Vianoce 2019 s Telekomom na Easy: nové balíky dát so zľavou aj bonusy za pravidelné dobíjanie

0

Spoločnosť Telekom oznámila štart Vianočnej kampane pre Easy karty s viacerými novinkami.

Všetci majitelia Easy kariet dostanú benefit:  2x voľný balík dát

V rámci vianočnej kampane Telekom venuje zákazníkom dva razy voľný balík dát ktorý si zákazník bude môcť aktivovať raz v novembri a raz v decembri priamo v aplikácii Telekom. Každý mesiac tak získa 1 GB dát.

Ročné balíky sú opäť v akcii

Aj tento rok Telekom ponúkne predaj ročných balíkov dát. Po novom zákazník zaplatí balíček iba raz a platí mu 360 dní, pričom si môže čerpať dáta ľubovoľne podľa potreby. Ročné balíky dát možno zakúpiť cez aplikáciu aj ako fyzický kupón ktorý môže poslúžiť napríklad ako vianočný darček.

Väčší balík obsahuje 24 GB dát a vo vianočnej akcii bude za 49 €. Menší balík obsahuje 6 GB dát za akciových 19 €

Prichádza aj nový dátový balík

Pre Easy zaradí Telekom do ponuky novinku známu z mesačných programov ÁNO a Happy. Easy zákazníci si budú môcť aktivovať denný balík dát GIGA DEN, kde získajú 1 GB dát za 1,5 €. Balík bude platiť 24 hodín od aktivácie.

Extra kredit pri pravidelnom dobíjaní

Pre zákazníkov ktorý si nastavia pravidelné obnovovanie kreditu (raz za mesiac), získajú bonusový kredit, podľa výšky dobíjaného kreditu , až do 30%.

Zákazníci ktorý si aktivujú pravidelné dobíjanie od 10.11.2019 do 10.12.2019, budú automaticky zaradený do žrebovania o jednu z 10 elektrických kolobežiek.

Zobrazit Galériu

René Hubinský

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať