Unikli špecifikácie high-end smartfónu HTC U11 Plus

1

Hoci spoločnosť HTC zoštíhlila svoj rad produktov, pomaly dozrieva čas na príchod nového smartfónu. Zvesti hovoria, že to bude špičkový model so špecifikáciami, ktoré uspokoja tých, čo sa snažia šetriť energiu. HTC U11 Plus by mal byť uvedený 2. novembra a vďaka zdroju únikov @evleaks už vieme, čo možno očakávať.

U11 Plus bude poháňať  procesor Snapdragon 835, spárovaný so 4 GB alebo 6 GB pamäte RAM, vnútorné úložisko bude mať kapacitu 64 GB alebo 128 GB a vo výbave bude aj slot na kartu microSD. Displej bude 6-palcový LCD s rozlíšením WQHD+ (2960 × 1440), ideálny na prezeranie fotografií nasnímaných 12-megapixelovým zadným fotoaparátom s clonou f / 1,7. K dispozícii bude aj 8-megapixelová predná kamera. Batéria s kapacitou 3930 mAh bude podporovať rýchle nabíjanie Quick Charge 3.0. Nebude chýbať odolnosť proti prachu a vode na úrovni IP68, zvuk BoomSound a rozhranie HTC Sense UI.

U11 Plus je navrhnutý tak, aby mohol konkurovať najnovším a najväčším vlajkovými modelom na trhu. Zatiaľ sa však neobjavili nijaké zmienky o jeho cene.

Zdroj: Androidandme

Redakcia

Všetky autorove články
HTC

1 komentár

neskrachovalo to už ? reakcia na: Unikli špecifikácie high-end smatrfónu HTC U11 Plus

25.10.2017 08:10
hmm, htc ? to ešte existuje ? tento telefón by som si nekúpil ani zadarmo..značku htc som nevidel nikomu v rukách už dobrých 5 rokov... a viete prečo ? neviem...proste by som ho nechcel. a mnohí majú rovnaký pocit...
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať