Image
7.5.2019 0 Comments

Trojitý fotoaparát, trojitá zábava – to je nový HONOR 20 Lite

Značka HONOR uviedla do predaja nový model inteligentného telefónu HONOR 20 Lite. Telefón sa pýši zadným trojitým fotoaparátom s troma šošovkami, umelou inteligenciou a špeciálnym predným 32Mpx fotoaparátom pre krásne selfie s technológiou podsvietenia obrazu. Bezrámčekový 6,21" displej sľubuje dokonalý zážitok pri prezeraní obrázkov aj hraní hier. HONOR 20 Lite zoženiete za 269 Euro.

Mať svoj vlastný fotoateliér

HONOR 20 Lite je na zadnej strane vybavený 24Mpx + 8Mpx + 2Mpx fotoaparátom s tromi šošovkami, umelou inteligenciou a závierkou F/1,8 so senzorom Quadra CFA. Kombinácia týchto vlastností otvára používateľovi vlastný fotografický ateliér, ktorý si poradí vo všetkých svetelných podmienkach. Ultra široká šošovka fotoaparátu s priemerom 17 mm umožňuje jednoduchšie zachytiť celé postavy a vytvoriť tak krásne zábery prírodných scenérií. Pokroková umelá inteligencia dokáže rozpoznať ešte viacero prostredí a rozlíši 22 kategórií najrôznejších predmetov. Pre získané dáta vyberie jeden z viac ako 500 scenárov a vytvorí tak film profesionálnej kvality.

Predný 32Mpx fotoaparát s vylepšeným ISO a technológiou podsvietenia obrazu vytvorí skvelé selfie v ktorúkoľvek dennú dobu, pri ostrom aj tlmenom svetle. Zároveň umožňuje zväčšiť selfie snímky na plagátovú veľkosť 2,3 x 1,7 m, bez toho, aby prišlo ku strate detailov. Umelá inteligencia s funkciou skrášlenia dodáva selfie snímkam nevídanú krásu a zároveň prirodzenosť.

Všetko vo vašej dlani

Bezrámčekový 6,21" displej s vysokým rozlíšením 2340p x 1080p FHD+ a kvapôčkovým vykrojením je k telu telefónu v pomere viac ako 90 %, aj tak ale padne veľmi dobre do ruky. Displej naviac prináša novú generáciu režimu šetrného pre ľudský zrak, ktorý prešiel certifikáciou TÜV Rheinland. To v praxi znamená, že displej výrazne znižuje množstvo vyžarovaného modrého svetla, a chráni tak oči aj pri dlhom prezeraní, predovšetkým pri tlmenom svetle.  

Maximálna kapacita, maximálna sila

Veľkokapacitné úložisko 4+128 GB ponúka ešte viac priestoru pre tvorbu alebo uloženie až 500 dielov obľúbených seriálov. Úložisko možno naviac pomocou microSD karty rozšíriť až na 512 GB. Zážitok z obľúbených hier aj používaní aplikácií optimalizuje čipset 12 nm Kirin 710. O novú úroveň herných zážitkov sa stará revolučná turbo technológia pre rýchlejšie spracovanie grafiky GPU Turbo 2.0, ktorá až dramaticky zlepšuje efektivitu spracovania obrazu, a prináša tak príjemný herný zážitok z hrania hier na celej obrazovke.

Pripojenie na každom kroku

Duálna 4G SIM sľubuje stabilné pripojenie k internetu a vylepšuje kvalitu hovorov. Režim AI Elevator naviac inteligentne rozpoznáva, či používateľ nastúpil do výťahu alebo z neho vystúpil. Behom okamihu dokáže obnoviť signál 4G.

Lokálna dostupnosť

HONOR 20 Lite je možné aktuálne zakúpiť u operátora O2 za cenu 269 Euro. U ďalších predajcov bude HONOR 20 Lite dostupný v priebehu mája.

Autor: Honor

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Bezpečnosť vládnej siete GOVNET bude vyššia, komunikácia bude šifrovaná

25.06.2019 15:16

 Bezpečnosť nadrezortnej siete Govnet sa zásadne zvýši. Vďaka tzv. IPSec tunelu bude mať celú sieť Govnet štát pod kontrolou a navyše bude umožňovať šifrované videokonferencie. Národný projekt na efek ...

Tlačové správy

Aký je podiel žien v IT? Necelá štvrtina

25.06.2019 14:51

IT manažéri očakávajú, že do piatich rokov bude až jedno z piatich pracovných miest automatizovaných alebo nahradených umelou inteligenciou. Sedem z desiatich z nich však verí, že novovytvorené pracov ...

Tlačové správy

Prekonajú mladí Trnavčania svoj doterajší rekord v úspornej jazde?

25.06.2019 00:00

Študenti zo Strednej priemyselnej školy dopravnej v Trnave mieria na svoje ďalšie vystúpenie na medzinárodných pretekoch Shell Eco-marathon Europe 2019 do Londýna. Tento rok budú bojovať s celkom nový ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

SWAN_062019

Najnovšie videá