Ťuki oslávi druhé narodeniny novými rozprávkami a reláciami

Tlačové správy
0

Obľúbená postavička Ťuki a rovnomenný kanál v ponuke Magio televízie od Telekomu vo štvrtok oslávia svoje druhé narodeniny. Kohútik Ťuki najmladším divákom na Medzinárodný deň detí prinesie hneď niekoľko prekvapení!  

Ťuki na dva mesiace pre všetkých zadarmo
Od 1. júna do 31. augusta sprístupní Telekom kanál Ťuki TV pre všetkých zákazníkov Magio televízie úplne zadarmo. Exkluzívny detský kanál budú môcť celé dva mesiace bezplatne sledovať všetci zákazníci Magio IPTV, Magio Sat aj Magio GO.

Nový vlastný obsah na Ťuki TV
Po úspešnej sérii Ťuki a jeho dobrodružstvá, ktorá dostala aj knižnú podobu, Telekom uvedie novú sériu animovaných rozprávok pod názvom Ťuki a stratený psík. Premiérové diely budú vysielané večer o 19:25. Reprízy z predchádzajúceho si budú diváci môcť pozrieť vždy ráno o 10:25.

Na obrazovky pribudne aj úplne nová televízna relácia Výbuch, v ktorej moderátor Vlado Varecha spolu so svojim detským asistentom Kubkom v chemickom laboratóriu vyskúšajú tie najzaujímavejšie chemické a fyzikálne pokusy. Kohútik Ťuki zase deťom pútavou formou vysvetlí, čo sa za týmito malými „zázrakmi“ skrýva. Deti sa tak nenápadne naučia niečo nové a doplnia si svoje vedomosti.

To najlepšie zostáva
Najmladší diváci budú aj naďalej môcť sledovať okrem vlastnej tvorby kvalitné domáce aj zahraničné rozprávky. Ďalšie prekvapenia pribudnú aj v najbližších mesiacoch. Do ponuky pribudnú napríklad nové pesničkové klipy Mira Jaroša, ako aj nové série rozprávok.

Súťaž o osobnú návštevu Ťukiho
Na deň detí vo vybraných Telekom Centrách na deti a rodičov čaká cukrová vata, tvorivé dielne, maľovanie na tvár alebo modelovanie z balónov a každé dieťa poteší malý darček. Rodičia sa navyše budú môcť zapojiť do súťaže o návštevu živého Ťukiho na narodeninovej oslave svojej ratolesti a o výhru ďalších zaujímavých cien.

Ťuki sa príde so svojimi kamarátmi osobne stretnúť v Telekom Centre OC Max Prešov a v bratislavskej predajni Eurovea.

Kde všade oslavujeme deň detí?
Nitra: OC Mlyny
Prešov: OC Max
Košice: Aupark, OC Optima
Trenčín: OC Max
Trnava: City Aréna
Bratislava: Avion, Polus, Aupark, Eurovea, Central
Banská Bystrica: Europa
Žilina: Aupark, OC Dubeň
Zvolen: Europa
Poprad: Nám. Sv. Egídia
Martin: M.R. Štefánika.

Zobrazit Galériu

Slovak Telekom

Všetky autorove články
Telekom

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať