Image
24.9.2018 0 Comments

Viac energie, viac priestoru a väčšia bezpečnosť čoskoro prichádzajú – Motorola one vás pripraví na nečakané

Nový motorola one vás spojí, sprístupní, ochráni a pripraví na všetky neočakávané životné momenty, keď sa budete chcieť spoľahnúť na svoj smartfón.

S väčšou výdržou batérie, neobmedzeným ukladacím priestorom pre vaše obrázky a videá a  väčšou bezpečnosťou, najnovší smartfón v rodine Motorola – motorola one – vám dáva istotu  v robení toho, čo chcete a kedy chcete. Je šikovný, je jednoduchý, je to smartfónový zážitok ušitý priamo pre vás.

Obľúbili ste si Android a chcete viac? Tento Android One smartfón prináša priamo do vašej dlane najnovší softvér a inovácie s umelou inteligenciou z Google. Motorola one prichádza nabitý AndroidTM OS aplikáciami a funkciami, ktoré si zamilujete a spoliehate sa na ne, a ktoré vám dávajú všetko, čo chcete a nič, čo nechcete, rovnako ako vaše obľúbené Moto Akcie, ktoré ste si zamilovali.

Google Lens poháňaná umelou inteligenciou, integrovaná do kamery, ktorá umožňuje interakciu so svetom okolo vás len tým, že nasmerujete svoj fotoaparát. Predstavte si, že kráčate ulicou v novom meste a odfotíte si orientačný bod, Google okamžite vyhľadá jeho históriu. Je jedlo vaša záľuba? Urobte si fotku vášho obľúbeného jedla a Google vám vyhľadá recept, aby ste si ho doma mohli pripraviť sami a oživiť tak vašu spomienku. Zamilovali ste sa do nejakého umeleckého diela v galérií? S Google Lens získate všetky jeho detaily.

Ak je pre vás dôležitá bezpečnosť, buďte si istí, že motorola one dostáva aktualizácie k najnovšiemu operačnému systému AndroidTM a máte s ním pokoj na duši vďaka Google Play Protect a mesačným bezpečnostným aktualizáciám, pri ktorých je zaručený príjem po dobu troch rokov. To znamená, že nech ste kdekoľvek a robíte čokoľvek, Android One zabezpečí, že váš softvér bude aktualizovaný a vaše informácie budú v bezpečí.

Bezstarostné bezdrôtové transakcie vďaka najnovším bezpečnostným aktualizáciám znamenajú, že môžete využiť NFC (Nier Field Communication) technológiu a platiť s istotou.

Zmeňte spôsob, akým pracujete s každodennými úlohami - od platenia za obed až po odpípnutie cestovného lístka - a prežite deň bez toho, aby ste sa spomalili vyhľadávaním bankových kariet, vlakových lístkov, či bločkov.

Chcete žiť pre aktuálnu chvíľu a zachytiť ju! Pokročilý 13MP duálny systém inteligentných kamier a 8MP selfie kamera perfektne zaostrí a posunie vaše fotografické schopnosti o level vyššie s naším portrétom, cinemagrafmi a časozbernými módmi pre vytvorenie pôsobivých a trvalých spomienok. Vďaka neobmedzenému vysokokvalitnému ukladaniu v Google Photos, sa tiež nikdy nemusíte obávať straty nečakaného kúzelného momentu - prvých krokov dieťaťa, chytania kytice, kopnutia víťazného gólu alebo stretnutia s vašou obľúbenou celebritou – s motorola one je tu vždy priestor na ďalšie fotky.

Energia počas vášho dňa (celého dňa).  Dajte zbohom vypínaniu svojho telefónu počas fotenia alebo minútu pred tým, ako potvrdíte svoju rezerváciu, prípadne v momente, keď zabočíte do zlej uličky v cudzom meste ... Motorola one vám prináša pohodlie prostredníctvom batérie, ktorá má na jedno nabitie celodennú výdrž. Teraz môžete dokonca vyraziť na krásnu jesennú túru alebo na svoj obľúbený futbalový zápas s istotou, že budete mať dostatok energie na zachytenie vašich obľúbených chvíľ, udržanie kontaktu so svojimi priateľmi počas dňa a nakoniec aj na nájdenie svojej cesty domov. A ak sa vám po celodennej zábave vybije batéria, môžete ju rýchlo dobiť prostredníctvom TurboPowerTM nabíjačky, ktorá vám po 20 minútach nabíjania poskytne až 6 hodín energie.

Nový motorola one je inteligentný, bezpečný a jednoducho úžasný. Motorola one bude na Slovensku k dispozícii v prvej polovici októbra 2018 za 299 EUR u autorizovaných predajcov spoločnosti Lenovo.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Ako na online platby: pozrite si tipy a triky od 4ky

06.12.2019 15:02

Digitálnym platbám sa dnes už nedá nijako vyhnúť. Online platíme letenky na letnú dovolenku, mesiace zábavy so službami Netflix a Spotify alebo darčeky pod stromček. Práve predsviatočné obdobie je pri ...

Tlačové správy

4 tipy, ako mať Vianoce udržateľné. Ekologicky aj finančne

06.12.2019 14:30

Hovorí sa, že Vianoce sú sviatky pokoja, no pri pohľade na preplnené obchody, parkoviská a všadeprítomné davy ľudí v predvianočnom období sa opak stáva pravdou. Môžu byť pre nás obdobím stresu, zhonu ...

Tlačové správy

Schneider Electric rozširuje výkon záložných zdrojov Galaxy VS pre kritickú infraštruktúru a edge aplikácie

06.12.2019 14:04

Spoločnosť Schneider Electric, líder v oblasti digitálnej transformácie a automatizácie, predstavila rozšírenie sortimentu 3-fázových zariadení UPS (nepretržitý zdroj napájania) radu Galaxy VS o nové ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá