Image
27.9.2019 0 Comments

Už čoskoro sa v Bratislave opäť skĺbi vzdelávanie s digitálnymi technológiami

Kľúčovým úspechom každej firmy sú ľudia, ktorí majú k dispozícii kvalitné a efektívne vzdelávanie a možnosť svojho rozvoja. Ústrednou témou konferencie elearnmedia CAFÉ 2019 je učiaci sa človek v centre vzdelávacieho procesu tak, aby bol relevantný vzdelávací obsah doručený v správnom čase a najlepším dostupným spôsobom. Vzdelávanie, kde je zážitok z učenia uľahčený a umocnený aj vďaka dostupným digitálnym technológiám.

V bratislavskom Lindner Hotel Gallery Central sa už 3. októbra stretne špička v obore, aby ukázala množstvo tipov a trikov, ako pomocou digitálnych technológii posunúť vzdelávanie a rozvoj zamestnancov na vyššiu úroveň.

„Tento rok sa nám podarilo poskladať skutočne vzrušujúci program, kde sa účastníci od výnimočných spíkrov z rôznych oblastí biznisu a z rôznych častí sveta dozvedia, aké príležitosti ponúka táto doba nám vzdelávačom a tiež ako úspešne využiť vzdelávanie a vzdelávacie technológie nie len v prospech našich zamestnancov, ale pre dobro celej spoločnosti. Sami sa už nevieme dočkať tejto výnimočnej spoločnosti výnimočných ľudí,“ hovorí Juraj Gabrhel, CEO spoločnosti e-learnmedia.

e-learnmedia CAFÉ je priestor, ktorý e-learnmedia už deviaty rok tvorí a pripravuje pre svojich klientov, partnerov a všetkých záujemcov o digitálne vzdelávanie. Snahou je prinášať a zdieľať najnovšie poznatky a skúsenosti z oblasti digitálneho vzdelávania (CAFÉ je akronym pre Client Advisory Forum Event).

Účastníci sa dozvedia, ako sa popasovať s kultúrnymi rozdielmi vo vzdelávacom procese ako aj s generačnými odlišnosťami. Poukážeme aj na dôležitosť budovania a rozvíjania digitálnych zručností mladej generácie a aký dopad to môže mať na budúcnosť celej spoločnosti. Dostanú návody ako čo najefektívnejšie prepojiť vzdelávanie a rozvoj s technológiami, aby malo pozitívny dopad na výkonnosť a ciele organizácie. Zúčastnení sa oboznámia s nástrahami, ktoré na nás číhajú pri používaní LMS systémov. Predstavíme aj službu Watson Assistant a vysvetlíme, prečo sa netreba báť umelej inteligencie a ako ju využiť vo svoj prospech.

Počas konferencie e-learnmedia CAFÉ 2019 bude priestor nielen na diskusiu o odborných témach, ale aj možnosť v príjemnej atmosfére nadviazať nové kontakty a obchodné partnerstvá.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

IvankaNet je ďalšou akvizíciou Slovanetu

22.10.2019 23:55

Novým partnerom a vlastníkom spoločnosti IvankaNet Home, s.r.o. a jej internetovej siete sa od októbra 2019 stáva telekomunikačná spoločnosť Slovanet. IvankaNet je poskytovateľ najmä bezdrôtového Wi-F ...

Tlačové správy

CZ: Philips TV predstavuje dve nové rady OLED+

22.10.2019 23:43

Společnost TP Vision, výrobce televizorů Philips, na veletrhu IFA 2019 představila dva nové modely OLED+, které se mohou pochlubit bezkonkurenčním zvukem od legendární britské společnosti Bowers & ...

Tlačové správy

Atos ponúka riešenie, ktoré zjednodušuje prihlasovanie a zvyšuje bezpečnosť

21.10.2019 14:53

Počítač, e-mailová schránka, firemné aplikácie. Koľkokrát sa každé ráno prihlasujete vy? Heslá sa medzi zamestnancami netešia veľkej popularite, najmä ak sú pri ich vytváraní viazaní pravidlami ako je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA_2019

Najnovšie videá

SlovakiaTech 2019
MANDAYIT 2019