Image
15.6.2015 0 Comments

Ústredie Sociálnej poisťovne hľadá pozáručný servis za 4 mil. eur

socialna_pois.jpg Ústredie Sociálnej poisťovne hľadá spoločnosť, ktorá zabezpečí údržbu, opravu a služby týkajúce sa osobných počítačov, kancelárskeho, telekomunikačného a audiovizuálneho vybavenia v predpokladanej hodnote 4 milióny eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania zverejnila Sociálna poisťovňa v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ 13. júna tohto roka. Záujemcovia môžu predkladať ponuky do 20. júla 2015.

Ako sa píše v oznámení, predmetom zákazky je pozáručný autorizovaný servis zariadení výpočtovej, kancelárskej a telekomunikačnej techniky v rámci informačného systému ústredia a pobočiek, vrátane vysunutých pracovísk. Zadávateľ požaduje zábezpeku vo výške 60 tisíc eur. Podľa zverejnených informácií bude predmet obstarania financovaný z rozpočtu správneho fondu verejného obstarávateľa. Trvanie zákazky je stanovené na 48 mesiacov od jej zadania.

O víťazovi rozhodne ekonomicky najvýhodnejšia ponuka, pričom Sociálna poisťovňa stanovila viaceré kritériá s relatívnymi váhami. Súťaž je otvorená s tým, že verejný obstarávateľ využije elektronickú aukciu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Informatizácia 2

Voľné pracovné miesta

17.02.2020 00:00

Špeciálny projekt Prešovský samosprávny kraj hľadá záujemcov pre obsadenie týchto pracovných pozícií: Dátový analytik – IT senior Dátový architekt – IT senior Dátový špecialista – IT senior Pracov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

itSMF 2020

Najnovšie videá