Image
4.4.2019 0 Comments

Tlačiarne OKI na úzky formát prvýkrát v regióne na veľtrhu Reklama Polygraf

Možnosť vidieť úzkoformátové tlačiarne na málonákladovú produkciu štítkov a etikiet OKI Pro1040 a Pro1050 bude prvýkrát na Slovensku a v Česku na veľtrhu Reklama Polygraf na pražskom výstavisku PVA Letňany.

Tlačiarne na úzky formát kategórie NFP (Narrow Format Printing) sú určené na tlač farebných štítkov, etikiet a viniet v malom náklade vrátane možnosti personalizácie. Firmy, grafické štúdiá aj tlačiarne ich môžu vďaka jednoduchej obsluhe vytvárať na vyžiadanie, jednoducho a rýchlo. Netreba tak objednávať s predstihom veľké náklady externe vytlačených štítkov, ktoré sa ani nemusia využiť.

Zariadenia OKI Pro1040 a OKI Pro1050 prinášajú nové možnosti pri návrhu štítkov, Pro1040 tlačí vo farbách CMYK a Pro1050 tlačí vo farbách CMYK a navyše bielu (CMYK+W). Doplnkovú bielu farbu je možné kreatívne využiť napríklad pri tlači na priehľadné, farebné či tmavé médiá. Podporovaná je široká škála povrchov, od textúrovaných papierov až po syntetické materiály s bielym, čírym, nepriehľadným alebo farebným pozadím. Samozrejmosťou je aj potlač „converted“ médií s podložkou, prípadne aj synchronizácia tlače na jednotlivé etikety na páse na priesvit aj na čiernu značku. Na rozdiel od atramentových tlačiarní si tlačiarne štítkov OKI radu Pro ľahko poradia s novými typmi materiálov.

Tlačiarne sú ideálne na chemické označovanie, tlač štítkov pre katalogizáciu majetku, vonkajšie použitie, použitie v chlade či mraze alebo na trvanlivé označenie obalov, nápojov a tovaru na domáce použitie. Na týchto modeloch je možné vytlačiť aj vodovzdorné štítky, ktoré boli testované na použitie pod vodou a sú odolné aj proti UV žiareniu.

Vďaka svojej efektivite prinášajú tlačiarne štítkov OKI vysokú úžitkovú hodnotu. Tlačovú úlohu je možné nastaviť rádovo za pár minút a samotné zaškolenie obsluhy tlačiarne je veľmi rýchle.

Úzkoformátové tlačiarne OKI uvidia prvýkrát na Slovensku a v Česku návštevníci veľtrhu Reklama Polygraf od 9. do 11. apríla 2019 v rámci expozície OKI v hale 4.

Autor: OKI Europe

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Spoločnosť Nikon uvádza firmvér verzie 2.0 pre fotoaparáty Nikon Z 7 a Nikon Z 6

17.05.2019 15:51

Spoločnosť Nikon dnes oznámila uvedenie firmvéru verzie 2.0, ktorý ďalej zvyšuje výkonnosť jej plnoformátových fotoaparátov mirrorless Nikon Z 7 a Nikon Z 6. Nasledujúce hlavné funkcie zahrnuté v akt ...

Tlačové správy

7 tipov na superpotraviny

17.05.2019 13:48

Superpotraviny sú aktuálne modernou témou. Aká je pravda o superpotravinách a sú to predovšetkým exotické plodiny alebo ich nájdeme aj u nás doma? Prečítajte si našich 7 tipov na známe i menej známe s ...

Tlačové správy

Košickí študenti sa budú učiť anatómiu vo virtuálnej realite

17.05.2019 13:34

To, čo sa dosiaľ učili len z obrázkov v učebniciach a textov kníh, to teraz pochopia oveľa rýchlejšie vo virtuálnej realite. Žiaci Strednej zdravotníckej školy na Kukučínovej ulici v Košiciach sa budú ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2019

Najnovšie videá

Cyber Central Malware Analysis Training


PC forum button