Telekom má novú ponuku pre biznis zákazníkov, vyberte si, koľko hviezdičiek chcete

Telekomunikácie
0

slovak-telekom1_vyrez.jpg Telekom začne od 7. septembra predávať nové paušály pomenované Biznis Star. Vybrať si môžete od Biznis Star* (s jednou hviezdičkou) až po Biznis Star***** (s piatimi hviezdičkami). Všetky paušály obsahujú neobmedzené volania. Nižšie varianty do siete Telekomu, vyššie do celej Európskej únie. Pribudli nové benefity, zdieľaný internet, smartfón za euro a s tabletom za ďalšie euro, hlasové aj dátové roamingové. Je toho veľa a ponuka je pomerne komplikovaná, tak poďme pekne postupne.

Päť paušálov, štyri doplnkové balíčky

K dispozícii je na výber päť balíčkov Biznis Star od 14,99 až po 99,99 EUR mesačne. Aktuálne podnikateľské programy zostávajú naďalej v ponuke. Všetky ceny uvedené v článku sú už s DPH. Nové paušály sú s 24-mesačnou viazanosťou, doplnkové balíčky možno ľubovoľne kombinovať a aktivovať podľa potreby. Všetky volania sú so sekundovou tarifikáciou, a to rovnako v domácej sieti, ako aj v roamingu. V prípade neobmedzeného internetu ponúka operátor 2000 MB predplatených dát v plnej rýchlosti a následne je znížená rýchlosť na 64 kbit/s. Väčší objem dát možno prikúpiť k Neobmedzenému mobilnému internetu so zdieľaním.

Balík Biznis Star* stojí 14,99 EUR mesačne, ponúka neobmedzené volania v silnej prevádzke v sieti Telekomu, 50 SMS alebo MMS správ, 50 voľných minút do všetkých sietí v SR a EÚ a 100 MB internetu v mobile. Biznis Star** má nekonečné volania nonstop v rámci Telekomu, neobmedzené SMS a MMS správy do slovenských sietí, 150 voľných minút do ostatných sietí a 500 MB v mobile. Cena za tento balík je 29,99 EUR. Biznis Star*** v cene 49,99 EUR ponúka neobmedzené hovory, SMS a MMS správy na Slovensku, 250 voľných minút, ktoré môžete využiť buď na volania do EÚ, prípadne ako prichádzajúce roamingové hovory (zdieľanie minút v roamingu je na Slovensku novinka), a ešte je tu neobmedzený internet. Balíky Biznis Star**** a Biznis Star***** sa líšia v množstve, resp. neobmedzenom množstve prichádzajúcich roamingových hovorov. Najdrahší balík stojí 99,99 EUR mesačne. Pri nižších balíkoch je cena za minútu do všetkých sietí v SR po prevolaní 0,12 EUR v prípade Biznis Star* a 0,06 EUR v prípade Biznis Star**.

tabulka12345a.jpg

Program Biznis Star možno ďalej zlepšiť doplnkovými balíčkami, a to:

tabulka12345b.jpg

So zdieľaným internetom druhé zariadenie

Nové paušály ponúkajú na výber až dve zariadenia, a to mobil a tablet alebo mobil a notebook v prípade, že si objednáte k paušálu službu Neobmedzený mobilný internet so zdieľaním. Ten je k dispozícii v troch verziách 1, 2 a 3 s rôznym množstvom zdieľaných dát - 2, 5, resp. 10 GB. Služba nie je kombinovateľná s inou dátovou službou. Po prečerpaní dát ste obmedzení na rýchlosť 64 kbit/s. Neobmedzený mobilný internet so zdieľaním (dostanete fyzicky druhú SIM kartu na dáta) je tak zatiaľ jediná možnosť, ako si zvýšiť doteraz max. 2 GB dát na mobile.

Ceny za zdieľaný internet:

tabulka12345c.jpg

Hlasový roaming

Ak ste často v zahraničí a nechcete sa orientovať podľa regulovaných cien, môžete si skúsiť aktivovať Biznis Star hlasový roaming. Pri najvyššom programe je bezplatný, pri nižších za pomerne rozumnú cenu (Biznis Star**** 0,99 EUR, Biznis Star*** 1,99 EUR a Biznis Star* a ** 2,99 EUR mesačne). Krajiny sú rozdelené do štyroch zón a cena je rozdielna v prvej minúte a od druhej minúty hovoru v zahraničí. V zóne 1 pri nižších balíkoch platíte prvú minútu 39 centov, potom 9 centov, vo vyšších balíkoch (*** a vyššie) 9 centov od prvej minúty.

Dátový roaming

Biznis Star dátový roaming je nová ponuka, ako zostať on-line aj v zahraničí. Za neveľký mesačný poplatok (opäť pri najväčšom programe bezplatne, Biznis Star**** 0,99 EUR mesačne a nižšie 1,99 EUR mesačne) vás v roamingovej zóne 1 vyjde do 100 MB prenesených dát na 9,99 EUR, do 250 MB prenesených dát na 19,99 EUR, do 500 MB na 39,99 EUR a do 1000 MB v zahraničí na 79,99 EUR mesačne. MB nad rámec 1 GB stojí 0,019 EUR. Ponuka Travel&Surf zostáva naďalej v platnosti. Prvých 100 kB prenosu sa neúčtuje vôbec, pri presiahnutí dátových úrovní (100 MB, 250 MB, 500 MB a 1000 MB) bude používateľ informovaný SMS správou.

tabulka12345d.jpg

Ak nepotrebujete k paušálu nový telefón, získate navyše automaticky bonusovú službu Neobmedzené volania podľa využívaného paušálu:

- K Biznis Star* získate Neobmedzené volania v sieti Telekom

- K Biznis Star** získate Neobmedzené volania do všetkých sietí v SR

- K Biznis Star*** získate Neobmedzené volania do všetkých sietí v EÚ

- K Biznis Star**** získate Neobmedzené prijaté volania v EÚ

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať