SAMSUNG_06202 M SAMSUNG_06202 M SAMSUNG_06202 M Advertisement

Úspech skupinového chatu Viber s tipovaním futbalového skóre prekonal všetky očakávania

Tlačové správy
0

Rakuten Viber, jedna z popredných svetových aplikácií pre komunikáciu, dosiahla počas 64 zápasov Majstrovstiev sveta mimoriadny úspech vďaka svojmu jedinečnému skupinovému chatu - Viber World Cup Chat Leaderboard. V rámci neho vytvorilo 4,3 miliónov používateľov neuveriteľných 42 miliónov odhadov výsledkov futbalových zápasov.

Globálne výsledkové listiny spoločne s ďalšími súkromnými skupinami, ktoré si užívatelia sami vytvorili, im umožnili tipovať presné výsledky zápasov a ukázať nie len svoje schopnosti prognózy, ale aj hlboké znalosti futbalového sveta.

Za každú vytvorenú predpoveď používatelia dostali body, pričom najviac bodov získali tí, ktorí presne predpovedali výsledok zápasu. Výsledková tabuľka umožnila fanúšikom sledovať svoju prognózu v reálnom čase a porovnávať vlastné úspechy s výkonmi svojich priateľov a ostatných futbalových fanúšikov po celom svete.

Celkovo sa do globálnych výseldkových listín zapojilo viac ako 4,3 miliónov užívateľov z celého sveta s celkovým počtom 42 miliónov odhadnutých výsledkov zápasov. Z nazbieraných dát vyplýva, že používatelia správne predpovedali víťaza u 53% zápasov Majstrovstiev sveta, zatiaľ čo u 7,8% zápasov dokonca predpovedali dokonale presný výsledok. Hra Nemecko-Švédsko bola najúspešnejším zápasom, s presným odhadom výsledokov u 27% užívateľov. Zápas Anglicko-Panama bol naopak z hľadiska predpovedí najťažším, lebo jeho skóre presne tipovalo len 0,02% užívateľov.

Najviac bodov sa podarilo nazbierať fanúšikovi z Bulharska, ktorý sa tak stal najúspešnejším futbalovým fanúšikom v rámci Viber Ultimate World Cup. Výherca získal VIP výlet pre dve osoby do Camp Nou, kde bude naživo sledovať zápas El Clásico medzi tímami FC Barcelona a Real Madrid. Počas súťaže venoval Viber úžasné ceny, vrátane 2 miliónov samolepkových balíčkov, kupónov Viber Out v hodnote 200 tisíc dolárov a 3 000 HD filmov používateľom RakutenTV, ktorí správne tipovali.

PR Stories

Všetky autorove články
Viber smartfon internet online chat telefon hovor šport zabava súťaž

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať