Image
14.2.2019 0 Comments

Synology® predstavuje DiskStation DS1019+

Mimoriadny výkon v kompaktnom tele

Spoločnosť Synology Inc. predstavila zariadenie DiskStation DS1019+, päťšachtové stolové NAS zariadenie, ktoré ponúka vynikajúci výkon a možnosti rozšírenia a je tou správnou voľbou pre malé kancelárie a nadšencov do IT.

„Pre profesionálnych domácich používateľov a používateľov v malých kanceláriách je vždy náročné nájsť taký NAS server, ktorý bude poskytovať súčasne vynikajúci výkon, možnosti rozšírenia a zároveň vysokú použiteľnosť. Vďaka kompaktnej konštrukcii samotnej skrine všetky tieto obavy rieši práve náš model DS1019+,” uviedol Kevin Meng, produktový manažér spoločnosti Synology Inc. “Vďaka štvorjadrovému procesoru, 8 GB pamäte a dvom slotom M.2 NBMe SSD umožňuje zariadenie DS1019+ vytvoriť medzipamäť SSD bez obsadenia miest na disky. Vďaka možnosti prekódovania videa v 4K rozlíšení v dvoch kanáloch a škálovateľnému úložisku je toto zariadenie ideálnym riešením pre multimediálne aplikácie a dokonale sa hodí k prenášaniu dátového prúdu videa s Ultra HD rozlíšením medzi vašimi zariadeniami.”

Úložný server škálovateľný vo všetkých aspektoch

Rozšíriteľná konštrukcia zariadenia DS1019+ umožňuje bezproblémové rozširovanie úložiska s minimálnym úsilím a zariadenie je tak ideálnym riešením pre zdieľanie súborov, zálohovanie dát a ich obnovu. Predinštalovaný pamäťový modul s dvomi kanálmi o veľkosti 8 GB a podpora medzipamäte NVMe SSD zabezpečuje, že bude mať zariadenie DS1019+ dostatočný výkon pre aplikácie s vysokou intenzitou vstupu/výstupu a pre nasadenie virtualizácie.

  • Škálovateľné úložisko: Až na 140 TB pomocou jednej rozširovacej jednotky
  • Dvojkanálová pamäť: Obsahuje dva pamäťové moduly o veľkosti 4 GB (celkom 8 GB pamäte)
  • Dva vstavané sloty M.2 SSD: Zvýšenie hodnoty náhodnej IOPS pomocou medzipamäte NVMe SSD
  • Vysoký výkon: ponúka sekvenčnú priepustnosť šifrovaných dát cez 225 MB/s pri čítaní a zápise

Ideálna knižnica multimédií

Vďaka podpore prekódovania videa v 4K rozlíšení v dvoch kanáloch v reálnom čase ponúka zariadenie DS1019+ pozoruhodný zážitok pri prenose dátového streamu a zdieľaní videa v Ultra HD rozlíšení. Môžete rovnako využívať technológiu rozpoznávania obrázkov ponúkanú službou Synology Moments, ktorá automaticky a bezpracne usporiada vaše cenné spomienky.

Spracuje so systémom DiskStation Manager

Zariadenie DS1019+ využíva systém DiskStation Manager, pokročilý a intuitívny operačný systém pre zariadenia Synology NAS ponúkajúci kvalitné aplikácie zvyšujúce zabezpečenie dát a produktivitu práce. Spoločnosť Synology získala celý rad mediálnych ocenení, napríklad popredné miesto v kategórii stredne rozsiahlych NAS serverov v prieskume riešení úložísk realizovaným spoločnosťou TechTarget a osem rokov za sebou prvé miesto v ankete Voľba čitateľov webového magazínu PC Mag Readers.

Ďalšie informácie o zariadení DS1019+ nájdete na stránke:

https://www.synology.com/products/DS1019+

Autor: Synology

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Služba Apple Pay je oddnes dostupná pre držiteľov kariet Visa na Slovensku a v ďalších 12 európskych krajinách

26.06.2019 15:40

Spoločnosť Visa dnes oznámila, že držitelia slovenských kariet Visa možu odteraz využívať službu Apple Pay. Slovensko je súčasťou expanzie služby do 13 nových európskych krajín. Apple Pay mení zákazní ...

Tlačové správy

NAY aplikácia od 26. júna s integrovanou Apple Pay

26.06.2019 15:19

Keď spoločnosť NAY spustila minulý rok svoju zákaznícku aplikáciu NAY Smart App, bola to prvá aplikácia na Slovensku s priamou integráciou služby Google Pay. Od 26. júna 2019 zároveň so spustením Appl ...

Tlačové správy

Gartner označil Atos za lídra v kvadrante pre outsourcing dátových centier a manažované služby hybridnej infraštruktúry

26.06.2019 13:34

Atos, globálny líder v digitálnej transformácii, oznámil, že ho spoločnosť Gartner označila za lídra vo svojom Magickom kvadrante pre outsourcing dátových centier a manažované služby hybridnej infrašt ...

q

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

SWAN_062019

Najnovšie videá