Image
14.5.2019 0 Comments

TULIP sa rozširuje o nový modul Benefity

Cloudová služba TULIP pridáva k svojmu zamestnaneckému portálu ďalší HR modul – Benefity. „Vychádzame v ústrety našim klientom, ktorí si Benefity vyžiadali ako ďalšiu funkciu v systéme a zároveň sme tým vyriešili administratívu okolo legislatívnej zmeny súvisiacej s rekreačnými poukazmi“, hovorí Viktor Mečiar, výkonný riaditeľ TULIP Solutions.

Modul Benefity vznikol na podnet klientov spoločnosti, ktorí už využívajú TULIP a nechcú kvôli benefitom využívať ďalší firemný systém. Na evidenciu benefitov totiž existujú na trhu viaceré riešenia. „Nejdeme zaplátať nejakú dieru. Uvedomujeme si, že sú tu riešenia, ktoré sa zameriavajú výlučne na benefity. My ponúkame jednoduchý a prehľadný nástroj na evidenciu firemných benefitov. Nielen pre našich existujúcich klientov, ale aj nové firmy, ktoré potrebujú zamestnanecký portál s takouto funkciou“, zdôvodňuje Viktor Mečiar.

TULIP portál ponúka modul, v ktorom poskytnete zamestnancom zoznam dostupných benefitov. Tieto môžu byť:

  • Textové – čisto informačné, neobsahujú žiadne prihlasovanie ani schvaľovací proces
  • Benefity bez workflow – zamestnanec ich vyžiada v systéme, nepodliehajú schvaľovaniu
  • Benefit s workflow -  zamestnanec ich vyžiada v systéme, HR rieši samostatne a prioritne a podliehajú schvaľovaciemu procesu, nastavenému podľa klientových požiadaviek.

Jednotlivé benefity, podmienky dostupnosti pre konkrétnych zamestnancov, sledovanie čerpania a ďalšie možnosti sa nastavujú individuálne s každým klientom podľa jeho potrieb. Samozrejmosťou je prehľadná zostava pre personalistu, resp. správcu benefitov vo firme.

TULIP má tak popri dochádzkovom systéme, module vyúčtovania služobných ciest a správe a vyťažovaní faktúr ďalší modul, ktorý uľahčuje firmám život, zrýchľuje a automatizuje ich procesy.

Zobrazit Galériu
Autor: TULIP

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

CZ: Jednoduché spôsoby, ako zabezpečiť údaje na „fleške“

23.08.2019 19:02

Přenosné USB disky jsou užitečné jak v běžném, tak i profesionálním životě.  Data, které na ně ukládáme jsou často cenná a důvěrná. V zájmu jejich bezpečnosti je vhodné používat média uvážlivě a řádně ...

Tlačové správy

V letnej sezóne 2019 volajú Slováci najviac z Rakúska, píšu správy z Česka a v dátach stále vedie Chorvátsko

23.08.2019 18:39

Roamingové štatistiky za jún a júl 2019 ukazujú odlišné správanie zákazníkov ako v minulej sezóne. Dovolenkové destinácie sa opäť prejavili, no medziročný posun vo využívaní služieb prináša nové postr ...

Tlačové správy

Samsung spúšťa predaj svojich najnovších vlajkových lodí Galaxy Note10+ a Note10

23.08.2019 10:34

Všetci fanúšikovia populárneho smartfónu s perom už nemusia na nič čakať. Od dnešného dňa, piatku 23. augusta, si totiž môžu kúpiť najnovšie vlajkové lode radu Galaxy Note – smartfóny Note10+ a Note10 ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

eFocus_2019

Najnovšie videá