Image
15.2.2019 0 Comments

Synology® predstavuje DiskStation DS2419+

Desktopový NAS Server s vysokou kapacitou pomáha rastúcim firmám zvládať pracovnú záťaž

Spoločnosť Synology Inc. predstavila model DiskStation DS2419+, 12-šachtové desktopové zariadenie umožňujúce malým a stredným podnikom zvládať rýchlo rastúce objemy dát z rôznych aplikácií. IT správcovia sa už nemusia starať o neustále rastúce objemy dát sprevádzajúce rast firmy.

„Nie všetky malé a stredné firmy majú vlastnú vyhradenú serverovňu, do ktorej by mohli umiestniť svoju IT infraštruktúru,“ uviedol Jason Fan, produktový manažér spoločnosti Synology Inc. „Model DS2149+ je určený k tomu, aby umožnil rastúcim firmám bezpracne nasadiť rozsiahle a škálovateľné úložné riešenie, ktoré sa ľahko vojde do existujúceho kancelárskeho prostredia.“

Kľúčové funkcie predstaveného modelu DS2419+:

  • Rozsiahly a škálovateľný priestor úložiska zrovnateľný so štandardnými rackovými servermi: Vďaka podpore až 12 šácht na disky v jednom zariadení veľkosti stolového počítača ponúka DS2419+ ohromný úložný priestor odpovedajúci štandardnému rackovému serveru typu 2U. Pripojením jednej rozširovacej jednotky DX1215 je možné zväzok úložiska rozšíriť až na 336 TB.
  • Štvorjadrový procesor a operačná pamäť DDR4 rozšíriteľný až na 32 GB: štvorjadrový procesor taktovaný na 2,1 GHz zvládne rôzne úlohy a integrovanú pamäť typu DDR4 SODIMM je možné rozšíriť až na obrovských 32 GB.
  • Slot PCIe 3.0 flexibilne podporuje voliteľnú sieťovú kartu alebo kartu adaptéru M.2 NVMe/SATA SSD M2D18: V závislosti na spôsoboch využitia si môžu používatelia zvoliť rôzne prídavné možnosti. Okrem štyroch vstavaných portov 1GbE je k dispozícii voliteľná karta sieťového rozhrania, ktorá dokáže zvýšiť priepustnosť siete až na 1700 Mb/s. K zvýšeniu výkonu náhodné IOPS je rovnako k dispozícii karta adaptéru M.2 NVMe/SATA SSD označená ako M2D18.
  • Rozšírený súborový systém Btrfs ponúkajúci 65 000 snímkov celého systému a 1024 snímkov každej zdieľanej zložky: vďaka využívaniu súborového systému Btrfs podporuje zariadenie DS2419+ tu najnovšiu technológiu vytvárania snímkov dát. Zabezpečuje plánovateľnú a takmer okamžitú ochranu dát a zabezpečuje, že firemné dáta v zdieľaných zložkách a virtuálne počítače na jednotkách iSCSI LUN budú v bezpečí a dostupné aj v prípade havárie.

Zariadenie DS2419+ využíva systém DiskStation Manager, pokročilý a intuitívny operačný systém pre zariadenia Synology NAS ponúkajúci kvalitné aplikácie zvyšujúce zabezpečenie dát a produktivitu práce. Spoločnosť Synology získala celý rad mediálnych ocenení, napríklad popredné miesto v kategórii stredne rozsiahlych NAS serverov v prieskume riešení úložísk realizovaným spoločnosťou TechTarget a osem rokov za sebou prvé miesto v ankete Voľba čitateľov webového magazínu PC Mag Readers.

Spoločne so zariadením DS2419+ je možné zakúpiť doplnkovú službu predĺženej záruky Synology (EW202), ktorá je dostupná vo vybraných regiónoch celého sveta a ponúka až 5 rokov záruky na hardvér.

Ďalšie informácie o zariadení DS2419+ nájdete na stránke:

https://www.synology.com/products/DS2419+

Ďalšie informácie o predĺženej záruke nájdete na stránke:

https://www.synology.com/products/Extended_Warranty

Autor: Synology

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Huawei P30 lite: Nástupca bestselleru prináša najnovšie technologické vychytávky

08.08.2019 13:49

Spoločnosť Huawei uvádza na slovenský trh smartfón Huawei P30 lite. Kandidát na mobil roka strednej triedy kombinuje efektný dizajn inšpirovaný prémiovými modelmi s najnovšími technologickými inovácia ...

Tlačové správy

Využitie umelej inteligencie v spravovaní firemných údajov

20.08.2019 13:38

Spojenie Google Cloud a Iron Mountain InSight prináša inováciu do vášho podnikania Natívna platforma Iron Mountain InSight (ďalej en IM InSight) zameraná na analýzu obsahu a správu údajov sa spojila ...

Tlačové správy

Tatra banka spúšťa pilot novej technológie – chatbota pre používateľov webovej stránky tatrabanka.sk.

20.08.2019 13:31

Tatra banka, ako inovačný líder s odvahou prinášať na trh nové technológie, opäť posúva hranice bankovníctva. Po rôznych technologických inováciách, ktoré Tatra banka za roky existencie vyvinula a uv ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

eFocus_2019

Najnovšie videá