Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Tipy na darčeky pod stromček

0

Čistička vzduchu PHILIPS AC3858/50 SERIES 4000I

Smart čistička vzduchu s pripojením k aplikácii Air Matters sa vďaka minimalistickému dizajnu hodí do každého interiéru. Ponúka 3D cirkuláciu vzduchu na rýchle a efektívne čistenie. Alergici a citlivé osoby môžu konečne lepšie dýchať vďaka mimoriadne vysokej filtrácii baktérií, alergénov, ako sú roztoče a peľ, a mnohých ďalších patogénov. Špičková technológia snímania AeraSense a prepojená aplikácia poskytnú informácie o kvalite vzduchu a alergénoch kedykoľvek a kdekoľvek. Oceníte jednoduché ovládanie pomocou dotykového ovládacieho panela. Krúžok náladového svetla slúži ako doplnkový vizuálny ukazovateľ kvality vzduchu v interiéri pomocou štyroch farieb od modrej (dobrá kvalita) po červenú (zlá kvalita).

CENA: 599  €
Cash back 40

Viac informácií:  www.philips.sk

Zhiyun Smooth Q2

Malý, ultrasilný stabilizátor s jednoduchým a priamym ovládaním natívnych aplikácií fotoaparátu na mobilnom telefóne umožní nakrúcať videá so stabilným obrazom, takže pri filmovaní z ruky dosiahnete profesionálne výsledky.  Stabilizátor poskytuje veľa inteligentných funkcií, ktoré mobilnú filmovú tvorbu posunú na úplne novú úroveň. Vďaka kompaktnému dizajnu bez nutnosti vyvažovania a až 17 hodinám výdrže batérie je ideálny pre vlogerov, youtuberov a každého, kto chce robiť videá smartfónom v najvyššej kvalite.

CENA: 155  €

Viac informácií: www.prolaika.sk

Prenosný reporduktor JBL FLIP 5

Zoberte si svoju obľúbenú hudbu na cesty prostredníctvom výkonného JBL Flip 5. Ľahký bluetooth reproduktor JBL FLIP 5 má vodotesné vyhotovenie IPX7. Prostredníctvom funkcie JBL PartyBoost viete spárovať dva kompatibilné reproduktory na stereofónny zvuk alebo prepojiť viacero reproduktorov kompatibilných s JBL PartyBoost, čím vytvoríte ešte väčšiu párty. Flip 5 poskytuje viac ako 12 hodín prehrávania a je dostupný v širokej škále farieb.

CENA: 129 €, počas decembra v akciovej cene 115

Viac informácií: www.jbl.sk

Polaroid Originals OneStep2 VF

Analógový instantný fotoaparát, ktorý spája originálny dizajn s modernými prvkami, je inšpiratívny vianočný darček pre všetkých milovníkov klasickej fotografie. Dizajnéri sa nechali inšpirovať legendárnym foto­aparátom na okamžitú fotografiu Polaroid OneStep a vytvorili fotoaparát, ktorý môžete používať ihneď po vybratí zo škatule. Vo výbave fotoaparátu Polaroid, samozrejme, nechýba objektív v špičkovej kvalite a výkonný blesk, vďaka ktorým urobíte výborné fotografie za každej situácie.

CENA: 129 €

Viac informácií: www.fotolab.sk

Antik Nano 3 + Antik TV NA 12 mesiacov ZADARMO

Sledujte SK/CZ TV kanály aj v zahraničí! Navyše pri objednávke vianočného balíčka získate pri kúpe set-top boxu Antik Nano 3 až na 12 mesiacov rozšírenú ponuku TV programov vo Veľkom balíku ZADARMO. Akcia platí od 20. 11. 2019 do 31. 1. 2020.

• Živé vysielanie 90 slovenských a českých TV staníc
• 20-dňový TV archív
• 14-dňový prehľad TV programov
• Až 7 zariadení za jednu cenu
• TV v mobile či tablete v cene predplatného
• Nízka spotreba dát – vďaka úspornému kodeku HEVC ušetríte na internetovom paušále

 Využite službu až na siedmich zariadeniach za cenu jedného (2× TV a 5× mobilné zariadenia).

CENA: 89  € (vrátane Veľkého balíka na 12 mesiacov zadarmo)

Viac informácií:  www.antiktv.sk

Soundbar Beosound Stage Bang & Olufsen

Soundbar ako dizajnový prvok do interiéru, ktorý vašej televízii dodá zvuk Bang & Olufsen. Beosound Stage je dostatočne silný na to, aby eliminoval potrebu použiť samostatný subwoofer. Ponúka all-in-one riešenie, ktoré vyniká svojím zvukovým výkonom a minimalistickým dizajnom. Vďaka jeho trojkanálovému zvukovému systému so stredovým kanálom a ľavým/pravým stereom a technológiou Dolby Atmos dosiahnete skvelú výkonovú flexibilitu a zvuk, ktorý zaplní celú miestnosť. Integrované technológie streamovania zvuku Chromecast, Apple AirPlay 2 a bluetooth z neho robia sebestačný hudobný systém s možnosťou multiroomového nastavenia.

CENA: 1500 €

Viac informácií:  www.b-o.sk

Bezdrôtové slúchadlá pre nedoslýchavých Thomson WHP6309BT

Bezdrôtové slúchadlá pre seniorov 4in1 na prijímanie televízneho a HiFi audiosignálu, ako aj prijímanie hovorov prostredníctvom smartfónu cez bluetooth. Dajú sa nastaviť zvlášť pre každé ucho. Slúchadlá sú komfortné, majú ľahký a flexibilný remienok na bradu s rôznymi silikónovými štupľami. Vydržia fungovať nepretržite 8 hodín.

CENA: 91,90  €

Viac informácií:  www.hama.sk

TV cez internet LEPŠIA TV

Najlepší darček je ten, ktorý dokážete využiť kedykoľvek a kdekoľvek. Taká je aj Lepšia.TV s 93 televíznymi stanicami vrátane prémiových a 42 HD kanálov. Prehrať si ich môžete na akomkoľvek zariadení. Je len na vás, či to bude tablet, mobil alebo notebook. K dispozícii máte 30-dňový archív, vďaka ktorému nikdy nič nezmeškáte. A to všetko bez záväzkov či zbytočných zmlúv.

CENA: 7,39 € mesačne, 0,10 €/prvý mesiac

Viac informácií: www.lepsia.tv

Tlačte EFEKTÍVNE TLAČIARŇOU 3 v 1 EPSON EcoTank L3150

Kompaktné zariadenie 3 v 1 EcoTank L3150 s Wi-Fi Direct vyniká vo všetkých ohľadoch vďaka elegantnému a kompaktnému dizajnu, mobilnej tlači a efektívnym technológiám. Navyše nevyužíva atramentové kazety, ale zlepšený systém plnenia atramentu a ústretové fľaštičky s atramentom. Nádržka na atrament je revolučne umiestnená v prednej časti tlačiarne. Jej nový kompaktný dizajn umožňuje jednoduchší prístup pri dopĺňaní atramentu a jasný prehľad o hladine atramentu. Tento zdokonalený systém plnenia atramentu je navrhnutý tak, aby výrazne znižoval riziko neporiadku a vyšplechnutia.  Tlačiareň EcoTank L3150 sa dodáva so zásobou atramentu až na 3 roky, čím šetrí až 90 % nákladov na atrament. Takisto prináša extrémne nízke náklady na jednu stránku a dodaná zásoba atramentu vám vystačí na tlač až 8100 čiernobielych a 6500 farebných strán.

CENA: 270 €

Viac informácií: www.epson.sk

BEZDRÔTOVÉ SLÚCHADLÁ JBL TUNE 500BT

Pohodlné slúchadlá JBL TUNE500BT sú vybavené 32 mm meničmi JBL a zvukom JBL Pure Bass. Umožňujú streamovanie výkonného zvuku bez káblových pripojení až 16 hodín, takisto pripojenie k Siri alebo Google Now bez použitia vášho mobilného telefónu. Ak prichádza telefonický hovor v priebehu sledovania videa na inom zariadení, slúchadlá JBL TUNE500BT plynule prepnú na váš mobil.  K dispozícii sú v štyroch jasných farbách s možnosťou sklopenia na ich jednoduchú prenosnosť.

CENA: 49,90  €

Viac informácií: www.jbl.sk

Bezdrôtový mikrofónový systém Saramonic BLINK 500

Neuveriteľne kompaktný a ľahký bezdrôtový mikrofónový systém, ktorý poskytuje profesionálnu, krištáľovo čistú kvalitu zvuku a je určený na použitie s mobilnými zariadeniami s USB-C a Apple iPhone a iPad. Jediný na trhu poskytuje možnosť pripojenia dvoch mikrofónov, čo oceníte pri nakrúcaní rozhovorov. Dosah je až 30 metrov s prekážkami a 50 metrov v otvorenom priestore. Tento mikrofón je ideálny na použitie s mobilnými stabilizátormi a vytváranie profesionálneho obrazu i zvuku.

CENA: 215  €

Viac informácií: www.prolaika.sk

Klávesnica MODECOM VOLCANO HAMMER RGB 2 

Každý kláves na klávesnici MODECOM VOLCANO HAMMER RGB 2 je samostatná štruktúra, ktorej najdôležitejší prvok je pokročilý mechanický spínač s rýchlou aktiváciou. Hammer 2 je modernizovaný model mechanickej klávesnice, ktorú si obľúbili a ocenili hráči. Klávesnica je odpoveď na rastúce potreby hráčov tým, že ponúka univerzálne a praktické riešenia na uľahčenie virtuálnej zábavy.
RGB 16,7, plný antighosting , kábel 180 cm, 104 klávesov.

CENA: 49,90  €

Viac informácií: www.modecom.com/sk

Klávesnica MODECOM VOLCANO LANPARTY RGB 2

MODECOM VOLCANO LANPARTY RGB 2 je pokročilá klávesnica pre profesionálnych hráčov. Profesionálne spínače GATERON, dostupné v modrej a hnedej farbe, sa vyznačujú životnosťou 50 miliónov kliknutí. Klávesnica má odnímateľný kábel USB-C a vstavaný port USB na pripojenie myši alebo slúchadiel a je vybavená plne nastaviteľným LED podsvietením, Windows key lockom a úplnou antighostingovou funkciou. Klávesnica má aj rolovací ovládač hlasitosti / jasu. Vrchná konštrukcia klávesnice je vyrobená z vysokokvalitného, pevného hliníka. Počet klávesov: 87

CENA: 59,90 €

Viac informácií: www.modecom.com/sk

Instax mini Link – ukážte svoje fotografie!

Tlačiareň instax mini Link robí fotografie, ktoré zachytávajú jedinečné momenty, aby nezostali ukryté iba vo vašom smartfóne.  Ako to funguje? Do telefónu si stiahnete bezplatnú aplikáciu. Potom si v telefóne vyberiete zábery, ktoré môžete upravovať, približovať, vsadiť do farebných rámikov alebo veselých preddefinovaných scén. Zo záberov možno vytvárať koláže alebo jeden záber rozdeliť na viac fotografií, pridať k snímke dátum atď. Fotografie tak môžete pred tlačou upraviť či zlepšiť o rôzne prvky a dosiahnuť kreatívne výsledky, ktoré potešia nielen vás, ale aj vašich blízkych.

CENA: 119 € , do 2. januára v akciovej cene 99 €

Viac informácií:  http://instax.cz/sk/

BEZDRÔTOVÉ SLÚCHADLÁ JBL UNDER ARMOUR TRUE WIRELESS FLASH

Slúchadlá poskytujú skutočne bezkáblový zážitok a  vďaka vodotesnosti IPX7 a nadstavcom do uší Sport Flex Fit ide o skutočné športové slúchadlá, vhodné na všetky kondičné tréningy. Prostredníctvom technológie BionicHearing, vybavenej technológiou TalkThru, môžete počuť svojho trénera a prostredníctvom technológie AmbientAware môžete počúvať svoje okolie na zaistenie zvýšenej bezpečnosti. Batéria vydrží 5 hodín na jedno nabitie. Ak ste na cestách, môžete svoje slúchadlá použiť na ďalších 20 hodín prehrávania  pomocou dizajnového hliníkového nabíjacieho puzdra. Slúchadlá majú výrazný zvuk ladený pre šport s bohatými basmi, ktoré obohatia váš tréning.

CENA: 179 €

Viac informácií: www.jbl.sk

Dizajnovo atraktívny E-motocykel ANTIK Super Soco TS

Stopercentne elektrický ANTIK Super Soco TS s výkonným motorom Bosch.

• Dojazd až do 130 km s pridávanou batériou
• 800 cyklov nabíjania
• Nabíjací čas do 6,5 h (3,5 h pri rýchlom nabíjaní)

 Adaptívne LED svetlo, vysoký jas svietenia, indikátor denného svietenia na ešte väčšiu úsporu batérie, pohodlné športové sedadlo, predné odpruženie, inteligentný LCD displej. Pozorovací uhol 150°, automaticky nastaviteľný jas podľa vonkajšieho svetla, odolnosť proti prachu a vode. Postačí vodičské oprávnenie skupiny AM.

CENA: 2699 €

Viac informácií:  https://antiksupersoco.sk

Členská karta RETRO Sport & Wellness

Ročné členstvo FITNESS BASIC

• neobmedzené využívanie posilňovne
• uterák „ grátis“
•  počas návštevy rodiča v klube, pre dieťa zdarma Detský kútik Retrokids
• 10% vstup do wellness, tenis, squash a bedminton

CENA: 399  € (bežne 499 €)

Ročné členstvo WELLNESS

• neobmedzené využívanie verejného wellnessu (jeden vstup je na dve hodiny)
• počas návštevy rodiča v klube, pre dieťa zdarma Detský kútik Retrokids
• 10% vstup do wellness, tenis, squash a bedminton
• 10% zľava na vstup do fitness a skupinové cvičenia

CENA: 239  € (pôvodne 299 €)

www.retrosport.sk

4K monitor na konzolové hranie s Ambiglow Philips Momentum 326M6VJRMB

Poriadnu hernú akciu v 4K rozlíšení s fantastickým efektom svetelného oparu na pozadí ponúka monitor Philips Momentum 326M6VJRMB. Jeho UltraClear 4K UHD rozlíšení 3840 x 2160 bodov a VESA certifikovaná technológia DisplayHDR600 vtiahne hráča priamo do deja. Technológia Ultra Wide-Color poskytuje široké spektrum nádherných a precízne vyvážených farieb, takže zlepšuje každú zelenú, červenú a modrú na obraz vyrážajúci dych. Technológia Adaptive Sync zasa zaručuje hladké hranie bez trhania obrazu. Navyše inovatívna technológia Philips Ambiglow, ktorú poznáme z televízorov Philips, vytvára svetelný opar na pozadí a robí tak hranie hier, sledovanie filmov a ostatné akcie ešte zábavnejšími. A to všetko je podporené priestorovým zvukom DTS Sound s bohatými basmi.

CENA: 589  €

Viac informácií:  www.philips.cz

Smartfón pre profesionálov Samsung Galaxy Note 10+

Samsung Galaxy Note 10 ponúka krásny 6,8" Dynamic AMOLED displej s rozlíšením 3040 × 1440 pixelov. V displeji je ukrytá aj čítačka odtlačkov prstov. Smartfón disponuje ochranným sklom Gorilla Glass 6 a krytím IP68. Je vybavený 8-jadrovým procesorom Exynos 9825, ktorý má k dispozícii 12 GB operačnú pamäť RAM. Na ukladanie používateľských dát je k dispozícii 256 GB úložisko, ktoré môžete rozšíriť vďaka slotu na kartu microSD o ďalších 1000 GB. Smartfón má batériu s kapacitou 4300 mAh. Takisto disponuje funkciou reverzného bezdrôtového nabíjania. Galaxy Note 10 je vybavený špičkovými fotoaparátmi, ktoré premenia vaše každodenné fotky a videá na epické momenty. Hlavný zadný fotoaparát ponúka rozlíšenie 12 Mpx s duálnou clonou. Či už budete fotiť cez deň, alebo v noci, vaše fotografie budú vždy dokonalé. Vďaka ultraširokouhlému 16 Mpx fotoaparátu s uhlom záberu až 123° získate rozhľad. Dvojnásobný optický zoom vám ponúkne 12 Mpx fotoaparát s teleobjektívom.

CENA: 1099 €

Kreatívny a štýlový ASUS ZenBook UX433FN-A5047T

Charakteristickou črtou je jeho odvážny ľahký dizajn s inovatívnym pántom ErgoLift, ktorý pri otvorení notebooku automaticky nakloní klávesnicu o 3°, čím zvyšuje komfort pri písaní, ale takisto sa tým zlepší chladiaci a zvukový výkon notebooku. ZenBook UX433FN je vybavený ôsmou generáciou štvorjadrového procesora Intel Core i5-8265U a grafickou kartou nVidia GeForce MX150 s grafickou pamäťou 2 GB. Na rýchly a plynulý multitasking poslúži operačná pamäť RAM s kapacitou 8 GB. Stačí, ak kliknete na ikonu NumberPad v pravom hornom rohu touchpadu, a objaví sa vám osvetlená číselná klávesnica. Opätovným kliknutím na ikonu sa vrátite do normálneho režimu touchpadu.

CENA: 799  €

Viac informácií:  www.asus.com/sk/

Širokouhlý zážitok zo sledovania filmov Motorola Moto G7 Power

Zoznámte sa s Moto G7 Power so 6,2" displejom s rozlíšením Max Vision HD+, ktorý má pomer strán 19:9 na širokouhlý zážitok zo sledovania filmov. Na zadnej strane smartfónu je čítačka odtlačku prsta. Moto G7 Power je vybavený osemjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 632. Na ukladanie používateľských dát je k dispozícii 64 GB úložisko, ktoré môžete rozšíriť vďaka slotu na kartu microSD o ďalších 512 GB. Smartfón má batériu s kapacitou 5000 mAh a s podporou rýchleho nabíjania TurboPower. Moto G7 Power má vo výbave 12 Mpx zadný fotoaparát, ktorý využíva automatické zaostrovanie pomocou fázovej detekcie (PDAF). Navyše šošovka fotoaparátu disponuje extra veľkými pixelmi, takže prepúšťa viac svetla, vďaka čomu dosiahnete dokonalé snímky aj v prostredí so slabším svetlom.

CENA: 186 €

Prenosný dron DJI Mavic Mini

Mavic Mini má hmotnosť menej ako 250 gramov, je teda takmer rovnako ľahký ako priemerný smartfón. Vďaka tomu je výnimočne prenosný a radí sa do najnižšej a najbezpečnejšej hmotnostnej triedy dronov. To v podstate znamená, že môžete lietať bez potrebných povolení a reštrikcií v mnohých krajinách sveta. Mavic Mini je vybavený 360° ochranou, ktorá plne chráni vrtule a zvyšuje bezpečnosť letu. Vďaka svojmu systému snímania obrazu a modulu GPS môže Mavic Mini lietať aj stáť na mieste tak vnútri, ako aj vonku. Odnímateľné riadiace páky možno ľahko uložiť do diaľkového ovládača na väčšiu prenosnosť. Diaľkový ovládač s vyhradenou frekvenciou udržiava prenos videa s nízkou latenciou a vo vysokom rozlíšení až do vzdialenosti 4 km. Mavic Mini podporuje 12 Mpx letecké fotografie a natáča HD video do vzdialenosti až 2,7 km. Trojosová stabilizácia vyrovná všetky chvenia dronu a kamery a zaisťuje tak jasné a veľmi plynulé zábery.

CENA: 399 €

Ochrana celej rodiny ESET Family Security Pack

ESET Family Security Pack chráni vašu rodinu pred počítačovými hrozbami pri práci, zábave alebo počas pripojenia na internet. Ponúka komplexnú ochranu viacerých platforiem pre domáce počítače a mobilné zariadenia, takže nemusíte pre každé zariadenie kupovať samostatnú licenciu. Rodičia môžu vďaka nemu chrániť svoje deti online a dopriať im tak bezpečnejší internet. Nezáleží na tom, koľko zariadení sa s ESET Parental Control rozhodnú chrániť, v licencii ESET Family Security Packu sa tie budú vždy počítať len ako jedno zariadenie. Rozdeľte ochranu medzi 4 zariadenia, či už vlastníte PC, Mac, smartfón, alebo tablet. Vymenili ste zariadenie? To nič, jednoducho preneste licenciu na nové. Platnosť licencie je 18 mesiacov.

CENA: 69,90  €

 

 

Zobrazit Galériu

Redakcia

Všetky autorove články

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať