Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Samsung_01A2021 Advertisement

Sygic sa sťahuje. Zamestnanci budú mať masážne kreslá, vlastný automat na sladkosti, kuchárov či „pingpongáreň“

1

Dnešným dňom sa zamestnanci slovenského Sygicu sťahujú do nových priestorov moderného business centra TWIN CITY. Dôvodom je nárast počtu zamestnancov, ktorý medziročne prekročil 20 %. Veľkorysé priestory s rozlohou 2455 m² ponúkajú výrazné zvýšenie komfortu každého pracovného miesta, neformálne pracovné prostredie obohatené o množstvo relax zón či vzdušnú terasu.

„Je to pre mňa osobne úžasný pocit vrátiť sa po 10 rokoch na miesto, kde sme začínali. Síce na rovnakom mieste, ale už v inej Bratislave a na inom Slovensku. Začínali sme v pivnici o veľkosti 25 m². Dnes máme 100x väčší priestor, takmer 180 ľudí, 2 pobočky, hovorí CEO spoločnosti Sygic, Michal Štencl. Verím ale, že DNA a túžba robiť úžasné veci v nás zostali zakorenené. Zároveň som hrdý, že aj Sygic svojou omrvinkou prispel k lepšiemu Slovensku. Ukázali sme, že aj na Slovensku sa dajú robiť svetové veci a podnietili tak mladú generáciu myslieť svetovo. Som nesmierne rád, že opäť môžeme zdvihnúť aj štandard pracovného prostredia na Slovensku na novu úroveň a ukázať, že sa to dá robiť ešte lepšie,“ dodáva Michal Štencl.

Relax zóna s masážnymi kreslami, vlastný automat na sladkosti či „pingpongáreň“ majú spríjemniť pracovný deň v Sygicu. Vďaka špeciálnej technológii odhlučnenia budú mať v nových priestoroch tímy výborné podmienky na sústredenie. Pri zariaďovaní priestorov sa kládol dôraz na odlišné potreby jednotlivých tímov, príkladom je miestnosť špeciálne zriadená pre testovanie používateľského správania.

Priestory okrem moderného dizajnu ponúkajú plne funkčnú kuchyňu pre tých, ktorí si zvyknú pripravovať raňajky v práci či pre prípadných kuchárov, ktorých firma plánuje pozývať priebežne, aby spestrili stravovanie tímu. Samozrejmosťou je zvýšenie ekologických štandardov. 

„Myslím, že hovorím za celý tím ak poviem, že sme sa do nových priestorov veľmi tešili. Vyrástli sme v poslednom roku výrazne a potreba väčších priestorov bola čoraz pálčivejšou záležitosťou,“ hovorí Soňa Sodoma Lacušková, HR Director spoločnosti Sygic. „Veľa nápadov sme získali práve od ľudí, ako by mal vyzerať náš nový priestor. Každý mohol testovať sedenie, stoly, prispievať vylepšeniami, kým sme dospeli do tejto podoby.“

Svojimi modernými priestormi chce Sygic konkurovať najväčším hráčom na globálnom trhu. Firma vsadila na technologickú náročnosť, precíznosť a hravosť. Verí, že aj takýmto spôsobom osloví nové talenty a poskytne zamestnancom kreatívny priestor pre ďalšie inovácie.

Zobrazit Galériu

Sygic

Všetky autorove články
Sygic

1 komentár

sygic to je ta navigacia reakcia na: Sygic sa sťahuje do nových priestorov. Zamestnanci budú mať masážne kreslá, vlastný automat na sladkosti, kuchárov a iné

2.2.2017 15:02
co by mala v kritickych momentoch hovorit v minulom case ak sa vsak este predtym nezrutila?

majitel samsung galaxy note 4, posledna kvapka pretiekla v lete v prahe.
Reagovať

Pridať komentár

Mohlo by vás zaujímať

Mohlo by vás zaujímať