Unikli prvé špecifikácie vlajkových modelov Samsungu Galaxy S9 na rok 2018

2

Galaxy S9, pripravovaný vlajkový model Samsungu na rok 2018, musí byť zdatnou konkurenciou pre iPhone X. Zdroj uniknutých informácií o nových smartfónoch Benjamin Geskin už publikoval na svojej twitterovej stránke prvé uniknuté špecifikácie.

Podľa Geskina budú nadchádzajúce vlajkové lode Samsung Galaxy S9 a Galaxy S9+ predávané v USA a v iných regiónoch vybavené procesorom Qualcomm Snapdragon 845, zatiaľ čo modely ponúkané na domovskom juhokórejskom trhu bude poháňať 10 nm SoC Exynos 9 Octa-Core.

Výkonné čipy budú spárované so 6 GB RAM a 128 GB základným úložiskom. Rovnako ako predchodcovia v sérii S budú aj Galaxy S9 a Galaxy S9+ disponovať aj užitočným slotom na karty microSD.

Pokiaľ ide o dizajn, nové modely budú v podstate zlepšené verzie Galaxy S8 a S8+, no fotoaparáty by mali byť z vyššej ligy ako u predchodcov. Pôjde pravdepodobne o zdokonalenú duálnu kameru, založenú na konfigurácii duálnych senzorov z Galaxy Note 8.

Geskin odhaduje, že Galaxy S9 a Galaxy S9+ budú oficiálne ohlásené na Mobile World Congress 2018, no uvedené budú až v marci na podujatí v New Yorku. Preto je dobrá šanca na to, že špecifikácie a funkcie načrtnuté v najnovších únikoch sa budú dovtedy ešte meniť.

Zdroj: Inquisitr

Redakcia

Všetky autorove články
Galaxy S9 Samsung

2 komentáre

non edge? reakcia na: Unikli prvé špecifikácie vlajkových modelov Samsungu Galaxy S9 na rok 2018

24.10.2017 19:10
Pevne dufam ze sa uvedomia a vytvoria aj verziu s rovnym displejom. Ja by som kupil uz aj S8, ale to, ze sa zahnute okraje necitatelne lesknu a nedaju normalne sa ovladat prstom proste neprekusnem.

trápna platena reklama oničom reakcia na: Unikli prvé špecifikácie vlajkových modelov Samsungu Galaxy S9 na rok 2018

24.10.2017 00:10
trápna platena reklama oničom

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať