Image
18.10.2016 0 Comments

Telekom predstavil nové technologické vychytávky aj zrýchlenie pripojenia k internetu

Telekom predstavil viacero noviniek, ktoré pripravuje na nadchádzajúce predvianočné obdobie. Z technologických noviniek to bude okrem iného zrýchlenie prenosových rýchlostí pripojenia k internetu takmer vo všetkých programoch. Pri technológiách ADSL a VDSL zrýchľovanie už prebieha v smere od východu Slovenska a vyššie rýchlosti sú už dostupné na viac ako polovici Slovenska. Zákazníci s programom Magio Internet M získajú v priemere dvojnásobnú rýchlosť downloadu aj uploadu, pri balíčku Internet L pôjde asi o tretinový nárast. Rýchlosti sú zvyšované všetkým zákazníkom bez zmeny cien. Ďalšia z noviniek je paralelné zvonenie na pevnú linku aj mobil. Zákazník sa rozhodne, na ktorom zariadení hovor prijme. Služba bude na prvé 3 mesiace zadarmo, potom za 1 euro mesačne. Pre mobilnú službu Magio Go bude v najbližších dňoch dostupný nový prenosný Magio Go TV Box. Ide o prijímač IPTV s možnosťou pripojenia k Wi-Fi alebo eternetu, ktorý umožní sledovať programy Magio Go na televíznej obrazovke. Magio Go ponúka až 50 TV kanálov a 7-dňový archív na vybraných kanáloch. Magio Go TV Box bude dostupný za jednorazový poplatok 69,99 eura.

V predvianočnej kampani, ktorá štartuje 20.októbra 2016, Telekom ponúkne viacero noviniek pre fixné aj mobilné služby. Pre fixné služby Chytrá ponuka aj Magenta 1 bude v ponuke Xbox One S s hrou Minecraft v limitovanej bielej edícii za 8 eur mesačne ku všetkým fixným službám od programu L. Ďalším lákadlom budú už známe dvojice zariadení. Zákazník si kúpi jedno zariadenie a druhé získa ako darček. V týchto dvojiciach sa tentoraz stretnú smartfóny Huawei P9 Lite a Huawei Y5 II, notebook Lenovo IdeaPad 100S a smartfón Lenovo Vibe C2 a herná konzola Xbox One S a Coolpad Porto S. Ak si dvojičky nevyberiete, dostanete zľavy 100 eur na ďalšie zariadenie s paušálom alebo 50 eur na samostatné zariadenie. Ponuka platí už pre paušál Happy XS.

Zákazníci od programu Happy M si vo vianočnej akcii budú môcť aktivovať SIM kartu s programom Bez záväzkov. Karta je bez viazanosti, obsahuje 100 minút za 3,49 eura mesačne a možno ju zaradiť aj do skupiny Magenta 1.

Od programu Happy M zákazníci môžu už za 1 euro získať tablet Lenovo Tab 3 8 s Mobilným internetom S za 9,99 eura mesačne. Úvodný poplatok je 19 eur.

Pri aktivácii alebo predĺžení viazanosti zákazníci aj v tomto roku dostanú ako darček powerbank. Novinkou bude, že ak sa ocitnete v blízkosti predajne s vybitým powerbankom, môžete si ho vymeniť za nabitý.

K paušálom Happy XL a vyšším ponúkne Telekom možnosť získania služby Rodinný asistent. Pri kúpe hodiniek Navigil S1 za 19 eur získa zákazník službu Rodinný asistent zadarmo na 3 mesiace.

K paušálom Happy L a vyšším získa zákazník na 24 mesiacov službu Zdieľanie dát, takže dáta zo svojho paušálu bude môcť využívať na dvoch zariadeniach.

Viac obrázkov nájdete v galérii.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Telekomunikácie

Na návšteve v Data Centre SWAN

15.11.2019 00:00

Data Centrum je komlex pokročilých technológií, ktoré zaisťujú bezpečnosť vašich dát. My sme sa s kamerou pozreli do Data Centra spoločnosti SWAN a preskúmali sme, ako funguje a čo všetko je potrebné ...

Telekomunikácie

Vianočná ponuka Orange - vaše nespotrebované dáta budú pomáhať

23.10.2019 00:02

Orange na tlačovej konferencii predstavil novinárom filozofiu na základe ktorej koncipoval svoju predvianočnú ponuku pre existujúcich aj nových zákazníkov. Generálny riaditeľ Frederico Colom zdôraznil ...

Telekomunikácie 11

4ka slávi 4-té narodeniny a prichádza s tretím nekonečným produktom

04.10.2019 21:08

Najmladší operátor 4-ka pôsobí na Slovenskom trhu už 4-tý rok a za tento čas si dokázal získať priazeň množstva zákazníkov. Ako prvý slovenský operátor priniesol už v roku 2017 nekonečné dáta a pri pr ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ACER_122019

Najnovšie videá