Image
27.9.2019 0 Comments

Už čoskoro sa v Bratislave opäť skĺbi vzdelávanie s digitálnymi technológiami

Kľúčovým úspechom každej firmy sú ľudia, ktorí majú k dispozícii kvalitné a efektívne vzdelávanie a možnosť svojho rozvoja. Ústrednou témou konferencie elearnmedia CAFÉ 2019 je učiaci sa človek v centre vzdelávacieho procesu tak, aby bol relevantný vzdelávací obsah doručený v správnom čase a najlepším dostupným spôsobom. Vzdelávanie, kde je zážitok z učenia uľahčený a umocnený aj vďaka dostupným digitálnym technológiám.

V bratislavskom Lindner Hotel Gallery Central sa už 3. októbra stretne špička v obore, aby ukázala množstvo tipov a trikov, ako pomocou digitálnych technológii posunúť vzdelávanie a rozvoj zamestnancov na vyššiu úroveň.

„Tento rok sa nám podarilo poskladať skutočne vzrušujúci program, kde sa účastníci od výnimočných spíkrov z rôznych oblastí biznisu a z rôznych častí sveta dozvedia, aké príležitosti ponúka táto doba nám vzdelávačom a tiež ako úspešne využiť vzdelávanie a vzdelávacie technológie nie len v prospech našich zamestnancov, ale pre dobro celej spoločnosti. Sami sa už nevieme dočkať tejto výnimočnej spoločnosti výnimočných ľudí,“ hovorí Juraj Gabrhel, CEO spoločnosti e-learnmedia.

e-learnmedia CAFÉ je priestor, ktorý e-learnmedia už deviaty rok tvorí a pripravuje pre svojich klientov, partnerov a všetkých záujemcov o digitálne vzdelávanie. Snahou je prinášať a zdieľať najnovšie poznatky a skúsenosti z oblasti digitálneho vzdelávania (CAFÉ je akronym pre Client Advisory Forum Event).

Účastníci sa dozvedia, ako sa popasovať s kultúrnymi rozdielmi vo vzdelávacom procese ako aj s generačnými odlišnosťami. Poukážeme aj na dôležitosť budovania a rozvíjania digitálnych zručností mladej generácie a aký dopad to môže mať na budúcnosť celej spoločnosti. Dostanú návody ako čo najefektívnejšie prepojiť vzdelávanie a rozvoj s technológiami, aby malo pozitívny dopad na výkonnosť a ciele organizácie. Zúčastnení sa oboznámia s nástrahami, ktoré na nás číhajú pri používaní LMS systémov. Predstavíme aj službu Watson Assistant a vysvetlíme, prečo sa netreba báť umelej inteligencie a ako ju využiť vo svoj prospech.

Počas konferencie e-learnmedia CAFÉ 2019 bude priestor nielen na diskusiu o odborných témach, ale aj možnosť v príjemnej atmosfére nadviazať nové kontakty a obchodné partnerstvá.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

CZ: BenQ predstaví komplexné zobrazovacie riešenie na veľtrhu ISE 2020

23.01.2020 10:23

Společnost BenQ, mezinárodně uznávaný výrobce moderních digitálních zařízení, upozorňuje na odhalení nových produktů určených do vzdělávacího, profesionálního audio a video a maloobchodního segmentu v ...

Tlačové správy

Mentolové cigarety v roku 2020 končia

23.01.2020 10:15

Fajčiarov tento rok čaká výrazná zmena. V máji sa oficiálne končí predaj mentolových cigariet. Dňa 20. mája 2020 nadobudne účinnosť úplný zákaz mentolových cigariet a cigariet s mentolovými kapsulam ...

Tlačové správy

CZ: Sennheiser predstavil slúchadlá HD 450BT a HD 350BT s prívetivou cenou

23.01.2020 09:58

Společnost Sennheiser dnes informovala o nejnovějších přírůstcích v portfoliu bezdrátových sluchátek střední třídy. Novinky jménem Sennheiser HD 350BT a Sennheiser HD 450BT nabídnou perfektní zvuk za ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá