V hre Pokémon Go sa očakávajú zmeny. Pribudne nová generácia Pokémonov a prispôsobiteľné centrá

1

Mobilná hra Pokémon Go je v súčasnosti veľmi obľúbená a má silnú hráčsku základňu. Po čase však môžu hráči vyčerpať všetky jej možnosti, dosiahnuť ciele a stratiť motiváciu. Preto šéf vývojárskeho štúdia Niantic John Hanke nedávno na podujatí Comic-Con predstavil novinky, ktoré by sa mali v hre objaviť. Azda najvzrušujúcejšia z nich bude pre fanúšikov nová generácia Pokémonov, ktorá by si mala nájsť cestu do hry. No zatiaľ nie je známe, kedy a ako sa aktualizácia uskutoční.

Ďalšia zmena sa bude týkať Pokéstopov, bodov, kde možno získať lieky pre zranených Pokémonov. Tvorcovia si myslia, že by bolo zaujímavé ponúknuť hráčom nové spôsoby, ako upraviť funkčnosť Pokéstopov. Jedna z možností bude premeniť ich na rehabilitačné pokécentrá, kde bude možné liečiť Pokémonov.

Pracuje sa aj na obchodných a vzdelávacích funkciách. Hráči by si mohli vymieňať nadobudnutých Pokémonov s inými hráčmi. A v Nianticu sa vraj diskutuje aj o chove Pokémonov. Možností je teda dosť, no chvíľu potrvá, kým novinky dorazia do hry.

„Nemáme zatiaľ termín,“ povedal Hanke ohľadne nových funkcií. „Pracujeme veľmi tvrdo, ale bude to trvať trochu dlhšie.“

Zdroj: theverge.com

Redakcia

Všetky autorove články
Pokémon

1 komentár

trololo reakcia na: V hre Pokémon Go sa očakávajú zmeny. Pribudne nová generácia Pokémonov a prispôsobiteľné centrá

29.7.2016 20:07
rehabilitačné centrá budú zrejme onedlho potrebovať niektorí hráči
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať