Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Umývateľná klávesnica od Logitechu

0

Spoločnosť Logitech predstavila novinku vo svojom rade klávesníc pre PC: umývateľnú klávesnicu Logitech Washable Keyboard K310. Možno ju umyť ručne a môžete ju ponoriť vody (s výnimkou kábla USB) do hĺbky až 30 cm. Praktické výtokové otvory v zadnej časti klávesnice umožňujú ľahké vysychanie, zatiaľ čo popisy klávesov sú zhotovené laserom a majú UV poťah, takže je istejšie, že písmenká umývaním nevyblednú. Klávesy navyše vydržia až päť miliónov úderov, čo znamená, že táto klávesnica znesie tak umývanie, ako aj úporné písanie.

Custom_format_K310_ENVIRO.jpg

Viac obrázkov nájdete v galérii pod článkom.

Je vybavená funkčnými klávesmi a numerickým blokom a je kompatibilná s operačnými systémami Windows XP, Vista a Windows 7. Vďaka dvanástim „hot" klávesom na okamžitý prístup k internetu, e-mailom, prehrávaču, hlasitosti a ďalším funkciám máte možnosť jednoducho a rýchlo stlačením jediného tlačidla otvárať aplikácie, ktoré najčastejšie používate.

Očakáva sa, že umývateľná klávesnica Logitech Washable Keyboard K310 bude v Európe k dispozícii v októbri 2012 za odporúčanú maloobchodnú cenu 49,99 €.

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať