Image
10.10.2019 0 Comments

Tile ponúka nové sledovače na peňaženku, bicykel či notebook

Spoločnosť Tile, známa svojimi sledovacími príveskami na kľúče a batožinu, má ambície sledovať aj viac vecí. Jej nové zariadenie Tile Slim vo veľkosti kreditnej karty je určené na sledovanie peňaženky, zatiaľ čo Tile Sticker v tvare kotúča sa môže prilepiť na notebooky, diaľkové ovládače televízorov, skejtbordy a bicykle. Takisto rady na sledovanie kľúčov Mate a Pro boli aktualizované o nové modely.

Obzvlášť Tile Slim za 29,99 USD je skvelý jednoduchý doplnok a má tú správnu veľkosť, aby sa dal vložiť do peňaženky. Je trochu tichší ako štandardné sledovače Tile Mate, ale dosť hlasný na to, aby ste ho počuli, aj keď je na dne nabalenej tašky.

Zariadenie Tile Sticker, ktoré sa dodáva v balíku s dvoma kusmi za 39,99 USD (štvorbalenie je za 59,99 USD), si môžete prilepiť napríklad na bicykel, ale je dobré pripevniť ho ešte lepiacou páskou, aby ste si boli istí, že neodpadne. Keby sa tak predsa len stalo, mohli by ste ho pomocou aplikácie znova nájsť.

Na notebooku drží Tile Sticker oveľa lepšie, dokonca je niekedy problém odstrániť ho. Po jeho odstránení však na povrchu notebooku nezostanú nijaké stopy. Ak si budete chcieť nálepku prilepiť na iné zariadenie, Tile plánuje predaj náhradných lepiacich pások prostredníctvom svojich webových stránok.

Na rozdiel od Tile Mate a Tile Pro trackery Tile Slim a Tile Sticker používajú nevyberateľné batérie, čo znamená, že keď im „dôjde šťava“, zariadenia sa v podstate stanú zbytočnými. Trojročná výdrž batérie, sľubovaná výrobcom, je však dobrá hodnota vzhľadom na relatívne prijateľné ceny trackerov. Zariadenia sú odolné proti vode na úrovni krytia IPX7, čo znamená, že znesú úplné ponorenie do vody až na 30 minút. Spoločnosť Tile takisto uviedla, že všetky jej produkty sú na 99,9 % recyklovateľné prostredníctvom zariadení na recykláciu elektroodpadu.

Všetky zariadenia disponujú štandardnou súpravou funkcií Tile. Sú vybavené tlačidlom na spárovanie a podporujú funkciu Community Find, ktorá umožňuje sledovanie na väčšej ploche pomocou telefónov iných používateľov Tile, ktoré môžu oznámiť lokalitu trackera, ak sa nachádza v dosahu ich pripojenia bluetooth.

Zdroj: theverge.com

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Bezpečnosť

Koniec autosedačkám? Smart Kid Belt - šikovné riešenie na ochranu detí v aute

19.11.2019 00:00

Na trh prichádza novinka pre väčšiu bezpečnosť detí v automobiloch. Detský pás Smart Kid Belt dokáže nahradiť detskú autosedačku alebo podsedák a dodá vám aj dieťaťu pocit pohodlia a bezpečia. Smart K ...

Bezpečnosť 4

ESET uvoľnil nástroj na šifrovanie celého disku na ochranu pred neoprávneným prístupom k údajom

17.11.2019 00:00

ESET vydal nový produkt ESET Full Disk Encryption. Riešenie je určené na ochranu pred neoprávneným prístupom k údajom uloženým na firemných počítačoch a laptopoch v prípade ich straty alebo krádeže. P ...

Bezpečnosť

Klimatické zmeny urobia mestá neobývateľnými. Je čas utiahnuť sa do podzemia

13.11.2019 00:20

Podzemné mestá sú už dávno témou sci-fi, no teraz sa o nich uvažuje celkom vážne. Mestská rada vo fínskych Helsinkách schválila v roku 2010 Podzemný územný plán, ktorý bol dokončený v roku 2019 a pokr ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá