Tohtoročná vlajková loď Xiaomi Mi 6 s výbornými parametrami má prísť na trh už o mesiac

1

Po futuristickom smartfóne Mi MIX sa čínsky výrobca Xiaomi chystá uviesť na trh ďalší trhák, ktorý bude zrejme jedným z najviac očakávaných produktov roka 2017. Podľa uniknutých informácií bude telefón Xiaomi Mi 6 predstavený na osobitnom podujatí 6. februára a jeho predaj by sa mal začať v marci.

Ďalšie úniky hovoria o tom, že novinka sa bude podobať na Mi Note 2, ale bude mať o niečo menšie rozmery. Poháňať by ju mal Snapdragon 835. K dispozícii budú verzie s kapacitou úložiska 128 GB alebo 256 GB a čierne, biele a modré farebné vyhotovenie.

Podľa webu BGR by mali byť dostupné dokonca až tri verzie – Xiaomi Mi 6S, Mi 6E a Mi 6P, ktoré sa budú líšiť typom procesora. Mi 6S bude poháňaný SoC Qualcomm Snapdragon, zatiaľ čo 6E bude vybavený procesorom  MediaTek Helio (podľa niektorých by E mohlo znamenať aj čipovú súpravu Exynos). A napokon Mi 6P by podľa dohadov mohol obsahovať vlastný SoC Xiaomi Pinecone.

Xiaomi Mi 6 by mal prísť s ohnutým 2.5D displejom, fyzickým domovským tlačidlom, ktoré by plnilo aj funkciu snímača odtlačkov prstov, kovovou zadnou konštrukciou a podporou rýchleho nabíjania Quick Charge 4.0. Povráva sa aj o tom, že telefón by sa mal hrdiť až 6 GB pamäte RAM a portom USB-C. Očakáva sa 16 Mpx zadný fotoaparát s duálnym LED bleskom a možnosťou záznamu 4K videa a 4 Mpx predná kamera na selfie. Batéria by mala mať kapacitu 3000 mAh.

Pokiaľ ide o softvér, operačný systém by mal byť Android 7.0 Nougat alebo Android 7.1 Nougat s nadstavbou MIUI, ktorá by mala byť aktualizovaná po vydaní verzie 9, očakávanej v druhej polovici roka.

Zdroj: http://www.gsmarena.com

http://www.bgr.in

Redakcia

Všetky autorove články
Xiaomi Mi 6

1 komentár

6 dôvodov že Boh existuje reakcia na: Tohtoročná vlajková ľoď Xiaomi Mi 6 s výbornými parametrami má prísť na trh už o mesiac

4.1.2017 16:01
Čo má toto znamenať? Prečo trpíte na vašej stránke takéto nezmysly?

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať