Vianoce 2019 s Telekomom: voľné balíky dát pre všetkých, dvojičky Samsung, nový hardvér aj bonus na príslušenstvo

0

Už vo štvrtok 24. októbra 2019 štartuje Telekom vianočnú kampaň roka 2019. V predaji budú tri varianty obľúbených dvojičiek, posilnená ponuka hardvéru, aj bonus na príslušenstvo. Pre všetkých je tu aj benefit, tentokrát vo forme extra balíka dát.

Mobilná ponuka

Pre veľký úspech letnej akcie prináša Telekom v novembri a decembri voľný balík dát ktorý si môžu zákazníci aktivovať v aplikácii Telekom. Zákazníci s paušálom ÁNO, ÁNO Biznis, Happy a Bez záväzkov si ho môžu aktivovať raz v mesiaci a platí do konca mesiaca s objemom dát od 250 MB do 25 GB. Novinkou vianočnej kampane 2019 je aj darček v podobe kupónu na nákup príslušenstva až do 40 €, ako odmena za aktiváciu či predĺženie paušálu ÁNO. Zákazník si môže kupón uplatniť v predajni Telekomu na nákup ochranného skla či obalu na svoj nový smartfón a doplatí 4 centy alebo cenový rozdiel. Kupón môže alternatívne využiť aj na kúpu ročného balíka dát na Easy (za 19 resp. 29 €). Výška kupónu je odstupňovaná podľa paušálu nasledovne:

-             40 € pre ÁNO XL a ÁNO XXL

-             25 € pre ÁNO L

-             15 € pre ÁNO S, ÁNO M, ÁNO M Data

V novej podobe prichádzajú aj obľúbené dvojičky. K jednému paušálu ÁNO sa budú dať kúpiť dve zariadenia a tento rok má zákazník na výber:

-             2 smartfóny: Samsung GALAXY A70 + Samsung GALAXY A10

-             Hodinky+smartfón: Samsung GALAXY Watch 42mm + Samsung GALAXY A10

-             Smartfón+LEGO: Samsung GALAXY A40 + LEGO Paranormálny autobus 3000

Oba smartfóny Samsung GALAXY A70 i GALAXY A10 prídu v premiére do vianočnej ponuky Telekomu.

Ponuka pre mobilné a fixné služby

Pre zákazníkov pevných aj mobilných služieb má Telekom vo vianočnej kampani 2019 až päť hardvérových ponúk do vypredania zásob. Novinkou sú dva kávovary. Smart kávovar KRUPS Evidence EA892D10 dokáže pripraviť 15 druhov káv a je prepojený aj s aplikáciou pre smartfóny. Zároveň bude k dispozícii aj lacnejšia verzia KRUPS Evidence EA890110.

Po úspechu z minulého roka ponúkne Telekom aj nový model robotického vysávača, iRobot Roomba i7.

Veľa zákazníkov určite poteší herná konzola Sony PlayStation 4 Pro. Telekom zvolil tento rok výkonnejší model aktuálnej generácie vo variante s 1TB HDD, 3 hrami (Horizon Zero Dawn, God of War, Gran Turismo Sport), PS Plus na 90 dní i PS Store kreditom 20 €.

V ponuke nebude chýbať televízor , tentoraz Ultra HD 4H TV Samsung s uhlopriečkou 50“.  

Ponuku dopĺňa ešte úplne odlišný typ hardvéru – sada Raspberry Pi 4B, ktorou Telekom pristupuje novým spôsobom ku vzdelávaniu detí.

 

Ponuka iba pre fixné služby

K svojmu portfóliu pevných služieb (TV a internet) ponúka Telekom na výber aj  notebook Lenovo IdeaPad S145-14IWL so 14“ FullHD displejom, procesorom Intel i3-8145U, 4 GB RAM a 128 GB HDD. K notebook dostane zakazník aj originálnu tašku Lenovo.

Ako vidno, ponuka je bohatá a zákazníkom už zostáva iba vyberať.

René Hubinský

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať