Ultrazvukový čistič Sonic Soak čistí lepšie ako najlepšia práčka

5

Spoločnosť Sonic Soak ponúka „dokonalý prenosný čistič“, ktorý pracuje s výkonnou ultrazvukovou technológiou na precízne čistenie a šetrí životné prostredie, pretože používa menej energie ako bežné práčky. Sonic Soak sa zapísal do histórie crowdfundingu, keď sa mu podarilo nazbierať 117 miliónov jenov v Japonsku a 4 milióny dolárov na Indiegogo. Ultrazvukový čistič je teraz k dispozícii priamo na oficiálnej webovej stránke Sonic Soak. Zariadenie zvládne 50 000 ultrazvukových vibrácií za sekundu a o jeho schopnostiach a funkciách sa môžete dozvedieť viac v demonštračnom videu.

Sonic Soak vysiela ultrazvuk na vytváranie mikroskopických kavitačných bublín. Kavitačné bubliny implodujú, čím vytvárajú nesmierny tlak a okamžite odstraňujú nečistoty. Zariadenie dokáže vyčistiť prakticky všetko, čo sa zmestí do nádoby s vodou. Toto prenosné čistiace zariadenie si môžete zobrať so sebou na služobnú cestu, rodinný výlet či dovolenku. Jeho akciová cena je teraz 149 dolárov.

Zdroj: geeky-gadgets.com.

Redakcia

Všetky autorove články
veda vyskum inovácie technika stroj

5 komentárov

doplnenie reakcia na: Ultrazvukový čistič Sonic Soak čistí lepšie ako najlepšia práčka

5.2.2020 14:02
spinavu vodu treba aj vypustit, takze asi tazko bude vysledok lepsi ako pracka, tiez okrem spiny treba odstranit aj zapach a pot, cez prasok a avivaz. nic z toho sa nedeje, len spinava voda v lavore a tak vlastne mam oblecenie v spinavej vode. chyba tomu zariadenie, do ktoreho by to bolo aplikovane, aby sa to zacalo porovnavat s prackou.
Reagovať

Staci zabrouzdat na youtube reakcia na: Ultrazvukový čistič Sonic Soak čistí lepšie ako najlepšia práčka

2.2.2020 23:02
aby clovek zistil ze cistenie ultrazvukom je komplexna zalezitost a ze takato mala vecicka spinavu koselu nevyprerie. Je to dobre akurat na cistenie vodotesnych hodiniek ci okuliarov a pravdaze, tak ako to ukazuje reklama, aj na cistenie cistej šiltovky.
Reagovať

Ja, na rozdiel od redakcie reakcia na: Ultrazvukový čistič Sonic Soak čistí lepšie ako najlepšia práčka

1.2.2020 14:02
Mam doma dva taketo vyrobky a testoval som ich funkcnost. Na rozdiel o autora tohto clanku mozem zodpovedne prehlasit, ze nefunguju tak, ako su opisovane v reklame. Tento typ vyrobku bol popularny pred zhruba 6 mesiacmi.
Som velmi sklamany z redkacie, ktorej uroven pada velmi rychlo. Kde su tie casy, ked tu zverejnene clanky mali kvalitu a dali sa citat.
Reagovať

RE: Ja, na rozdiel od redakcie reakcia na: Ja, na rozdiel od redakcie

2.2.2020 01:02
tak tak, hned z par viet a aj videa je jasne, ze pcrevue nevie, co je to prat a ako sa cistia veci. Let tak si publikuju nelogicke vymysly o vyrobkoch.
Reagovať

wtf clanok a nadpis reakcia na: Ultrazvukový čistič Sonic Soak čistí lepšie ako najlepšia práčka

31.1.2020 15:01
nepricetna redakcia, kde je dokaz a ukazka o tom co tvrdite? Kam sa presunie spina z oblecenia? Aka je velka ta nadoba?...
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať