Image
2.3.2016 0 Comments

Telekom rozširuje ponuku Magio televízie Biznis: Od marca už aj s hardvérom

Telekom od 1. marca rozširuje platformu Magio televízie Biznis, určenej pre firemných zákazníkov, o ponuku hardvéru. Zákazníci Magio televízie Biznis môžu k balíku služieb získať aj nový televízor alebo ozvučenie podniku za mesačný poplatok.

Zákazníci si môžu vybrať z dvoch modelov televízorov, ktoré pokryjú nároky väčšiny priestorov. V ponuke nájdu 32-palcový Samsung LED TV s full HD rozlíšením alebo 49-palcový LG LED TV s ultravysokým rozlíšením 4K, na ktorom je sledovanie priamych prenosov skutočný pôžitok.

Telekom do ponuky zaradil aj špičkovú hi-fi zostavu zloženú zo sieťového prehrávača Marantz a kvalitných reproduktorov Klipsch, ktoré sú vhodné aj do vonkajších priestorov – pomôžu tak ozvučiť nielen vnútorné priestory reštaurácií, barov alebo fitnes centier, ale aj letné terasy.

Cena za hardvér sa skladá z jednorazového poplatku, ktorý zákazník zaplatí pri aktivácii služby, a pravidelného mesačného poplatku. Podmienkou na získanie hardvéru je 24-mesačná viazanosť.

Typ hardvéru

Jednorazový poplatok

Mesačný poplatok

Samsung LED TV 32"

20 €

10 €

LG Smart LED TV 49"

50 €

20 €

Prehrávač Marantz + reproduktory Klipsch

50 €

20 €

 

 

 

 

 

 

 

Prečo Magio televízia Biznis?

Magio televízia Biznis má vyrovnané licenčné práva televíznych staníc a umožňuje šírenie TV obsahu v komerčných a verejných uzavretých priestoroch. Pomôže prilákať návštevníkov do barov, pubov, športových zariadení alebo spríjemniť čakanie klientov v čakárňach alebo na recepciách. 

Magio televízia Biznis ponúka 40 TV kanálov. Základom je ponuka športových kanálov s exkluzívnym obsahom a množstvom živých prenosov Premier League a Ligy majstrov UEFA – len programy Digi Sport prinášajú v priemere až 30 priamych prenosov týždenne. Súčasťou balíka je aj výber atraktívnych hudobných, slovenských, lifestyle, dokumentárnych a spravodajských kanálov.

Služba je dostupná cez IPTV aj satelitnú technológiu už za 25 € s DPH pri 24-mesačnej viazanosti. Ku každej aktivovanej službe si zákazník môže v závislosti od technológie a lokality objednať tri Magio boxy a pripojiť tak až tri televízory.

Autor: TS Telekom

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Telekomunikácie 2

S vybranými paušálmi od 4ky už môžete dátovať na celom Slovensku bez obmedzení

22.01.2020 00:28

Mobilný operátor 4ka využíva 3G sieť obchodného partnera Orange pre zabezpečenie lepšej dostupnosti svojich služieb v rámci vnútroštátneho roamingu. Využívanie tejto služby však bolo obmedzené rozdiel ...

Telekomunikácie

Internet na vnútroeurópskych letoch od Telekomu je do konca februára v pilotnej prevádzke zdarma

06.12.2019 00:17

Telekom predstavil  pre svojich zákazníkov novú internetovú službu, vďaka ktorej môžu zostať v spojení so svetom aj počas letu ponad Európu. Nová služba umožňuje bezplatný prístup na internet na palub ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Gopas .Net DevDays 2020 - 24.4.2020

Najnovšie videá