Image
14.2.2020 0 Comments

Štúdia zameraná na hodnotenie dodávateľov bezpečnostných riešení a služieb pre tlač označila HP za lídra trhu

 

Spoločnosť HP Inc. bola v hodnotení MarketScape ("Worldwide Security Solutions and Services Hardcopy 2019-2020 Vendor Assessment") renomovanej spoločnosti IDC označená za lídra trhu v oblasti bezpečnostných riešení a služieb tlače. Štúdia tak uznala holistický prístup spoločnosti HP Inc. ku kybernetickej bezpečnosti naprieč divíziami špecializovanými na tlačové riešenia i osobnú výpočtovú techniku.

Komplexné bezpečnostné stratégie a riešenia spoločnosti HP Inc. nadobúdajú v ére stále častejších kybernetických útokov zásadnú dôležitosť. V roku 2019 došlo v dôsledku bezpečnostných incidentov k úniku viac než 7,9 miliárd záznamov, pričom jeden únik dát stál podniky v priemere takmer 4 milióny dolárov - toto číslo pritom nezahŕňa vplyv bezpečnostných incidentov na povesť značky ani náklady, ktoré bolo nutné vynaložiť na vyšetrenie jednotlivých prípadov, právne služby, public relations a nápravu povesti spoločnosti.

Spoločnosť HP Inc. uplatňuje model zameraný na zákazníka, ktorý identifikuje špecifické obchodné potreby a priority na základe ,bezpečnostného nastavenia zákazníka,“ uvádza štúdia IDC MarketScape. „Uplatňuje holistický prístup k zabezpečeniu tlače, dokumentov a celopodnikových sietí s osobitným dôrazom na zabezpečenie koncových zariadení, ich správu a monitorovanie.

Menej ako 20 percent osôb zodpovedných vo firmách za rozhodovanie o IT považuje tlačiarne za vysoko rizikový cieľ, ktorý by sa mohol stať zdrojom úniku dát. Je tomu tak aj napriek tomu, že každá tlačiareň (podobne ako každý notebook, stolný počítač, smartfón, tablet, mobilné a cloudové aplikácie, zariadenia IoT, inteligentný merač či vzdialené pripojenie k podnikovej sieti) je takémuto riziku vystavená.

Pozíciu HP Inc. tiež výrazne posilňuje tradícia inovácií v oblasti tlačových riešení v spojení s jej schopnosťou využívať a zdieľať bezpečnostné technológie naprieč divíziami zameranými na tlačové riešenia a osobnú výpočtovú techniku,“ uvádza šetrenie IDC MarketScape. „Spoločnosť HP Inc. vybudovala platformu riešení a služieb, ktorá je súčasťou marketingovej stratégie prispôsobenej na uspokojovanie potrieb zákazníkov v závislosti na tom, v akej fáze zaisťovania bezpečnosti sa nachádzajú.

Spoločnosť HP Inc. dodáva najnovšie a najinovatívnejšie bezpečnostné technológie a poskytuje dôkladné odborné znalosti, aby svojich zákazníkov vybavila robustnými a špičkovými bezpečnostnými riešeniami. Výsledkom je aktívna a automatizovaná ochrana, rýchla náprava a nepretržité dodržiavanie bezpečnostných zásad.

Kybernetická bezpečnosť je pre všetky podniky, od najväčších koncernov po začínajúce firmy, nanajvýš dôležitá,“ vyhlásil Tuan Tran, prezident divízie pre zobrazovacie a tlačové zariadenia a riešenia spoločnosti HP Inc. „Preto som veľmi hrdý na to, že sme v tejto oblasti považovaný za vedúceho hráča.“

Autor: HP Inc.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Butterfly Effect predstavuje absolventov 4. ročníka a expanduje do Košíc

25.02.2020 13:57

Vzdelávacia platforma Butterfly Effect odštartovala svoj štvrtý ročník v septembri minulého roka s 21 účastníkmi. V rámci AppsLabu a GamesLabu si účastníci prešli celým procesom tvorby digitálneho pro ...

Tlačové správy

Spoločné vyhlásenie skupiny Digital V4 k návrhu rozpočtu EÚ.

25.02.2020 00:00

Ako predstavitelia združení zastupujúcich odvetvie digitálnych technológií v krajinách V4 veríme, že digitálna transformácia je kľúčom k rozvoju Európy. Preto sme spokojní, že v návrhu rozpočtu EÚ na ...

Tlačové správy

HONOR odhaľuje revolučnú stratégiu IoT produktov All-Scenario 1+8+N s úplne novým radom produktov Smart Life

25.02.2020 13:21

HONOR práve na oficiálnom launchi odkrýva úplne novú stratégiu IoT produktov All-Scenario prostredníctvom živého vysielania. HONOR 9X PRO, prvý mobilný telefón od HONORu s predinštalovanou Huawei AppG ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Gopas .Net DevDays 2020 - 24.4.2020

Najnovšie videá