Image
14.5.2019 0 Comments

TULIP sa rozširuje o nový modul Benefity

Cloudová služba TULIP pridáva k svojmu zamestnaneckému portálu ďalší HR modul – Benefity. „Vychádzame v ústrety našim klientom, ktorí si Benefity vyžiadali ako ďalšiu funkciu v systéme a zároveň sme tým vyriešili administratívu okolo legislatívnej zmeny súvisiacej s rekreačnými poukazmi“, hovorí Viktor Mečiar, výkonný riaditeľ TULIP Solutions.

Modul Benefity vznikol na podnet klientov spoločnosti, ktorí už využívajú TULIP a nechcú kvôli benefitom využívať ďalší firemný systém. Na evidenciu benefitov totiž existujú na trhu viaceré riešenia. „Nejdeme zaplátať nejakú dieru. Uvedomujeme si, že sú tu riešenia, ktoré sa zameriavajú výlučne na benefity. My ponúkame jednoduchý a prehľadný nástroj na evidenciu firemných benefitov. Nielen pre našich existujúcich klientov, ale aj nové firmy, ktoré potrebujú zamestnanecký portál s takouto funkciou“, zdôvodňuje Viktor Mečiar.

TULIP portál ponúka modul, v ktorom poskytnete zamestnancom zoznam dostupných benefitov. Tieto môžu byť:

  • Textové – čisto informačné, neobsahujú žiadne prihlasovanie ani schvaľovací proces
  • Benefity bez workflow – zamestnanec ich vyžiada v systéme, nepodliehajú schvaľovaniu
  • Benefit s workflow -  zamestnanec ich vyžiada v systéme, HR rieši samostatne a prioritne a podliehajú schvaľovaciemu procesu, nastavenému podľa klientových požiadaviek.

Jednotlivé benefity, podmienky dostupnosti pre konkrétnych zamestnancov, sledovanie čerpania a ďalšie možnosti sa nastavujú individuálne s každým klientom podľa jeho potrieb. Samozrejmosťou je prehľadná zostava pre personalistu, resp. správcu benefitov vo firme.

TULIP má tak popri dochádzkovom systéme, module vyúčtovania služobných ciest a správe a vyťažovaní faktúr ďalší modul, ktorý uľahčuje firmám život, zrýchľuje a automatizuje ich procesy.

Zobrazit Galériu
Autor: TULIP

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Nárast ceny Bitcoinu so sebou priniesol nárast počtu falošných kryptomenových aplikácií

24.05.2019 13:45

Výskumníci bezpečnostnej spoločnosti ESET analyzovali viacero falošných kryptomenových aplikácií, ktoré sa nachádzali v oficiálnom obchode Google Play. V tomto digitálnom obchode sa objavili v čase ob ...

Tlačové správy

R. Raši: Ľudí treba digitálne vzdelávať, pretože digitálna transformácia zmení trh práce

24.05.2019 13:34

V prípade, ak nebudeme ľudí digitálne vzdelávať, jedného dňa sa zobudíme a budeme mať na Slovensku armádu nezamestnaných. Digitálna revolúcia, ktorá zásadným spôsobom od základu overí stabilitu pilier ...

Tlačové správy

Google Street View sa vracia na slovenské cesty

24.05.2019 13:29

Počas tohto leta budú na Slovensku opäť jazdiť autá Google Street View, aby aktualizovali snímky v Mapách Google. Tento rok však nepôjde len o slovenské cesty. Autá Street View budú sprevádzané špeciá ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

TechFest 2019

Najnovšie videá

Cyber Central Malware Analysis Training


PC forum button