Umožňujeme prácu na diaľku

Tlačové správy
0

Licencia VPN Plus zdarma až do 30. septembra 2021

Z dôvodu prebiehajúcej pandémie ochorenia COVID-19 prešlo mnoho firiem na prácu z doma. Bezdrôtové smerovače Synology ponúkajú výkonné funkcie VPN servera, pomocou ktorých môžu firmy zamestnancom rýchlo umožniť prácu z domova. Od 6. apríla 2020 do 30. septembra 20211 je možné licencie služby Synology VPN Plus zakúpiť bezplatne.

Predlžujeme bezplatné zakúpenie licencií služby VPN Plus až do 30. septembra 2021

„Sledujeme, ako je mnoho firiem nútených v rýchlosti implementovať VPN riešenia a budovať infraštruktúru, ktorá umožní zamestnancom prácu z domova. Za posledné dva mesiace sme zaregistrovali päťnásobný nárast počtu zakúpených licencií služby Synology VPN Plus,“ uvádza Hewitt Lee, riaditeľ skupiny pre správu produktov v spoločnosti Synology. „Nakoľko sa situácia vyvíja úplne nepredvídateľným spôsobom, chápeme, že mnoho firiem hľadá spôsoby, ako udržať nepretržitú prevádzku. Spoločnosť Synology sa snaží firmám pomôcť obnoviť prevádzku pomocou práce z domova a preto ponúkame bezplatné licencie služby Synology VPN Plus.“

Licencie pre služby VPN Plus Client, VPN Access a Site-to-Site VPN2 si môžu bezplatne zakúpiť existujúci aj noví vlastníci zariadení Synology RT1900ac, RT2600ac a bezdrôtových smerovačov MR2200ac. Všetky licencie sú trvalé a po 30. septembri 2021 nedôjde k vypršaniu ich platnosti, ani nebudú potrebné žiadne ďalšie náklady.

Informácie o službe VPN Plus

Vzdialené pripojenie by nemalo byť náročné ani keď ide o celú kanceláriu. Služba VPN Plus zmení zariadenie Synology Router na výkonný VPN server s jednoduchým nastavením a správou. Podporte na diaľku pracujúcich zamestnancov bezpečným prístupom k interným zdrojom bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzajú.

Ďalšie informácie o službe VPN Plus

1 Od 6. apríla 2020, 00:00 PDT (GMT-7) do 30. septembra 2021, 23:59 PDT (GMT-7).

2 Každé zariadenie Synology Router ponúka jednu bezplatnú licenciu pre klientský prístup. Každá ďalšia licencia pre klientský prístup umožňuje súbežné prihlásenie jedného ďalšieho používateľského účtu do služby VPN Plus. Maximálny počet licencií Client VPN Access podporovaných jedným zariadením závisí na konkrétnom zariadení. Pre RT2600ac je to 20, pre RT1900ac a MR2200ac je to 10.

 

Zobrazit Galériu

Synology

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať