Viac ako 120 IT odborníkov bude pripravených na nové bezpečnostné výzvy

0

Už viac ako 120 IT odborníkov príde na konferenciu o informačnej bezpečnosti Judgment Day X. Konferencia sa bude konať 12.11.2015 v Bratislave a bude sa primárne venovať bezpečnostným výzvam, ktoré prinášajú nové technológie.


Kvalitní spíkri

Počas 10. ročníka konferencie vystúpi ako hlavný spíker Paul C. Dwyer, expert na informačnú bezpečnosť a prezident organizácie International Cyber Threat Task Force. Bude sa venovať téme skrytých kybernetických hrozieb a ich dopadu na firmy a organizácie. Okrem Paula C. Dwyera vystúpia na konferencii aj ďalší svetoví spíkri pre oblasť IT bezpečnosti, napríklad:

- Bernd Ullritz
vedúci Mobile Security Business Europe, Check Point Software Technologies
- Maurice Cashman
Director of the Enterprise Architecture, Intel Security
- Haider Pasha
Director for Security Strategy (Emerging Markets), Symantec
- Ljupcho Joshevski
Systems Engineer Manager, Security, Cisco

Aktuálne témy

Témy konferencie boli zostavené na základe prieskumu spoločnosti TEMPEST medzi odborníkmi na IT bezpečnosť z krajín V4. Tento rok sa poprední svetoví spíkri budú venovať témam ako bezpečnosť web aplikácií a služieb a ich súvislosti so zneužívaním sociálnych sietí. Taktiež sa budú zaoberať systémami na prevenciu elektronických podvodov v ére mobilných aplikácií a platieb, rizikami IoT a wearables alebo rizikami prístupu tretích strán k firemným aplikáciám a dátam.

Konferenciu organizuje spoločnosť TEMPEST. Partnermi podujatia sú spoločnosti Cisco, Check Point, F5, Intel Security, SAP a Symantec. Mediálnym partnerom podujatia je magazín Infoware.

Konferencia je bezplatná.
Viac informácií o konferencii vrátane registrácie nájdete na www.judgmentday.sk.

Kto je Paul C. Dwyer?

Paul je medzinárodne uznávaným expertom informačnej bezpečnosti s vyše 20-ročnou praxou. Zastáva funkciu prezidenta ICTTF, je spolupredsedom Národnej kriminálnej agentúry Spojeného kráľovstva (UK NCA) a takisto je delegátom špeciálnej jednotky proti organizovanému zločinu v službách polície severného Írska (OCTF). Paul je strategickým poradcom v problematike počítačovej bezpečnosti a vymáhania práva. Jeho poradenské služby využívajú vládne (NATO) a medzinárodné (Fortune 500) organizácie po celom svete, v mnohých odvetviach. Pracoval a poskytoval školenia organizáciám ako americká tajná služba, Scotland Yard, FBI, Národný protiteroristický bezpečnostný úrad (MI5), podieľal sa priamo na vytváraní bezpečnostných postupov, pohotovosti a pripravenosti ozbrojených síl Veľkej Británie (DEFCON UK).

O konferencii Judgment Day X

Judgment Day X je 10. ročníkom konferencie, na ktorej sa každoročne stretáva takmer 150 zástupcov firiem i verejnej správy. Účastníci majú možnosť diskutovať a dozvedieť sa viac o aktuálnych hrozbách, rizikách a trendoch v IT bezpečnosti. Konferencie, ktorú organizuje spoločnosť TEMPEST, sa pravidelne zúčastňujú špičkoví odborníci na IT bezpečnosť z celého sveta. Viac informácií o konferencii na www.judgmentday.sk.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať