Image
4.4.2019 0 Comments

Tlačiarne OKI na úzky formát prvýkrát v regióne na veľtrhu Reklama Polygraf

Možnosť vidieť úzkoformátové tlačiarne na málonákladovú produkciu štítkov a etikiet OKI Pro1040 a Pro1050 bude prvýkrát na Slovensku a v Česku na veľtrhu Reklama Polygraf na pražskom výstavisku PVA Letňany.

Tlačiarne na úzky formát kategórie NFP (Narrow Format Printing) sú určené na tlač farebných štítkov, etikiet a viniet v malom náklade vrátane možnosti personalizácie. Firmy, grafické štúdiá aj tlačiarne ich môžu vďaka jednoduchej obsluhe vytvárať na vyžiadanie, jednoducho a rýchlo. Netreba tak objednávať s predstihom veľké náklady externe vytlačených štítkov, ktoré sa ani nemusia využiť.

Zariadenia OKI Pro1040 a OKI Pro1050 prinášajú nové možnosti pri návrhu štítkov, Pro1040 tlačí vo farbách CMYK a Pro1050 tlačí vo farbách CMYK a navyše bielu (CMYK+W). Doplnkovú bielu farbu je možné kreatívne využiť napríklad pri tlači na priehľadné, farebné či tmavé médiá. Podporovaná je široká škála povrchov, od textúrovaných papierov až po syntetické materiály s bielym, čírym, nepriehľadným alebo farebným pozadím. Samozrejmosťou je aj potlač „converted“ médií s podložkou, prípadne aj synchronizácia tlače na jednotlivé etikety na páse na priesvit aj na čiernu značku. Na rozdiel od atramentových tlačiarní si tlačiarne štítkov OKI radu Pro ľahko poradia s novými typmi materiálov.

Tlačiarne sú ideálne na chemické označovanie, tlač štítkov pre katalogizáciu majetku, vonkajšie použitie, použitie v chlade či mraze alebo na trvanlivé označenie obalov, nápojov a tovaru na domáce použitie. Na týchto modeloch je možné vytlačiť aj vodovzdorné štítky, ktoré boli testované na použitie pod vodou a sú odolné aj proti UV žiareniu.

Vďaka svojej efektivite prinášajú tlačiarne štítkov OKI vysokú úžitkovú hodnotu. Tlačovú úlohu je možné nastaviť rádovo za pár minút a samotné zaškolenie obsluhy tlačiarne je veľmi rýchle.

Úzkoformátové tlačiarne OKI uvidia prvýkrát na Slovensku a v Česku návštevníci veľtrhu Reklama Polygraf od 9. do 11. apríla 2019 v rámci expozície OKI v hale 4.

Autor: OKI Europe

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

SCR technologies sa stal hrdým SAP Silver Partnerom pre implementáciu riešení zo suity SAP Customer eXperience

22.07.2019 10:55

Súčasťou inteligentného riešenia Customer eXperience je moderný a efektívny marketingový nástroj - Marketing Cloud, ktorý dokáže spájať a kombinovať akékoľvek zákaznícke dáta a umožňuje personalizovan ...

Tlačové správy

Slovenský Domotron kúpil českú konkurenčnú spoločnosť Haidy

22.07.2019 10:53

Domotron, česko-slovenský scale-up, ktorý stojí za prvým plug & play systémom domácej automatizácie, uskutočnil akvizíciu českého konkurenta Haidy. Domotron Holding získal stopercentný podiel v Ha ...

Tlačové správy

CZ: Umelá inteligencia môže pomôcť v prevencii dekubitov

22.07.2019 10:37

Dekubity, známé také jako proleženiny, představují pro oblast zdravotnictví významný problém. Společnost GoodAI a Nemocnice Na Bulovce provedly pilotní testy, které ukazují, že analýzu snímků na bázi ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá