Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

TrustPay prichádza s novou platobnou bránou

Tlačové správy
3

TrustPay prichádza s novou verziou platobnej brány, ktorá je aktuálna k najnovším trendom a technológiám. Platobná brána pre obchodníkov poskytuje väčší komfort najmä z pohľadu implementácie, prehľadnosti a spracovania platieb, pričom svojim zákazníkom umožní oveľa jednoduchšie, rýchlejšie a bezpečnejšie platby na internete.

Zákazníci si prostredníctvom novej platobnej brány môžu za tovary a služby online platiť pohodlnejšie a zároveň bezpečnejšie. Namiesto presmerovania na platobnú bránu zostáva zákazník priamo na stránke obchodníka. Platobný formulár sa zobrazí ako pop-up okno, čo predstavuje predovšetkým časovú úsporu a komfort pri platbách.

Veľkou výhodou novej platobnej brány TrustPay pre obchodníkov je možnosť prispôsobenia a úpravy dizajnu podľa svojich predstáv, či už k webovej stránke, alebo samotnej značke. Dizajn platobného formulára je preto variabilný a unikátne prispôsobiteľný každému obchodníkovi. Okrem úprav štýlu a farebnosti je na platobný formulár možné nahradiť logo TrustPay vlastným logom.

Okrem redizajnu platobnej brány sú aj notifikácie o platbách detailnejšie a zároveň viac prehľadné, čím poskytujú obchodníkom viac informácií o každej platbe.

Nová platobná brána bude spolu s novou API dokumentáciou dostupná od 2.9.2019 pre všetkých existujúcich aj nových klientov TrustPay bez ďalších dodatočných poplatkov.

Richard Tési, zástupca výkonného riaditeľa, dodáva: „Našim neustálym cieľom je prinášať klientom inovatívne produkty, ktoré zlepšujú užívateľský zážitok, prinášajú optimalizáciu a zjednodušenie procesov pre obchodníka a v neposlednom rade zvyšujú bezpečnosť online platieb. Naša nová platobná brána je dobrým príkladom napĺňania týchto cieľov.“

Zobrazit Galériu

TrustPay

Všetky autorove články
online banking peniaze Digital dáta internet

3 komentáre

PR clanky reakcia na: TrustPay prichádza s novou platobnou bránou

4.9.2019 10:09
Dobry den,

prosim Vas, bolo by mozne oznacovat PR clanky vyraznejsie ako uvedenim spolocnosti ako autora clanku?

Dakujem.

PS: Prvy komentar s rovnakou otazkou sa stratil.
Reagovať

PR clanky reakcia na: TrustPay prichádza s novou platobnou bránou

4.9.2019 10:09
Dobry den,

prosim Vas, mohli by ste lepsie oznacovat PR clanky?

Dakujem
Reagovať

Kolko % strhavaju z kazdej aj 1 eurovej platby? Stale 21% z platby? Kolko mesiacov drzia peniaze na svojom ucte? 1 mesiac? reakcia na: TrustPay prichádza s novou platobnou bránou

3.9.2019 14:09
Kolko % strhavaju z kazdej aj 1 eurovej platby? Stale 21% z platby? Kolko mesiacov drzia peniaze na svojom ucte? 1 mesiac?
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať