Image
31.1.2014 0 Comments

Telekom priniesol na Slovensko Deezer a jeho 30 miliónov skladieb

Blesk_deezer .jpg Telekom uvedie 1. februára 2014 do svojho portfólia svetovú hudobnú službu Deezer. Vďaka exkluzívnej spolupráci ponúkne Telekom službu zadarmo alebo za výhodných podmienok pre všetkých zákazníkov.

Ako funguje Deezer?

Deezer je streamingová hudobná služba, ktorá zákazníkovi ponúka za jediný mesačný poplatok prístup k viac ako 30 miliónom hudobných skladieb. V ponuke je hudba rozličných hudobných štýlov vrátane slovenskej a českej produkcie. Nechýba ani exkluzívny obsah či skoršie uvedenie albumov.

Zákazník si môže sťahovať hudbu z internetu do svojho mobilu či tabletu alebo počúvať počas internetového pripojenia v PC i na notebooku. Hudbu v mobile alebo tablete môže mať k dispozícii i v zahraničí vďaka off-line módu.

Hudobné skladby sú nahrané vo vysokej kvalite (320 kb/s). Deezer má popri obrovskej knižnici hudby aj unikátne funkcie, ktoré menia štýl počúvania hudby. Špeciálny algoritmus ponúkne zákazníkovi ďalšie skladby podľa preferovanej hudby alebo iných albumov, ktoré doteraz počúval.

Dve verzie služby

V Telekome bude služba ponúkaná v dvoch verziách: Premium a Premium Plus. Obe majú prístup k celej knižnici titulov, playlistov, zdieľaniu skladieb. Premium Plus má navyše možnosť počúvania off-line alebo sťahovania hudby do mobilu či tabletu. Väčšine zákazníkov bude Telekom ponúkať práve najvyšší variant Premium Plus.

Deezer v Telekome

Telekom uvádza Deezer pre zákazníkov rozličných služieb - popri mobilných paušáloch ju budú môcť získať zadarmo alebo výhodnejšie zákazníci digitálnej TV Magio alebo internetových programov.

Pri mobilných paušáloch majú službu Deezer zahrnutú v mesačnom poplatku zákazníci Happy XL a XXL, ostatné Happy či iné paušály ju majú k dispozícii za 4,99 €.

Pri internetových programoch Turbo 3/Optik 3 i súčasnom využívaní mobilného paušálu majú zákazníci rovnako Deezer zadarmo (Premium Plus). Pri Turbo 3 a Optik 3 bez mobilného paušálu majú Deezer zadarmo vo verzii Premium.

Zákazníci ostatných internetových programov (Turbo 2/Optik 2 a nižšie), resp. celého televízneho portfólia (Magio TV i Magio Sat) môžu získať Deezer za 4,99 € mesačne.

Deezer pre ostatných

Telekom ponúkne Deezer aj zákazníkom ostatných operátorov či ďalším záujemcom na Slovensku. Vďaka exkluzívnej spolupráci si budú môcť kúpiť a využívať verziu Premium Plus cez dcérsku spoločnosť Zoznam za 5,49 € mesačne.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Technologickí jednorožci sa na burze trápia

18.11.2019 00:00

Odhaduje sa, že v USA je v súčasnosti približne 180 technologických jednorožcov – startupov ohodnotených na viac než miliardu USD. V predchádzajúcej dekáde ich bolo len deväť. Tento status prináša veľ ...

Biznis

8-miliardový Xerox zvažuje kúpu 27-miliardového HP

07.11.2019 16:44

Spoločnosť Xerox, ktorá sa stala známou svojimi kopírovacími strojmi, zvažuje kúpu výrobcu počítačov a tlačiarní HP Inc. Správu o tom priniesol denník Wall Street Journal, odvolávajúc sa na „ľudí oboz ...

Biznis

Toto sú najrýchlejšie rastúce technologické firmy na Slovensku

18.10.2019 00:05

V tohtoročnom, v poradí už dvadsiatom ročníku rebríčka Deloitte CE Fast 50 pre najrýchlejšie sa rozvíjajúce technologické spoločnosti v strednej Európe, sa umiestnili tri slovenské spoločnosti. Okrem ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá