Image
7.5.2019 0 Comments

Trojitý fotoaparát, trojitá zábava – to je nový HONOR 20 Lite

Značka HONOR uviedla do predaja nový model inteligentného telefónu HONOR 20 Lite. Telefón sa pýši zadným trojitým fotoaparátom s troma šošovkami, umelou inteligenciou a špeciálnym predným 32Mpx fotoaparátom pre krásne selfie s technológiou podsvietenia obrazu. Bezrámčekový 6,21" displej sľubuje dokonalý zážitok pri prezeraní obrázkov aj hraní hier. HONOR 20 Lite zoženiete za 269 Euro.

Mať svoj vlastný fotoateliér

HONOR 20 Lite je na zadnej strane vybavený 24Mpx + 8Mpx + 2Mpx fotoaparátom s tromi šošovkami, umelou inteligenciou a závierkou F/1,8 so senzorom Quadra CFA. Kombinácia týchto vlastností otvára používateľovi vlastný fotografický ateliér, ktorý si poradí vo všetkých svetelných podmienkach. Ultra široká šošovka fotoaparátu s priemerom 17 mm umožňuje jednoduchšie zachytiť celé postavy a vytvoriť tak krásne zábery prírodných scenérií. Pokroková umelá inteligencia dokáže rozpoznať ešte viacero prostredí a rozlíši 22 kategórií najrôznejších predmetov. Pre získané dáta vyberie jeden z viac ako 500 scenárov a vytvorí tak film profesionálnej kvality.

Predný 32Mpx fotoaparát s vylepšeným ISO a technológiou podsvietenia obrazu vytvorí skvelé selfie v ktorúkoľvek dennú dobu, pri ostrom aj tlmenom svetle. Zároveň umožňuje zväčšiť selfie snímky na plagátovú veľkosť 2,3 x 1,7 m, bez toho, aby prišlo ku strate detailov. Umelá inteligencia s funkciou skrášlenia dodáva selfie snímkam nevídanú krásu a zároveň prirodzenosť.

Všetko vo vašej dlani

Bezrámčekový 6,21" displej s vysokým rozlíšením 2340p x 1080p FHD+ a kvapôčkovým vykrojením je k telu telefónu v pomere viac ako 90 %, aj tak ale padne veľmi dobre do ruky. Displej naviac prináša novú generáciu režimu šetrného pre ľudský zrak, ktorý prešiel certifikáciou TÜV Rheinland. To v praxi znamená, že displej výrazne znižuje množstvo vyžarovaného modrého svetla, a chráni tak oči aj pri dlhom prezeraní, predovšetkým pri tlmenom svetle.  

Maximálna kapacita, maximálna sila

Veľkokapacitné úložisko 4+128 GB ponúka ešte viac priestoru pre tvorbu alebo uloženie až 500 dielov obľúbených seriálov. Úložisko možno naviac pomocou microSD karty rozšíriť až na 512 GB. Zážitok z obľúbených hier aj používaní aplikácií optimalizuje čipset 12 nm Kirin 710. O novú úroveň herných zážitkov sa stará revolučná turbo technológia pre rýchlejšie spracovanie grafiky GPU Turbo 2.0, ktorá až dramaticky zlepšuje efektivitu spracovania obrazu, a prináša tak príjemný herný zážitok z hrania hier na celej obrazovke.

Pripojenie na každom kroku

Duálna 4G SIM sľubuje stabilné pripojenie k internetu a vylepšuje kvalitu hovorov. Režim AI Elevator naviac inteligentne rozpoznáva, či používateľ nastúpil do výťahu alebo z neho vystúpil. Behom okamihu dokáže obnoviť signál 4G.

Lokálna dostupnosť

HONOR 20 Lite je možné aktuálne zakúpiť u operátora O2 za cenu 269 Euro. U ďalších predajcov bude HONOR 20 Lite dostupný v priebehu mája.

Autor: Honor

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Spoločnosť Synology® predstavuje zariadenie SA3600, výkonné lokálne úložisko so škálovateľnosťou na úrovni petabajtov

21.01.2020 14:46

Spoločnosť Synology Inc. oznámila dostupnosť úložného systému SA3600, najnovšieho zariadenia z rodiny výkonných a univerzálnych serverov sieťového úložiska s označením SA s možnosťou rozšírenia na úro ...

Tlačové správy

Richard Raši predstavil ďalšie dvojfázové výzvy na podporu inovatívnych projektov

21.01.2020 14:43

Úrad podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu (ÚPVII) dnes spúšťa ďalšie dve jedinečné výzvy, ktoré majú v dvoch fázach rozprúdiť inovačný ekosystém na Slovensku prostredníctvom finančnej ...

Tlačové správy

CZ: Gartner: celosvetové výdaje na IT porastú v roku 2020 na 3,9 biliónov dolárov

21.01.2020 13:06

Podniky budou revidovat své IT výdaje zejména s ohledem na zmírnění ekonomické a politické nejistoty. V Česku porostou IT výdaje podniků a organizací mírně vyšším tempem než ve světě a překonají hrani ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá