SAMSUNG_0920_B SAMSUNG_0920_B SAMSUNG_0920_B Advertisement

VIECC Vienna Comic Con 2020 oznámila prvé mená hviezd Kto príde tento rok do Viedne?

Tlačové správy
0

Dnešným dňom sa spúšťa predpredaj lístkov na legendárny VIECC Vienna Comic Con. Fanúšikovia majú jedinečnú možnosť získať vstupenky za neuveriteľnú cenu. Začiatok predpredaja sprevádzajú prvé mená hosťujúcich hviezd svetového formátu.

V dňoch 21. a 22. novembra 2020 sa v Messe Wien už tradične uskutoční jedno z najväčších popkultúrnych podujatí v strednej a východnej Európe. „VIECC Vienna Comic Con“ a „VCA Vienna Challengers Arena performance by Magenta" bude síce tento rok sprevádzaný najprísnejšími zdravotnými a bezpečnostnými opatreniami, no organizátori aj napriek tomu sľubujú opäť neopakovateľný zážitok. Fanúšikovia si od 4. až do 16. augusta 2020 môžu zakúpiť lístky v predpredaji so zľavou do výšky až 50%. Následne už budú vstupenky dostupné za obvyklú cenu (v závislosti od vekovej kategórie) na stránke www.viecc.com/ticket. Skalným fanúšikom určite neuniknú limitované VIP, Super VIP a Ultra VIP vstupy.

Slávny návštevník zo Škótskej vysočiny vo Viedni

Christopher Lambert bol a vždy bude len jeden. Nezabudnuteľný predstaviteľ nesmrteľného škótskeho bojovníka má už teraz zbalený meč aj kilt a je pripravený spoznať v novembri fanúšikov Highlandera zo strednej Európy aj Slovenska. Na zozname hosťujúcich hviezd nechýba ani mladá, talentovaná Holanďanka Willow Creative, ktorá poteší fanúšikov cosplay svojimi najnovšími dielami. A keď už sme pri cosplay, aj tento rok sa návštevníci môžu tešiť na "VIECC Championship of Cosplay" – najprestížnejšiu cosplay súťaž v strednej a východnej Európe. Ak si myslíte, že môžete súperiť s elitou, pošlite si prihlášku do 25 októbra 2020. Latka je nastavená vysoko aj pre autorov fantasy. Spisovateľ Kai Meyer, ktorý má na konte už viac než 50 úspešných kníh patrí v žánri medzi legendy a sekundovať mu budú ďalší úspešní scenáristi, tvorcovia audio kníh a komiksov.

VIECC Vienna Comic Con & VCA Vienna Challengers Arena performance by Magenta

Kedy: Sobota, 21. november a nedeľa 22. november 2020

Kde: Messe Wien

Viac informácií nájdete na www.viecc.com a www.challengersarena.com

Foto: Christopher Lambert v úlohe Connora MacLeoda vo filmovej sérii "Highlander"
© Laurence Wreford

 

Zobrazit Galériu

VIECC Vienna Comic Con

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať