Image
6.6.2018 0 Comments

ThinkPad X1 Carbon / ZOOM

ThinkPad je značka, ktorá si počas svojej 25-ročnej existencie vydobyla top pozíciu v segmente biznis notebookov. Inšpirácie tak čerpá z bohatej tradície inovácií, vďaka čomu dokáže nielen držať krok so súčasnými trendmi, ale ich aj určovať. Na rok 2018 si Lenovo pripravilo novú generáciu ThinkPadov, ktoré sú ešte rýchlejšie, ľahšie, odolnejšie a s väčšou výdržou. Pozrite si hlavné inovácie, ktoré prináša.

 

THINKSHUTTER:

Silné a jednoducho použiteľné zabezpečenie kamery eliminuje nevzhľadné a nespoľahlivé prelepovanie kamery.

 

HDR DISPLEJ:

Nový displej so svietivosťou až 500 nitov ponúka jasnejší a ostrejší obraz bez zníženia výdrže batérie a odolnosti či zvýšenia hrúbky zariadenia a rámčekov okolo displeja. Štandard Dolby Vision HDR zlepšuje kvalitu obrazu tým, že rozširuje rozsah farieb, jasu a ponúka lepšie detaily vo svetlejších a tmavších častiach obrazu. Antireflexná vrstva (AR) je tenšia a odolnejšia, ako je bežné pri najpoužívanejších antireflexných vrstvách (AR). 14" WQHD displej ponúka väčšie rozlíšenie, ako možno vidieť ľudským okom (pri vzdialenosti približne  45 cm), 100 % farebný gamut AdobeRGB zobrazí širšiu škálu farieb na presnejšiu editáciu fotografií a videa.

 

MODERNÉ DOKOVANIE:

Nové, zlepšené dokovanie s modernou konektivitou umožňuje väčšiu slobodu pri používaní. Dokovací systém s flexibilným a samonivelačným mechanizmom podporuje viac zariadení vyžadujúcich rôzne uhly ukotvenia.

 

USB-C & THUNDERBOLT 3:

Úplná podpora technológie USB-C pre všetky štyri základné funkcie USB-C: prenos dát USB 3.1, pripojenie cez DisplayPort, nabíjanie periférií a nabíjanie zariadenia s využitím rýchleho nabíjania technológiou RapidCharge, ktorá nabije notebook na 80 % za hodinu.

TECHNOLÓGIA ON-CELL TOUCH:

Dotyková technológia on-cell či in-cell umožňuje používať dotyk bez prekrytia sklom. Vďaka tomu možno docieliť ľahšiu a tenšiu konštrukciu zariadenia pri zachovaní vysokého rozlíšenia a dotykovej technológie. Namiesto vrstvy skla je technológia on-cell súčasťou samotného displeja. Vďaka tejto technológii môžu mať dotykové aj nedotykové zariadenia rovnakú hmotnosť a hrúbku a takisto môžu byť inštalované rovnaké mechanické časti bez ďalších nevyhnutných úprav. Zákazníci nemusia obetovať mobilitu (hmotnosť a hrúbku) pre získanie dotykového zariadenia.

Rodina ThinkPad® X1 Carbon:

• O 35 % vyšší výkon s 8. generáciou procesorov  Intel® Core™ i
• Rýchlejšia 2133 MHz operačná pamäť LPDDR3
• Odľahčená dotyková verzia s FHD displejom
• Bočné mechanické dokovanie
• 14" odľahčený dotykový displej FHD alebo HDR  (WQHD 500 nitov a 100 % farebný gamut)
• Windows Hello s čítačkou odtlačku prsta a infračervenou kamerou
• Úložisko až 1 TB PCIe NVMe SSD
• Hmotnosť 1,4 kg
• Grafická karta Intel® UHD 620
• Výdrž batérie až 13,6 hodiny, 51 Wh, vstavaná batéria s rýchlym nabíjaním

 

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Magazín 1

Mazda 3 hatchback G122 / Koncept pretavený do reality

09.07.2019 13:00

Novú Mazdu 3 sme po prvýkrát videli na minuloročnom ženevskom autosalóne a už tam budila veľký záujem. Výrobca sa totiž jej koncept rozhodol takmer bez zmien pretaviť do sériového modelu. Okrem veľmi ...

Magazín

Route 66 so Sony RX100 VI

09.07.2019 12:32

Prémiový kompakt Sony RX100 je tu už v 6. generácii. My sme ich už niekoľko testovali, ale vždy šlo o bežné redakčné testy. Fotoaparát je vďaka svojim miniatúrnym rozmerom, jednoduchej obsluhe a špičk ...

Magazín

Hyundai Kona Chilli je štýlová mestská provokatérka

09.07.2019 12:27

Hyundai Kona. Kompaktné SUV, ktoré od svojho uvedenia na trh vzbudzuje pozornosť svojím extravagantným dizajnom. Svojská, sebavedomá a tak trocha drzá. Aj preto si získala srdcia už takmer 120-tisíc z ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

eFocus_2019

Najnovšie videá