Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Telekom predstavil lákadlá vianočnej kampane. Tešiť sa môžete na iRobot Roomba, 49“ TV Samsung či Sony PlayStation

Telekomunikácie
0

Vianočnú kampaň roka 2018 odštartuje Telekom v stredu 24. októbra 2018. Ponuka je skutočne pestrá. Tento rok nechýba darček pre všetkých (StreamOn), odmenou za aktiváciu či predĺženie paušálu budú extra dáta a Telekom opäť stavil aj na silnú ponuku hardvéru kde prím hrá iRobot Roomba vysávačom i obľúbenými dvojičkami.

Telekom ponúkne vo vianočnej kampani tri silné hardvérové ponuky pre zákazníkov pevných alebo mobilných služieb. Ťahúňom tohtoročnej ponuky je novinka – globálny bestseller, robotický vysávač iRobot Roomba 965. Pre zákazníkov fixných služieb ho Telekom ponúkne za 15 € mesačne (+ úvodnú cenu 1 € aspoň pri jednej službe XL resp. 69 € pri jednej službe L). Roomba 965 bude k dispozícii aj pre mobilné paušály ÁNO za tieto ceny:

Druhým atraktívnym hardvérom bude 49“ TV Samsung s UltraHD rozlíšením. Pre zákazníkov fixných služieb ho Telekom ponúkne za 13 € mesačne (+ úvodnú cenu 1 € aspoň pri jednej službe XL resp. 69 € pri jednej službe L).

Tretím hardvérom bude vlaňajší bestseller v aktualizovanej podobe: Sony PlayStation 4 500 GB s dvomi ovládačmi a tromi hrami, kde nechýba tohtoročný kritikmi oceňovaný hit God of War, Gran Turismo Sport a Horizon: Zero Dawn. Súčasťou balenia je aj 3-mesačné predplatné na službu PS Plus. Pre zákazníkov fixných služieb bude za 10 € mesačne (+ úvodnú cenu 1 € aspoň pri jednej službe XL resp. 69 € pri jednej službe L).

Špeciálne k portfóliu pevných služieb ponúkne Telekom ešte ďalší hardvér – notebook Lenovo IdeaPad 330S s 15,6“ displejom, Intel Celeron N4000 @ 1.1 GHz procesorom, 4 GB RAM a 500 GB HDD. Jeho cena je stanovená na 10 € mesačne (+ úvodnú cenu 1 € aspoň pri jednej službe XL resp. 69 € pri jednej službe L).

Aj tento rok ponúkne Telekom obľúbenú akciu s dvojičkami: zákazník si môže k jedinému paušálu ÁNO zakúpiť dve zariadenia súčasne. Tento rok bude v kombinácii predávaný smartfón Huawei P20 lite 64GB a ako darček získajú zákazníci Huawei MediaPad T3 10.0.

MOBIL: Extra dáta

Vo vianočnej kampani ponúkne Telekom aj dátový bonus k paušálu. Pri aktivácii alebo predĺžení zmluvy s paušálom ÁNO získa zákazník na celé obdobie 24-mesačnej viazanosti 2 GB dát mesačne navyše. Akcia platí od 24. októbra 2018 pre všetkých zákazníkov: tých, čo majú ÁNO v skupine Magenta 1, aj tých, čo ho využívajú samostatne.

MOBIL: StreamOn

Aj tento rok si pripravil Telekom darček pre každého zákazníka. Bude ním služba StreamOn, ktorú budú môcť zákazníci s paušálom ÁNO využívať dva mesiace od momentu aktivácie zdarma. Čas na aktiváciu budú mať od 1.11 do 31.12.2018. Samotná aktivácia prebieha v Telekom aplikácii a po uplynutí doby bude služba automaticky deaktivovaná.

Telekom pridá k pôvodnej pätici programov ÁNO nový variant zameraný najmä na zákazníkov, ktorí nepotrebujú neobmedzené volania a preferujú skôr dáta. Paušál ÁNO M Data obsahuje 100 minút do všetkých sietí a 4 GB dát. Ešte výhodnejší je v skupine Magenta 1, kde sa jeho obsah zvýši na 200 minút do všetkých sietí a 8 GB dát. ÁNO M Data stojí 20 € mesačne, vzťahujú sa naň aj rovnaké dotačné podmienky hardvéru ako pre ÁNO M.

Viac dát pre ÁNO L, ÁNO XL a ÁNO XXL

Veľkou zmenou od 24. októbra 2018 bude nový objem dát pre vyššie paušály ÁNO. Telekom výrazne zvýši objemy dát od programu ÁNO L a táto pozitívna zmena sa týka nielen nových, ale aj existujúcich zákazníkov.

  • ÁNO L bude mať po novom 10 GB dát mesačne a až 15 GB dát mesačne v skupine Magenta 1. (Doteraz mali zákazníci 4 / 8 GB).
  • ÁNO XL bude mať po novom 20 GB dát mesačne a až 30 GB dát mesačne v skupine Magenta 1. (Doteraz 10 / 20 GB).
  • ÁNO XXL bude mať po novom 30 GB dát mesačne a až 45 GB dát mesačne v skupine Magenta 1. (Doteraz 20 / 40 GB).
  • Každý zákazník s programom ÁNO L a vyšším tak bude mať k dispozícii oveľa väčšie objemy. Naďalej existuje aj možnosť dokupovania dát a aktivácia služby StreamOn.

Nová ponuka paušálov ÁNO v Magenta 1

Paušály ÁNO budú od 24.10.2018 vyzerať v skupine Magenta 1 nasledovne:

Nova ponuka paušálov ÁNO bez Magenta 1

Pokiaľ zákazník bude chcieť využívať programy samostatne, bez zahrnutia do skupiny Magenta 1, bude ich využívať v tomto nastavení:


 

Vianočné akcie na Easy

Telekom štartuje vianočnú kampaň na Easy a ponúkne v nej dve novinky. Prvou bude možnosť kúpiť si ročný balík dát rôznych veľkostí, druhou je šanca skúšať StreamOn až do konca roka zadarmo.

Od stredy 24. októbra 2018 umožní Telekom novú možnosť kupovania dát. Ročné balíky umožnia za jeden poplatok získať 12 mesačných porcií dát, ktoré sú zákazníkovi k dispozícii na 30 dní. Ak ich zákazník neminie, prenesú sa mu do ďalšieho mesiaca a kumulujú počas celého 12-mesačného obdobia. Ak zákazník v danom mesiaci dáta vyčerpá, môže si ďalšie dokúpiť (1 GB za 3 €).

Väčší balík obsahuje 24 GB dát (12x2 GB), vo vianočnej akcii za 49 € (štandardná cena 69 €). Menší balík obsahuje 6 GB dát (12x512 MB) za akciových 19 € (štandardne 29 €).

Ročné balíky sa budú poskytovať v dvojakej forme. Easy zákazníci si ich môžu aktivovať cez Telekom aplikáciu alebo poslaním SMS (ROK24GB alebo ROK6GB na číslo 12330). Druhou formou bude fyzický kupón dostupný na predajni alebo na webe. Kupón môže byť ideálny darček pre rodičov, ktorí môžu takto venovať dáta deťom na Easy karte na celý rok vopred.

Od 1. novembra 2018 bude prebiehať aj vianočná akcia so službou StreamOn. Zákazníci si budú môcť každý týždeň vybrať jeden deň a aktivovať cez novú Telekom aplikáciu StreamOn na Easy bezplatne. Získajú ho v štandardnom Easy profile, t.j. 200 MB dát + bezplatné sledovanie videa a počúvanie hudby cez podporované aplikácie. Deň v týždni si vyberá zákazník sám a akciu môže využívať až do 31. decembra 2018.

Ponuka pre firmy

Telekom odštartuje od pondelka 22. októbra špeciálnu ponuku pre firemných zákazníkov (VSE / SME) s mobilnými paušálmi ÁNO. Firemní zákazníci môžu získať bonus na nákup zariadení v hodnote až 3-násobku mesačnej platby za mobilné služby. Zákazník môže bonus použiť na nákup akéhokoľvek zariadenia z cenníka neakciových telefónov. V prípade aktivácie novej služby alebo predĺženia viazanosti existujúcej služby ÁNO aj na nákup akciových zariadení.

Je len na zákazníkovi, či bonus minie naraz alebo postupne – môže ho využiť pri nákupe jedného zariadenia, alebo si ho rozdeliť na viacero zariadení. Bonus na nákup zariadení môže využiť ihneď pri podpise zmluvy alebo počas nasledujúcich 27 mesiacov od jej podpisu.

  

Benefit získa aj zákazník, ktorý využíva len mobilné služby (nad 50 eur mesačne). V tom prípade získa hardvérový bonus vo výške jeho mesačnej mobilnej platby.

Zobrazit Galériu

Ľuboslav Lacko

Všetky autorove články

Pridať komentár