Image
24.9.2018 0 Comments

Viac energie, viac priestoru a väčšia bezpečnosť čoskoro prichádzajú – Motorola one vás pripraví na nečakané

Nový motorola one vás spojí, sprístupní, ochráni a pripraví na všetky neočakávané životné momenty, keď sa budete chcieť spoľahnúť na svoj smartfón.

S väčšou výdržou batérie, neobmedzeným ukladacím priestorom pre vaše obrázky a videá a  väčšou bezpečnosťou, najnovší smartfón v rodine Motorola – motorola one – vám dáva istotu  v robení toho, čo chcete a kedy chcete. Je šikovný, je jednoduchý, je to smartfónový zážitok ušitý priamo pre vás.

Obľúbili ste si Android a chcete viac? Tento Android One smartfón prináša priamo do vašej dlane najnovší softvér a inovácie s umelou inteligenciou z Google. Motorola one prichádza nabitý AndroidTM OS aplikáciami a funkciami, ktoré si zamilujete a spoliehate sa na ne, a ktoré vám dávajú všetko, čo chcete a nič, čo nechcete, rovnako ako vaše obľúbené Moto Akcie, ktoré ste si zamilovali.

Google Lens poháňaná umelou inteligenciou, integrovaná do kamery, ktorá umožňuje interakciu so svetom okolo vás len tým, že nasmerujete svoj fotoaparát. Predstavte si, že kráčate ulicou v novom meste a odfotíte si orientačný bod, Google okamžite vyhľadá jeho históriu. Je jedlo vaša záľuba? Urobte si fotku vášho obľúbeného jedla a Google vám vyhľadá recept, aby ste si ho doma mohli pripraviť sami a oživiť tak vašu spomienku. Zamilovali ste sa do nejakého umeleckého diela v galérií? S Google Lens získate všetky jeho detaily.

Ak je pre vás dôležitá bezpečnosť, buďte si istí, že motorola one dostáva aktualizácie k najnovšiemu operačnému systému AndroidTM a máte s ním pokoj na duši vďaka Google Play Protect a mesačným bezpečnostným aktualizáciám, pri ktorých je zaručený príjem po dobu troch rokov. To znamená, že nech ste kdekoľvek a robíte čokoľvek, Android One zabezpečí, že váš softvér bude aktualizovaný a vaše informácie budú v bezpečí.

Bezstarostné bezdrôtové transakcie vďaka najnovším bezpečnostným aktualizáciám znamenajú, že môžete využiť NFC (Nier Field Communication) technológiu a platiť s istotou.

Zmeňte spôsob, akým pracujete s každodennými úlohami - od platenia za obed až po odpípnutie cestovného lístka - a prežite deň bez toho, aby ste sa spomalili vyhľadávaním bankových kariet, vlakových lístkov, či bločkov.

Chcete žiť pre aktuálnu chvíľu a zachytiť ju! Pokročilý 13MP duálny systém inteligentných kamier a 8MP selfie kamera perfektne zaostrí a posunie vaše fotografické schopnosti o level vyššie s naším portrétom, cinemagrafmi a časozbernými módmi pre vytvorenie pôsobivých a trvalých spomienok. Vďaka neobmedzenému vysokokvalitnému ukladaniu v Google Photos, sa tiež nikdy nemusíte obávať straty nečakaného kúzelného momentu - prvých krokov dieťaťa, chytania kytice, kopnutia víťazného gólu alebo stretnutia s vašou obľúbenou celebritou – s motorola one je tu vždy priestor na ďalšie fotky.

Energia počas vášho dňa (celého dňa).  Dajte zbohom vypínaniu svojho telefónu počas fotenia alebo minútu pred tým, ako potvrdíte svoju rezerváciu, prípadne v momente, keď zabočíte do zlej uličky v cudzom meste ... Motorola one vám prináša pohodlie prostredníctvom batérie, ktorá má na jedno nabitie celodennú výdrž. Teraz môžete dokonca vyraziť na krásnu jesennú túru alebo na svoj obľúbený futbalový zápas s istotou, že budete mať dostatok energie na zachytenie vašich obľúbených chvíľ, udržanie kontaktu so svojimi priateľmi počas dňa a nakoniec aj na nájdenie svojej cesty domov. A ak sa vám po celodennej zábave vybije batéria, môžete ju rýchlo dobiť prostredníctvom TurboPowerTM nabíjačky, ktorá vám po 20 minútach nabíjania poskytne až 6 hodín energie.

Nový motorola one je inteligentný, bezpečný a jednoducho úžasný. Motorola one bude na Slovensku k dispozícii v prvej polovici októbra 2018 za 299 EUR u autorizovaných predajcov spoločnosti Lenovo.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Samsung uvádza na slovenský trh päticu nových modelov slúchadiel AKG so štúdiovou kvalitou zvuku

14.06.2019 15:13

Spoločnosť Samsung predstavuje slovenským zákazníkom najnovší rad bezdrôtových slúchadiel so štúdiovou kvalitou zvuku a čistým a funkčným dizajnom prémiovej značky AKG. Kvalitné spracovanie skombinova ...

Tlačové správy

Preteky SHELL ECO-MARATHON EUROPE opäť preveria úspornú jazdu Slovákov

14.06.2019 14:41

Tri slovenské študentské tímy sa pridajú k tisíckam európskych študentov, ktorí mieria na medzinárodné preteky Shell Eco-marathon Europe 2019. Na novej trati v priestoroch Mercedes-Benz World vo Weybr ...

Tlačové správy

Spoločnosť Sygic vydáva doplnok Dashcam budúcej generácie pre svoju mobilnú navigáciu

14.06.2019 13:47

Spoločnosť Sygic, celosvetový líder v oblasti navigácie s viac ako 25-ročnými skúsenosťami, predstavila nový doplnok pre mobilné telefóny – doplnok Dashcam pre svoju špičkovú GPS navigáciu. Novinka pr ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

SWAN_062019

Najnovšie videáPC forum button