SAMSUNG_102020 SAMSUNG_102020 SAMSUNG_102020 Advertisement

Technológia ThinQ vám spríjemní a zjednoduší každodenný život

Tlačové správy
0

ThinQ je označenie pre inteligentnú technológiu spoločnosti LG, ktorú ste si určite všimli pri označení niektorých jej produktoch, ktoré boli uvedené na trh v poslednej dobe. Spoločnosť túto technológiu implementuje do ešte viac zariadení a budete o nej počuť čoraz častejšie. Poďme sa teda pozrieť na to, čo dokáže.

Vďaka technológii ThinQ všetky domáce spotrebiče pracujú v súhre, tak aby ste sa mohli viac venovať veciam, ktoré máte radi, a menej tým, ktoré radi nemáte. Technológia ThinQ od LG predstavuje revolúciu v spôsobe, ako môže fungovať vaša domácnosť, ale ako v skutočnosti zlepšuje váš život?

Kuchyňa, ktorá s vami spolupracuje

Vďaka ThinQ je možné nastaviť funkcie chladničky. Predstavte si, že budete mať večer párty, no prípravy ešte ani nezačali. Už na diaľku môžete zmeniť teplotu chladničky, podľa potreby rýchlejšie vychladiť nápoje, dať vyrábať viac ľadu, aby všetko bolo pripravené, až prídete domov. Po ceste domov kúpite na večeru pizzu pre priateľov, no nemusíte už čakať na príchod domov kým sa rúra zahreje. Jednoducho odkiaľkoľvek nastavíte predhriatie rúry pomocou svojho smartfónu a nemusíte čakať ani o chvíľku dlhšie, než je nutné.

Naopak, keď ste na cestách môžete vybrať režim spánku pre šetrenie energiou,. Funkcia Smart Grid navyše dokáže kedykoľvek udržiavať maximálne nákladovo efektívnu úroveň spotreby energie, tak aby vám dlhodobo šetrila peniaze.

Povedzte svojej domácnosti, čo si prajete

Stačí ráno vstať a povedať: "Dobré ráno, Google," a všetko bude nastavené, ako si budete priať. Klimatizácia, televízor, čistička vzduchu, program aj vaša obľúbená hudba, všetko pripravené. S takýmto začiatkom dňa sa budete hneď cítiť v produktívnejšej nálade. Vďaka rôznym režimom ako napr. prázdniny, príjemné prostredie, doma a preč môžete ľahko nastaviť spotrebiče, tak aby sa dalo vykonať všetko potrebné a zároveň sa šetrila energia. Svetlá sa môžu upraviť podľa vášho príchodu, rovnako ako správne načasovaná čistička vzduchu. Vďaka ThinQ môžete teraz zapnúť robotický vysávač v okamihu, keď ani nie ste doma, už či  pravidelne alebo keď vás to práve napadne. Dokonca môžete nastaviť čističku vzduchu, aby odstránila zvírený prach po detskej oslave, či vždy pred príchodom domov. Na zadávanie požiadaviek môžete okrem smartfónu využiť aj televízor a pýtať sa ho na rôzne informácie. Aké bude počasie, či potrebujete kabát, kde ste položili peňaženku, či ako sa volá herec vo vašom obľúbenom seriáli, čo večer dávajú, čo je na ostatných kanáloch. Jednoducho nechajte bežať svoju predstavivosť a ThinQ sa bude učiť a každým dňom lepšie chápať vaše potreby.

Zobrazit Galériu

LG

Všetky autorove články
LG technológie ThinQ

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať