskytnutia dotácie na kúpu elektromobilov. Na nákup nového vozidla s čisto elektrickým pohonom bude možné získať príspevok 8 000,- ...

Produkty

Inteligentné hodinky od TCL so 4G pripojením a funkciou videohovorov vo verziách pre deti aj seniorov

14.11.2019 00:06

Hodinky  TCL MOVETIME Family Watch MT40 sú určené pre deti od 4 do 7 rokov. Dokážu monitorovať aktuálnu polohu dieťaťa a zobrazovať ju v smartfóne rodičov. Novinka podporuje dátové 4G pripojenie, vďak ...

Produkty

Smartfón TCL PLEX predstavený na IFA je už v predaji

14.11.2019 00:09

Spoločnosť TCL Holding, ktorá má v portfóliu značky Alcatel a Blackberry na veľtrhu IFA prvýkrát predstavila smartfón pod vlastnou značkou TCL. Na upresnenie spoločnosť TCL sa nedávno rozdelila na  dv ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá