Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Univerzalne stojany Canyon pre tablety a iPady

0
Spoločnosť Canyon s potešením uvádza na trh dva inovatívne stojany pre tablety a iPady s jedinečným dizajnom, u ktorého práve prebieha konanie o udelenie patentu. Stojany sú koncipované na použitie prakticky s akýmkoľvek tabletom na trhu. Ich univerzálne funkcie vylepšujú používateľské skúsenosti pri jeho obsluhe.

Po rýchlej a jednoduchej inštalácii vám tieto univerzálne stojany od spoločnosti Canyon umožnia používať iPad alebo iný tablet bez držania, prakticky na akomkoľvek povrchu. Stojany boli navrhnuté tak, aby uľahčili prezeranie v akomkoľvek prostredí. Je ich možné nastaviť do rôznych uhlov a funkcia otočenia o 360 stupňov umožňuje zvoliť, či ich budete obsluhovať na výšku alebo na šírku. Tvar stojanov umožňuje zavesiť zariadenie na akýkoľvek háčik alebo držať iPad či iný tablet pohodlne jednou rukou a súčasne druhou obsluhovať požadované funkcie.

Každý stojan je vybavený mäkkými pogumovanými nožičkami, ktoré zabraňujú jeho kĺzaniu na veľmi lesklých povrchoch, ako je napríklad sklo.

CNA-USTAND1x sa štandardne dodáva s inovatívnou prísavkou a priehľadnou nálepkou, ktoré umožňujú uchytenie zariadenia na akýkoľvek povrch - či už ide o gumu, kov alebo plast. K CNA-ISTAND1x je priložené ochranné puzdro na zacvaknutie pre iPad2 a nový iPad. Využite špeciálne ponuky TOSHIBA

Stojany sú dostupné v bielej, čiernej a striebornej farbe. Oba modely spĺňajú rovnaké kvalitatívne štandardy, ktoré roky budovali reputáciu značky Canyon.

„Teší nás, že uvádzame na trh čoraz viac a viac výrobkov, ktoré odrážajú našu kreativitu a schopnosť navrhnúť zaujímavé zariadenia," vysvetľuje Geert van Dijk, viceprezident pre predaj a marketing zo spoločnosti Canyon. „Rozvoj nášho tímu pre oblasť výskumu a vývoja bol jedným z niekoľkých strategických krokov, ktorý nám pomohol upevniť pozíciu spoločnosti Canyon ako popredného dodávateľa príslušenstva k spotrebnej elektronike a IT technike."

Stojany budú dostupné na pultoch slovenských obchodov už v najbližších dňoch.

Viac o produkte:
http://www.canyon-tech.com/products/apple/stands/CNA-USTAND1
http://www.canyon-tech.com/products/apple/stands/CNA-ISTAND1

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať