Image
5.12.2018 0 Comments

Tipy na darčeky: Modecom

VOLCANO HAMMER RGB

Modecom VOLCANO HAMMER RGB je profesionálna hráčska mechanická klávesnica, ktorá zvládne splniť aj tie najťažšie misie v hráčskom svete. Je vybavená vysokokvalitnými komponentmi. Môžete si byť istí, že klávesnica vás nezradí, keď budete dobývať územia, lietať medzi galaxiami alebo bojovať s nepriateľmi.

Každý kláves má samostatnú konštrukciu, ktorej najdôležitejší prvok je mechanický spínač s okamžitou reakciou. Tieto spínače zvyšujú rýchlosť reakcie, presnosť a aj pohodlie pri používaní. Pokročilá funkcia plne nastaviteľného podsvietenia vám umožní pokračovať v hre aj za šera alebo v úplnej tme.

Model VOLCANO HAMMER RGB reaguje na rastúce požiadavky hráčov a ponúka univerzálne a praktické riešenia na zlepšenie virtuálnej zábavy.

Špeciálne funkcie: mechanické spínače Outemu, Blue, Red, Brown; 104 klávesov; klávesový zámok Windows; úplný anti-ghosting; nastaviteľné podsvietenie RGB LED so 16,7 mil. farieb a regulovaným jasom a impulzom svietenia; laserová technológia potlače klávesov; 180 cm dlhý kábel.

Viac informácií nájdete na www.modecom.com

Cena: od 39 EUR

 

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

FORPSI 042019

Najnovšie videá

IXPO 2019


PC forum button